fbpx
סדרות ומנויים

‫מיני מנוי פתוח‬ (4 קונצרטים)

ארבעה קונצרטים לבחירתכם!

בסדרה 4 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם‫420 ₪‬‫520 ₪‬175 ₪‬
יציע‫380 ₪‬‫470 ₪‬155 ₪‬
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000
קונצרטים בסדרה

קונצרט חזנות

יום שלישי 15 בספטמבר

קונצרט קאמרי בבית מוזס

20:00
מיצירות באך, מנדלסון, הנדל, סן-סנס ועוד
יום שני 21 בספטמבר

(בוטל) בין כסה לעשור- יצירות וקטעי תפילה לימים הנוראים

20:00
עם מאסטרו אלי יפה והסולנים קולין שחט, ישראל רנד, סיימון כהן, שלמה גליק וצבי וייס
שבת 26 בספטמבר

׳אבינו מלכנו׳ - קונצרט מיוחד לימים הנוראים

21:00
׳אבינו מלכנו׳ - קונצרט מיוחד לימים הנוראים בעמוד הפייסבוק ובערוץ היוטיוב שלנו, בניצוחו של אלי יפה ובהשתתפות החזנים צבי וייס, יאקי לאער ואברימי קירשנבוים.
יום חמישי 8 באוקטובר

-הקונצרט נדחה - מחווה ליוסי בנאי - תיאטרון ירושלים

20:00
הקונצרט נדחה
יום רביעי 14 באוקטובר

-הקונצרט נדחה - קונצרט פתיחת העונה

20:00
-הקונצרט נדחה -
יום חמישי 15 באוקטובר

׳מאחורי הקלעים׳ של ׳נעים להכיר׳ - שידור מיוחד בעמוד הפייסבוק ובעמוד היוטיוב שלנו!

17:00
שידור בעמוד הפייסבוק ובערוץ היוטיוב
יום שני 19 באוקטובר

-הקונצרט נדחה - חזנות 1

20:00
- הקונצרט נדחה -
יום שישי 23 באוקטובר

- הקונצרט נדחה - רפסודיה בכחול ולבן

11:00
מאסטרו דורון סלומון בקונצרט מיצירות ליסט,  גרשווין, הרפסודיה בכחול מאת גרשווין, ו'רפסודיה בכחול לכן' מאת בלצן
יום רביעי 28 באוקטובר

'בטהובן פוגש את ברוך' - יובל צורן ואסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך, בטהובן ורוסיני - בשידור בעמוד הפייסבוק ובערוץ היוטיוב של הסימפונית

20:00
שידור ללא תשלום, בעמוד הפייסבוק ובערוץ היוטיוב של הסימפונית! הקונצ'רטו לכינור של ברוך, השנייה של בטהובן ועוד
יום חמישי 29 באוקטובר

- הקונצרט נדחה - יורג וידמן, מלחין, קלרניתן ומנצח

20:00
- הקונצרט נדחה -
שבת 31 באוקטובר

׳כוכבים בסגר׳ - כל אחד מכם יכול להיות זמר ולשיר איתנו!

10:30
שלחו אלינו סרטון שלכם שרים את אחד השירים, ואנו נשלח לכם סרטון ערוך יחד עם הביצוע שלנו - ואולי תוכלו גם לשיר איתנו בלייב!!
יום רביעי 11 בנובמבר

- הקונצרט נדחה - זהב 1

12:00
- הקונצרט נדחה -
יום רביעי 11 בנובמבר

פסטיבל פסנתרים - תיאטרון ירושלים

20:00
הכל בטהובן - בישארה הארוני בקונצרט נפלא בניצוחו של אילן וולקוב, ובו הפתיחה ל׳אגמונט׳, הקונצ'רטו מס' 4 לפסנתר והסימפוניה מס' 3, ׳ארואיקה׳
שבת 14 בנובמבר

פסטיבל פסנתרים - תיאטרון ירושלים

20:00
קונצרט שכולו מיצירות בטהובן, עם הפסנתרנים תומר לב ודוראל גולן ובניצוחו של זיו קוז'וקרו, ועם מקהלת אורטוריו ירושלים. התכנית הנפלאה כוללת את הקונצ'רטו מס' 5 לפסנתר, ׳הקיסר׳, את הפנטסיה הכוראלית, אופ' 8, ואת הפתיחה ל׳פידלי׳ו.
יום ראשון 15 בנובמבר

- הקונצרט נדחה - קונצרט פתיחת העונה

20:00
- הקונצרט נדחה -
יום רביעי 18 בנובמבר

- הקונצרט נדחה - ערב עם מירה עווד

20:00
- הקונצרט נדחה -
יום שני 23 בנובמבר

- הקונצרט נדחה - חזנות 2

20:00
- הקונצרט נדחה -
יום חמישי 26 בנובמבר

נעים להכיר: מפגש עם התזמורת

17:00
נפגשים לראשונה - קונצרט היכרות מיצירות באך, מוצרט, בטהובן ובריטן
יום שלישי 8 בדצמבר

כולם בחכמה עשית

18:00
מזמורי תהילים במסורות היהודית, המוסלמית והנוצרית. לפני קונצרט הפתיחה ייערך רב-שיח בין-דתי בשיתוף עם המרכז הבין-תרבותי בירושלים
יום שלישי 8 בדצמבר

זָבּוּר - קונצרט חגיגי לפתיחת הפסטיבל

20:00
נעים זמירות ישראל, מאת פאול בן-חיים, בעיבוד מאת מיכאל וולפה, לעוד, קאנון, קמנצ׳ה ותזמורת וכן זָבּוּר, מאת מוחמד פיירוז (בכורה ישראלית) בקונצרט חגיגי לפתיחת פסטיבל הללויה
יום חמישי 17 בדצמבר

שירו לה׳ שיר חדש

20:00
דוד החוזר בתשובה, ק׳ 469, מאת מוצרט, מזמורי צ׳יצ׳סטר מאת ברנשטיין ובכורה עולמית, בהזמנת התזמורת הסימפונית ירושלים ליצירה קולות סאודד מאת טליה עמר
יום שני 21 בדצמבר

מעגלי מזמורים

21:30
יצירה מקורית שהשראתה נובעת ממזמורי ספר ״תהילים״ וספר ה״זבור״ באִסלאם כהזמנה לדיאלוג וחיבור, בהנחיית עמנואל ויצטום ובהשתתפות מלחינים בני נוער מירושלים, עם אנסמבל דאדא: עמית דולברג, פסנתר; יונתן הדס, קלרנית; יגאל מלצר, חצוצרה; תומר יריב, כלי הקשה, ועם עמנואל ויצטום (אלקטרוניקה).
יום רביעי 23 בדצמבר

זהב 2

11:00
יצירות מאת בטהובן, ויוולדי, שטראוס ועוד, בניצוחו של מאסטרו גיא פדר.
יום רביעי 23 בדצמבר

בראשית: מפגש עם כלי ההקשה

17:00
יצירות מאת בטהובן, ויוולדי, שטראוס, וכן הפתעה מיוחדת במסגרת פסטיבל הללויה: תהילים של התזמורת, המתקיים באותו הזמן.
יום ראשון 27 בדצמבר

נאום ה׳

20:00
הסימפונית ירושלים ומאסטרו סלואן מארחים את אנסמבל בארוקדה ואת האנסמבל הקולי הישראלי בניצוחו של יובל בן עוזר, בערב יצירות א-קפלה המבוססות על מזמורי תהילים במסורות היהודית, הנוצרית והמוסלמית - מיצירות הנדל, מונטוורדי, אייבס, צבי אבני ורוסי.
יום שלישי 29 בדצמבר

לדוד שיר מזמור

20:00
מוסיקת חזנות מן המסורת המזרחית עם המנצח אריאל כהן ותזמורת פירקת אלנור.
יום חמישי 31 בדצמבר

לה טרוויאטה

20:00
האופרה המפורסמת של ורדי, בשיתוף עם האופרה הירושלמית
שבת 2 בינואר

לה טרוויאטה

20:00
האופרה המפורסת של ורדי - בשיתוף עם האופרה הירושלמית .
יום רביעי 6 בינואר

יצירות מאת באך בזיקה למזמורי תהילים

20:00
הסימפונית ירושלים מארחת את תזמורת הבארוק ירושלים בניצוחו של אנדרו פארוט ואת הסולנים תום בן ישי (סופרן), מאיה עמיר (אלט) וגיא פלץ (בריטון) בערב נשגב מיצירות באך.
יום רביעי 13 בינואר

דנש ואריון מנגן ברהמס

20:00
הפסנתרן דנש ואריון בערב יפהפה בניצוחו של איב אבל - התכנית כוללת את הקונצ׳רטו מס׳ 1 לפסנתר מאת ברהמס, את סוויטת פולצ׳ינלה מאת סטרווינסקי ואת ׳קברו של קופרין׳ מאת רוול.
יום שני 18 בינואר

בזמירות נריע לו

20:00
מוסיקת חזנות מן המסורות המזרח־אירופיות של מזמורי תהילים, ויצירות שנכתבו בהשראתם - בערב בניצוחו של אלי יפה.
יום חמישי 28 בינואר

הקונצ'רטו לצ'לו של דבוז'ק

20:00
הצ'לן מקסימיליאן הורנונג מבצע עמנו את הקונצ'רטו לצ'לו מאת דבוז'ק תחת שרביטו של הנס גראף - ועוד נבצע בערב זה את הסימפוניה מס' 2, ׳עזריאל׳, מאת סוק.
יום חמישי 4 בפברואר

״חַיֵיך״ - העולם המוסיקלי של צ׳רלי צ׳פלין

20:00
קונצרט עם סרטונים מקוריים מתוך סרטיו של צ׳פלין, עם הכנר פיליפ קווינט ובניצוחו של סטיבן סלואן, ובו יצירות מאת צ׳פלין, צ׳ייקובסקי, גרשווין, דביסי ואחרים.
יום רביעי 10 בפברואר

סיפורי נשׁי(מׂ)ה: מפגש עם כלי הנשיפה מעץ

17:00
סיפורים רבים מתייחסים לקשר בין הנשמה, הנשימה והצליל שהיא מפיקה ולכן גם בתקופות ותרבויות שונות לגמרי הם הנבחרים לבטא בקולם את רוח האדם. בואו ונקשיב יחד לסיפורים שהם ילחשו לנו...
יום רביעי 17 בפברואר

הסימפוניה התשיעית

20:00
יצירת המופת הסימפונית של בטהובן לצד הבכורה העולמית לפנטסיה לתזמורת מאת וולפה בקונצרט מיוחד תחת שרביטו של מאסטרו סטיבן סלואן, עם המקהלה הפילהרמונית הצ'כית של ברנו בניצוחו של פטר פיאלה, ועם הסולנים אילסה אירנס (סופרן) רחל פרנקל (מצו־סופרן), טימותי פאלון (טנור) ומרקוס מרקוורט (בריטון).
יום חמישי 18 בפברואר

מיסה סולמניס

20:00
מאסטרו סטיבן סלואן, המקהלה הפילהרמונית הצ'כית של ברנו בניצוחו של פטר פיאלה, והסולנים אילסה אירנס (סופרן) רחל פרנקל (מצו־סופרן), טימותי פאלון (טנור) ומרקוס מרקוורט (בריטון) - בביצוע מרגש ל׳מיסה סולמניס׳ מאת בטהובן.
יום שלישי 23 בפברואר

מוסטונןפסט

20:00
קונצרט במסגרת מוסטונןפסט, בניצוחו של אנדרס מוסטונן, עם המקהלה הקאמרית של טאלין - ובו הסימפוניה מס' 8 והפתיחה ל׳אגמונט׳ מאת בטהובן, והרקוויאם של קריק.
יום שישי 26 בפברואר

על שלושה דברים: מסע בעקבות מוטיב הגורל (חזרה משולשת)

11:00
תוכנית סימפונית בדגש על יובל ה־250 להולדת בטהובן בהנחייתה של אסתרית בלצן
שבת 27 בפברואר

מוסיקה קאמרית מאת בטהובן

20:00
מבחר יצירות קאמריות מאת בטהובן, בביצוע נגנים מקרב נגני הסימפונית ירושלים: שלושה אקוולי לרביעיית כלי נשיפה ממתכת, חמישיית כלי קשת, אופ׳ 29, שישיית כלי נשיפה מעץ, אופ׳ 71, והשביעייה, אופ׳ 20.
יום רביעי 3 במרץ

הקונצ׳רטי לפסנתר של בטהובן - מקבץ ראשון

20:00
קונצרט בניצוחו של סטיבן סלואן והפסנתרנים ויקטור סטניסלבסקי, מוחמד אלשייך ועינב ירדן - ובו הקונצ'רטי לפסנתר מס' 1,3,4.
יום חמישי 4 במרץ

הקונצ׳רטי לפסנתר של בטהובן - מקבץ שני

20:00
קונצרט בניצוחו של סטיבן סלואן, ועם הפסנתרנים מיכל טל ובוריס גילטבורג - ובו הקונצ'רטו לפסנתר מס' 2 והקונצ'רטו לפסנתר מס' 5, ׳הקיסר׳, מאת בטהובן.
יום שני 8 במרץ

ארבע הסונטות האחרונות - רסיטל ראשון

19:00
הפסנתרן בוריס גילטבורג מבצע את הסונטות אופ' 109, 110, 111 מאת בטהובן.
יום שלישי 9 במרץ

ארבע הסונטות האחרונות - רסיטל שני

19:00
יום חמישי 11 במרץ

המופע הגדול של בני מיתר ובנות קשת

17:00
בקונצרט, בו נארח את השחקנית תמר עמית יוסף ונגן הגיטרה עמית ישעיהו. נכיר את קבוצת כלי הקשת, שהיא הלב הפורט של התזמורת במגוון עצום של צלילים ויצירות - ונבצע יצירת נפלאות מאת באך, פכלבל, קופלנד, ברטוק, סמי חשיבון ועוד.
יום רביעי 17 במרץ

היו זנג מנגן מנדלסון

20:00
הפסנתרן היו זנג מבצע עמנו את הקונצ׳רטו מס׳ 2 לפסנתר מאת מנדלסון, בערב בו נבצע, תחת שרביטו של מארק נימן, גם את הסימפוניה מס׳ 1 מאת ברהמס ואת הפתיחה ל׳שטר הנישואין׳ מאת רוסיני.
יום שלישי 23 במרץ

חזנות 4

20:00
קונצרט חזנות בניצוחו של אלי יפה
יום שלישי 30 במרץ

אביטל פוגש את אביטל

20:00
פעמיים אביטל! מפגש מוסיקלי מיוחד עם נגן המנדולינה אבי אביטל ונגן הקונטרבס והעוּד עומר אביטל, הפסנתרן יונתן אבישי, והנקשן איתמר דוארי, בניצוחו של אריאל צוקרמן.
יום חמישי 8 באפריל

קונצרט לקראת הסיור למלטה

20:00
קונצרט נפלא בניצוחו של מאסטרו דמיטרי יבלונסקי, בו נארח גם את הכנר הייק קזזיאן. לצד הסימפוניה מס' 4, ׳האיטלקית׳, מאת מנדלסון תוכלו להאזין גם לרונדו קפריצ'יוזו מאת סן-סנס, לפתיחה ל׳כוחו של גורל׳ מאת ורדי וכן ל׳פנסטמות לכינור׳ מאת אלכס שור.
יום רביעי 14 באפריל

קונצרט יום העצמאות

21:30
יום חמישי 29 באפריל

ז׳אק ברל - דיוקן

20:00
שירים מאת ז'אק ברל, הסוויטה מס׳ 1 מתוך 'הנערה מארל' מאת ביזה ו'אמריקני בפריז' מאת גרשווין. 
יום חמישי 6 במאי

אנטיה וייטהאס מבצעת סיבליוס

20:00
הקונצ׳רטו לכינור של סיבליוס, בביצוע הכנרית אנטיה וייטהאס ובניצוחו של אנתוני הרמוס, לצד הסימפוניה מס׳ 1 מאת שוסטקוביץ׳ ובכורה עולמית ליצירה ׳כתר׳ מאת פורת, בתמיכת הקרן על שם אדל וג'ון גריי.
יום שלישי 11 במאי

פרסי רובינשטיין

20:00
יום שישי 14 במאי

כי מציון תצא תורה

11:00
קונצרט ווקאלי בשילוב מקהלה וחזן, המאגד את שירי ירושלים של כל הזמנים
יום חמישי 20 במאי

המסיבה הגדולה - פיאסטה בכיכובם של כלי המתכת של התזמורת

17:00
מסיבה עם קבוצת כלי המתכת של התזמורת, בהשתתפות השחקנית תמר עמית יוסף והחצוצרן יניב בן חור. יבוצעו יצירות מאת הנדל, ובר, אנדרסון, האחים בלוז ועוד.
יום רביעי 26 במאי

קונצ'רטו לנבל והשביעית של דבוז'ק

20:00
המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו, זמרת הסופרן רונה ישראל קולת, והנבלנית סיון מגן בערב בלתי נשכח - ובו הסימפוניה מס' 7 מאת דבוז'ק, הקונצ׳רטו לנבל מאת חינסטרה, ו׳הושענות׳ מאת אוליברו.
יום חמישי 3 ביוני

אניגמה ובסון

20:00
נגן הבסון ריצ׳רד פלאי והמנצח יובל צורן בקונצרט נפלא לסיום הסדרה - ובו ׳ההברידים (מערת פינגל)׳ מאת מנדלסון, הקונצ׳רטו מס׳ 8 לבסון ולתזמורת, ׳סתראת׳קלייד׳, מאת פיטר מקסוול דייוויס ו׳וריאציות אניגמה׳ מאת אלגר.
יום רביעי 9 ביוני

ערב עם החצוצרן אבישי כהן

20:00
קונצרט מיוחד עם החצוצרן אבישי כהן ובניצוחו של ירון גוטפריד.
יום רביעי 16 ביוני

קונצרט לקראת הסיור בגרמניה

20:00
מיצירות בטהובן, סטרווינסקי, סמיר עודה תמימי ונעם שריף
יום רביעי 7 ביולי

ואדים גלוזמן ואליהו ענבל מבצעים ברהמס

20:00
הכנר ואדים גלוזמן מתארח אצלנו בערב עוצר נשימה בניצוחו של אליהו ענבל, הכולל את הקונצ'רטו מס' 1 לכינור מאת ברהמס ואת הקונצ׳רטו לתזמורת של ברטוק.
יום חמישי 26 באוגוסט

ברוח צרפתית

11:00
ערב מיצירות דביסי, סן-סנס, אופנבך, ז'וליבה וד'אנדי
יום רביעי 16 באוגוסט

שלא ייגמר לעולם...

11:30
מיצירות שוברט, שולהוף ולברי.