סדרות ומנויים

קלאסית 2

שמונה קונצרטים נפלאים עם מנצחים וסולנים מהארץ ומהעולם בסדרה הקלאסית האהובה - סדרת הדגל שלנו!
1
- שימו לב! ניתן להרכיב חבילת קונצרטים לטעמכם מקונצרטים בסדרה זו ובסדרה הקלאסית 1 -
1
את הסדרה נפתח בקונצרט קסום עם המנצח רובן גזריאן והכנר סרגיי אוסטרובסקי - בו נבצע את הסימפוניה מס' 4 מאת צ׳ייקובסקי, הקונצ׳רטו מס׳ 1 לכינור מאת שוסטקוביץ׳ ויצירה חדשה מאת קרת. הקונצרט השני בסדרה הקלאסית הוא כולו מוצרט - ובו נבצע, תחת שרביטו של גיא פדר ועם הסולנים נופר יעקבי (סופרן) ואלון גולדשטיין (פסנתר) מבחר מיצירותיו של המלחין: הפתיחה לחטיפה מן ההרמון, הקונצ׳רטו מס׳ 25 לפסנתר, אם אשכחך, אריה קונצרטנטית עם פסנתר אובליגטו, אקסולטטה יובילטה ודיוורטימנטו (יפורסם).
1
המנצח רני קלדרון וזמרת הסופרן הילה בג'יו יתארחו בקונצרט השלישי בסדרה, בו נבצע את הפתיחה למנפרד מאת שומאן, את הסימפוניה מס׳ 2 של ברהמס ושבעה שירים מוקדמים מאת ברג, ואילו המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן ישוב אלינו גם העונה לקונצרט בו נבצע את הפתיחה לקוריולנוס ואת הקונצ׳רטו לכינור (בגרסה לפסנתר) מאת בטהובן, לצד שתי סוויטות מתוך פר גינט מאת גריג ופינלנדיה מאת גריג.
1
את אריה ורדי האהוב אין צורך להציג. ורדי נהנה להציג בפנינו מוסיקאים צעירים ומוכשרים, ובמסגרת סדרה זו הוא מארח את הנערה המוכשרת אנוון דנג, לערב מיצירות בטהובן - הקונצ׳רטו מס׳ 1 לפסנתר וכן קטע סולו נוסף לפסנתר, ושוברט - הסימפוניה מס' 8, הבלתי-גמורה וקטע לפסנתר בארבע ידיים. גם המנצח והכנר קוליה בלאכר שב אלינו העונה ובתחילת אפריל יוביל את התזמורת בקונצרט מלא רגש - בו נבצע את הקונצ׳רטו לכינור ואת הסערה מאת צ'ייקובסקי ואת הסימפוניה לתזמורת כלי קשת מאת שוסטקוביץ'.
1
הכנר אדוארד וולפסון יתארח בערב רב-רושם תחת שרביטו של מאסטרו דמיטרי יבלונסקי. בקונצרט נבצע לאוזניכם את הקונצ׳רטו לכינור מאת ברהמס והסימפוניה מס' 2 מאת סקריאבין, ובנוסף - בכורה עולמית ליצירה תרועה, תפילה וחגיגה מאת רשף.
1
את הסדרה יחתום קונצרט נהדר: הסימפוניה מס׳ 22, הפילוסוף מאת היידןשלמה, רפסודיה עברית, מאת בלוך והסימפוניה מס׳ 5 מאת שוסטקוביץ׳ – כל אלו בערב בלתי-נשכח עם הצ'לן עמית פלד ובניצוחו של המנהל המוסיקלי המיועד שלנו, מאסטרו סטיבן סלואן.

בסדרה 8 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם830 ₪950 ₪175 ₪
יציע650 ₪720 ₪155 ₪
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000