fbpx
סדרות ומנויים

קונצרטים מיוחדים

בהפקת התזמורת יחד עם מוסדות וגופי תרבות בירושלים ומחוצה לה.

שיתופי פעולה רב שנתיים עם פסטיבל פסנתרים ביוזמת תיאטרון ירושלים, שיתופי פעולה עם עמותת הקשר הווקאלי וינה-תל אביב בהפקה השנתית של האופרה (העטלף), ועם האופרה הירושלמית, קונצרט עם זמרת הסופרן אנה נטרבקו והטנור יוסיף איבזוב בהיכל התרבות, תחרות האמן הצעיר בשיתוף עם מרכז עדן-תמיר, שני קונצרטים בניצוחו של מאסטרו ליאוןבוטשטיין, קונצרט לציון יום העצמאות ה-200 של ברזיל, פרויקט ׳יום שיר׳, קונצרט עם זוכי התחרות הבינלאומית לפסנתר ע״ש ארתור רובינשטיין, קונצרט הגמר של משתתפי האקדמיה הבינלאומית לניצוח, לצד קונצרט מיוחד ליום העצמאות ה-75 למדינת ישראל.

 

רשימת הקונצרטים:

 

ברזיל! קונצרט לציון 200 שנה לעצמאות ברזיל
חמישי 8.9.22 | 20:00

בשיתוף עם שגרירות ברזיל

ליג’יה אמאדיו, מנצחת
לאו גנדלמן, סקסופון

גומז - ‘אלווראדה’ מתוך האופרה העבד
נטאלי - ברזיליאנה מס’ 7, לסקסופון ותזמורת
וילה-לובוס - אוירפורו
דום פדרו הראשון - המנון העצמאות

מבחר שירים מאת ז’ובים בנגינתו של לאו גנדלמן ועוד



חג המוסיקה הישראלית: ׳מצמוץ אחד והכל השתנה׳
רביעי 28.9.22

נעם צור, מנצח

צ'רנובין - Once I Blinked Nothing Stayed the Same
ליף - סימפוניה מס' 2, ממראות עיר האבן

עודה-תמימי - Xylo

צ'רנובין - Once I Blinked Nothing Stayed the Same
בראון - דיברטימנטו



אנה נטרבקו ויוסיף איבזוב בהיכל התרבות
שבת 1.10.22 | 20:00 | היכל התרבות תל אביב

מרקו בואמי, מנצח
אנה נטרבקו, סופרן
יוסיף איבזוב, טנור

מיטב האריות האופראיות עם זמרת הסופרן מהטובות בעולם



הפסנתר הרומנטי
ראשון 23.10.22 | 20:30 | המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד

בשיתוף עם ביה”ס למוזיקה ע”ש בוכמן-מהטה, אוניברסיטת תל אביב

אי-אן שו, מנצח
תומר לב, פסנתר
ליאור ליפשיץ, פסנתר
אלון קריב, פסנתר

גלינקה - רוסלן ולודמילה: פתיחה
מנדלסון - קונצ׳רטו מס' 1 לפסנתר
ליסט - קונצ׳רטו מס' 2 לפסנתר
צ'ייקובסקי - קונצ׳רטו מס' 1 לפסנתר


 

פגניני ופרנק
חמישי 10.11.22 | 20:30 | המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד

 

מרק אלברכט, מנצח
סרגיי אוסטרובסקי, כינור

ובר - הקלע החופשי: פתיחה
פגניני - קונצ'רטו לכינור
פרנק - סימפוניה ברה מינור


 

פוצ'יני - האדרת
שבת 19.11.22 | 20:00

בשיתוף עם האופרה הירושלמית


עומר אריאלי
, מנצח
דניאל לואיס דה ויסנטה
, בריטון
יסמין לוי-אלנטק
, סופרן
זי-זאו גואו
, טנור
נועה הופ
, מצו סופרן
לב אלגרדט
, בס

דניאל לסרי, במאית

האדרת – אופרה מאת ג’אקומו פוצ'יני

ליברית: ג'וזפה אדאמי  

בעקבות האדרת (La houppelande) מאת דידיה גולד


 

התזמורת בפסטיבל פסנתרים
פסטיבל פסנתרים - תיאטרון ירושלים

׳רומנטיקה אז והיום׳ - קונצרט הפתיחה של פסטיבל פסנתרים
רביעי 23.11.22 


אבישי שלום
, מנצח
אנדי פלדבאו, פסנתר
גיל שוחט, פסנתר
תומר רובינשטיין, פסנתר

 

רחמנינוב - קונצ'רטו מס' 1 לפסנתר 
גיל שוחט - קונצ'רטו מס' 1 לפסנתר 

צ'ייקובסקי - קונצ'רטו מס' 1 לפסנתר

 

׳וריאציות סימפוניות׳ - קונצרט הנעילה של פסטיבל פסנתרים

שבת 26.11.22


אי-אן שו
, מנצח
עמית דולברג, פסנתר
תומר לב, פסנתר
מלאכי רוזנבאום, פסנתר

 

יוסף טל - קונצ'רטו לפסנתר מס' 2 

פרנק - וריאציות סימפוניות לפסנתר ולתזמורת

ברהמס - קונצ'רטו מס' 2 לפסנתר


 

קונצרט לחג המולד
שלישי 27.12.22
.

תזמורת הבארוק ירושלים
דוד שמר
, מנהל מוסיקלי

דניאלה סקורקה
, סופרן
איתמר הילדסהיים
, טנור
גיא פלץ
, בריטון
מרושה ברזווצ׳ק
, חלילית

באך 
– ׳אני שמח בחלקי׳, אריה מתוך קנטטה רי״ב 84
באך 
 ׳אקטוס טרגיקוס׳, קנטטה רי״ב 106
קורלי
 – קונצ׳רטו גרוסו לחג המולד מס׳ 8 בסול מינור, מתוך אופוס 8
ויוולדי 
– קונצ׳רטו לחלילית ותזמורת
אבנר חנני 
– ׳קונצ׳רטו דה קאמרה׳, בכורה עולמית בהזמנת תזמורת הבארוק ירושלים

 


תחרות האמן הצעיר - קונצרט הגמר
חמישי 29.12.22

בשיתוף מרכז עדן-תמיר למוסיקה

 

פרטים יפורסמו



השישית של מהלר
חמישי 19.1.23

ליאון בוטשטיין, מנצח


ברג - שלוש יצירות מתוך סוויטה לירית
מהלר - סימפוניה מס' 6

 

שטראוס - העטלף
ראשון 29.1.23 | 20:00 | אודיטוריום חיפה
שני 30.1.23 | 20:00 | אולם שרובר תיאטרון ירושלים
שלישי 31.1.23 | 20:00 | היכל התרבות ראשון לציון
רביעי 1.2.23 | 20:00 | משכן לאמנויות התרבות באר שבע

בשיתוף עמותת הקשר הווקאלי וינה-תל אביב

דויד ארונסון, מנצח
סולנים יפורסמו



מיצירות שוסטקוביץ' ופרוקופייב
ראשון 5.2.23 | המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד

סטיבן סלואן, מנצח
קוליה בלאכר, כינור

שוסטקוביץ’ - סוויטת מוסקבה, צ’ריומושקי
פרוקופייב - קונצ’רטו מס’ 2 לכינור
שוסטקוביץ’ - סימפוניה מס’ 5



חרל"פ - האופרה תרז ראקן
חמישי 23.2.23 | 20:00

 

מנצח יפורסם
סולנים יפורסמו


בשיתוף עם האופרה הירושלמית



קונצרט הפתיחה של התחרות הבינלאומית לפסנתר ע״ש ארתור רובינשטיין
שלישי 14.3.23 | תל אביב
רביעי 15.3.23 | אולם הנרי קראון

פרטים יפורסמו



קונצרט עם זוכי התחרות הבינלאומית לפסנתר ע"ש ארתור רובינשטיין לשנת 2023
חמישי 13.4.23 | אולם הנרי קראון

 

פרטים יפורסמו



קונצרט חגיגי ליום העצמאות
שלישי 25.4.23 | 21:30

סטיבן סלואן, מנצח
גל ג'יימס, סופרן
נעה פרנקל, אלט
טנור יפורסם
בס יפורסם

המקהלה הקאמרית של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
סטנלי ספרבר, מנצח

 

המקהלה הישראלית על שם גארי ברתיני
רונן בורשבסקי, מנצח

וולפה - פנטסיה לתזמורת (בכורה עולמית, בהזמנת התזמורת הסימפונית ירושלים)
בטהובן - סימפוניה מס׳ 9, כוראלית



הפסנתר הרומנטי
שלישי 23.5.23 | היכל התרבות אשקלון

בשיתוף עם ביה”ס למוזיקה ע”ש בוכמן-מהטה, אוניברסיטת תל אביב

אי-אן שו, מנצח
תומר לב, פסנתר
ליאור ליפשיץ, פסנתר
אלון קריב, פסנתר

גלינקה - רוסלן ולודמילה: פתיחה
מנדלסון - קונצ׳רטו מס' 1 לפסנתר
ליסט - קונצ׳רטו מס' 2 לפסנתר
צ'ייקובסקי - קונצ׳רטו מס' 1 לפסנתר



יום שיר
חמישי 8.6.23

יום חג לשיר בו מוזמנים לקחת חלק כל תושבי העיר. היום יכלול הופעות בכל רחבי העיר, אירועים חינוכיים וסדנאות למקהלה עבור זמרים מקצוענים וחובבים כאחד, ובסופו יתקיים אירוע מיוחד בהשתתפות הקהל כולו (מיקום יפורסם)


 

מורים ורעים
רביעי 21.6.23

ליאון בוטשטיין, מנצח

צ'ייקובסקי - פרנצ'סקה דה רימיני, פואמה סימפונית
רחמנינוב/רספיגי - חמש תמונות
טאנייב-  סימפוניה מס' 4



כיתת האמן הבינלאומית לניצוח 3-13.7.23

הפקה משותפת עם האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים

סטיבן סלואן, מנהל אמנותי

קונצרט הגמר של המשתתפים
חמישי 13.7.23

 

לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

נוהל ביטול והחלפת כרטיסים
מנוי יקר! להלן נוהל ביטול כרטיסים והחלפתם, נא לקרוא בקפידה את הנהלים, למניעת אי-הבנות:
•כרטיסים אפשר לבטל בטלפון עד יום הקונצרט בשעה 13:00
•החזר כספי בגין ביטול כרטיסים עד 48 שעות מעת הרכישה
•אפשר להמיר את אחד מכרטיסי המנוי להצגות בתאטרון
ירושלים (פרטים בקופה)

קונצרטים בסדרה

ערב גאלה עם האופרה הירושלמית

פרטים יפורסמו
יום רביעי 27 בינואר

׳ימים מוארים׳ - קונצרט לציון יום השואה הבינלאומי

20:00
מאסטרו סטיבן סלואן מנצח על שלוש יצירות נפלאות: סוויטת ׳פולצ׳ינלה׳ מאת סטרווינסקי, סוויטת ׳מהומה רבה על לא דבר׳ מאת קורנגולד וסוויטת ׳עלייתה ונפילתה של העיר מהגוני' מאת קורט וייל
שבת 28 באוגוסט

ערב עם ערן ראמי ודמיטרי לויטס - שידור בכורה ללא תשלום

21:00
קונצרט משודר מיצירות ויוולדי, רספיגי, היידן, רוול ודביסי.
יום חמישי 4 בנובמבר

רביעייה קאמרית במלון המלך דוד

20:00
קונצרט מיוחד לאורחי המלון
יום שני 8 בנובמבר

בנבל עשור

20:00
קונצרט חזנות מיוחד במעמד ראש העיר, מר משה ליאון
יום שני 24 בינואר

אינטרמצו עם אריה ורדי ועידו זאב: מוצרט, שוברט, פרוקופייב, שוסטקוביץ' ועוד (קונצרט באשדוד)

20:30
קונצרט במשכן לאמנויות הבמה הפיס, אשדוד
יום שני 22 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 1

20:00
קונצרט בתיאטרו קולון, בואנוס איירס
יום רביעי 24 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 2

20:00
קונצרט באולם הקונצרטים העירוני של ריו דה ז'נירו
שבת 27 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 3

20:00
קונצרט באולם הקונצרטים העירוני ע"ש חוסה דה קסטרו מנדס, קמפינאס
יום ראשון 28 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 4

18:00
קונצרט בסאלה סאו פאולו
יום שלישי 30 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 5

20:00
קונצרט בפונדסאו דון פדרו ה-II, סאו פאולו
יום חמישי 8 בספטמבר

ברזיל! קונצרט לציון 200 שנה לעצמאות ברזיל

20:00
המנצחת ליג'יה אמאדיו, נגן הסקסופון לאו גנדלמן וסולנים נוספים ביצירות מאת וילה-לובוס, ז'ובים, בונפה, ריפר, ולאו גנדלמן עם ויליאם מגלהאש
יום רביעי 28 בספטמבר

חג המוסיקה הישראלית: 'מצמוץ אחד והכל השתנה'

20:30
קונצרט מיצירות בראון, ליף, תמימי וצ'רנובין
יום ראשון 23 באוקטובר

הפסנתר הרומנטי | אשדוד

20:30
מיצירות ליסט, צ'ייקובסקי, מנדלסון וגלינקה
יום חמישי 10 בנובמבר

פגניני ופרנק | אשדוד

20:30
עם מאסטרו מרק אלברכט והכנר סרגיי אוסטרובסקי | הקונצ'רטו לכינור מאת פגניני, הסימפוניה ברה מינור מאת פרנק והפתיחה לקלע החופשי מאת ובר
שבת 19 בנובמבר

פוצ'יני - האדרת

20:00
האופרה של פוצ'יני, בשיתוף עם האופרה הירושלמית
יום רביעי 23 בנובמבר

קונצרט הפתיחה של פסטיבל פסנתרים: 'רומנטיקה אז והיום'

20:00
אבישי שלום והסולנים אנדי פלדבאו, גיל שוחט ותומר רובינשטיין ביצירות מאת רחמנינוב, גיל שוחט וצ'ייקובסקי
שבת 26 בנובמבר

קונצרט הסיום של פסטיבל פסנתרים: 'וריאציות סימפוניות'

19:00
המנצח אי-אן שו והסולנים עמית דולברג, תומר לב ומלאכי רוזנבאום ביצירות מאת ארי בן שבתאי, סזאר פרנק ויוהאנס ברהמס.
יום שלישי 6 בדצמבר

קונצרט אמונה - ירושלים בהרמוניה

19:30
חזנות, קלאסיקה, ברודווי ועוד!
יום שלישי 13 בדצמבר

שחרזדה: התזמורת הסימפונית ירושלים ותזמורת שאהאן למוסיקה פרסית | מופע הפתיחה של פסטיבל מוואל בלאדי למוסיקה ערבית שורשית

20:30
יצירות מאת רימסקי-קורסקוב וסן-סנס, לצד יצירות
יום שלישי 27 בדצמבר

קונצרט חג המולד

20:00
מוזיקה מיוחדת לחגיגות המולד פרי עטם של מלחיני הבארוק הגדולים לצד בכורה עולמית ל"קונצ'רטו דה קאמרה" מאת אבנר חנני
יום חמישי 29 בדצמבר

תחרות האמן הצעיר

20:00
קונצרט ללא תשלום בהרשמה מראש - עם המנצח נעם צור וסולנים צעירים | קונצ'רטי לפסנתר מאת שופן, רחמנינוב ופרוקופייב
שבת 31 בדצמבר

קונצרט חזנות

20:30
המנצח אלי יפה והחזנים שלמה גליק, יצחק מאיר הלפגוט, צבי וייס ונסים סאאל בקונצרט חזנות
יום שלישי 3 בינואר

הצדעה לסולני ירושלים הצעירים

18:30
צעירים מצטיינים מהקונסרבטוריון שליד האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים - בקונצרט ובו יצירות מאת מוצרט, ר. שטראוס, צ'ייקובסקי, חצ'טוריאן, בורודין, ועוד
יום חמישי 5 בינואר

הצדעה לסולני ירושלים הצעירים (בית גבריאל)

19:30
יצירות מאת מוצרט, ר. שטראוס, צ'ייקובסקי, וכן קטעים מתוך 'חלום ליל קיץ' מאת מנדלסון.
יום חמישי 19 בינואר

השישית של מהלר

19:30
מאסטרו ליאון בוטשטיין והסימפונית ירושלים בקונצרט שבמרכזו הסימפוניה מס' 6 מאת מהלר, ולצדה הסוויטות התזמורתיות מס' 2 בסי מינור, רי"ב 1067, ומס' 3 ברה מז'ור, רי"ב 1068, מאת באך/מהלר.
יום ראשון 29 בינואר

שטראוס - העטלף (חיפה)

20:00
האופרה 'העטלף' מאת שטראוס, בניצוחו של דויד ארונסון.
יום שני 30 בינואר

שטראוס - העטלף (ירושלים)

20:00
הפקה מלאה של האופרה 'העטלף' מאת שטראוס
יום שלישי 31 בינואר

שטראוס - העטלף (ראשון לציון)

20:00
ההפקה המלאה של האופרה 'העטלף' מאת שטראוס, בניצוחו של דויד ארונסון.
יום רביעי 1 בפברואר

שטראוס - העטלף (באר שבע)

20:00
ההפקה המלאה של האופרה 'העטלף' מאת שטראוס, בניצוחו של דויד ארונסון.
יום ראשון 5 בפברואר

מיצירות שוסטקוביץ' ופרוקופייב (אשדוד)

20:30
קונצרט עם מאסטרו סטיבן סלואן והכנר קוליה בלאכר ובו הקונצ'רטו מס' 2 לכינור מאת פרוקופייב, וכן הסימפוניה מס' 5 וסוויטת מוסקבה, צ'ריומושקי מאת שוסטקוביץ'.
יום חמישי 23 בפברואר

חרל"פ - האופרה תרז ראקן | הופעה אחת ויחידה!

19:30
האופרה 'תרז ראקן' מאת אהרון חרל"פ ואריות מתוך אופרות ידועות
יום שלישי 14 במרץ

קונצרט הפתיחה של התחרות הבינלאומית לפסנתר ע״ש ארתור רובינשטיין (תל אביב)

18:30
מרתון רחמנינוב עם זוכי התחרות
יום רביעי 15 במרץ

קונצרט הפתיחה של התחרות הבינלאומית לפסנתר ע״ש ארתור רובינשטיין

19:30
הקונצ'רטי לפסנתר מס' 3 ו-4 מאת רחמנינוב עם הסולנים שיורי קוואהרה ואלכסנדר קורסנטיה ובניצוחו של פאבל פז׳יטוצקי
יום חמישי 23 במרץ

'אי שם': קונצרט פתיחת 'פסטיבל בשחור לבן', עם אילנית והתזמורת הסימפונית ירושלים

19:30
קונצרט מיוחד עם אילנית! התזמורת הסימפונית ירושלים, בניצוחו של רוני וייס, בביצועים מעובדים לתזמורת של מיטב שבלהיטיה
יום שישי 24 במרץ

'וביום השישי...' סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי (בית גבריאל)

11:30
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום חמישי 13 באפריל

קונצרט עם זוכי התחרות הבינלאומית לפסנתר ע"ש ארתור רובינשטיין 2023

20:00
מיצירות ליסט וצ'ייקובסקי
יום חמישי 4 במאי

'וביום השישי...' סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי (דורות)

20:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום חמישי 18 במאי

'סימפוניה מירושלים של הצפון', מאת המלחין הליטאי ז'יוואר יאסינסקיס

16:00
קונצרט מיוחד בניצוחו של המלחין לרגל חגיגות 75 שנה למדינת ישראל ו-700 שנה לוילנה בירת ליטא,
יום שלישי 23 במאי

הפסנתר הרומנטי | אשקלון

20:00
מיצירות ליסט, צ'ייקובסקי, מנדלסון וגלינקה
יום ראשון 11 ביוני

'חסידות בקלאס' - קונצרט הצדעה חגיגי למגן דוד אדום

19:15
יצירות קלאסיות וחסידיות בקונצרט חגיגי
יום רביעי 21 ביוני

מורים ורעים

20:00
המנצח ליאון בוטשטיין בערב שתכניתו יצירות מאת צ'ייקובסקי, רחמנינוב/רספיגי וטאנייב.
יום חמישי 29 ביוני

זמר פוגש תזמורת: דני בסן והסימפונית ירושלים (בית גבריאל)

20:00
מופע ובו סיפורו האישי של דני בסן, מימיו בלהקת תיסלם ומקריירת הסולו שלו.
שבת 8 ביולי

קונצרט גאלה עם ליריק אופרה

21:15
אריות ופתיחות לאופרות מאת רוסיני, ורדי, פוצ'יני, ביזה, מסקני ועוד.
יום רביעי 12 ביולי

קונצרט הגמר של המשתתפים בכיתת האמן הבינלאומית לניצוח

20:00
יצירות מאת בטהובן, פוצ'יני, מוצרט, צ'ייקובסקי, טליה עמר, ברטוק ודבוז'ק
יום שני 17 ביולי

פארק היורה - סרט קונצרט במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים

20:00
פסקול חי לסרט 'פארק היורה' של הבמאי סטיבן ספילברג
יום שלישי 18 ביולי

פארק היורה - סרט קונצרט במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים

20:00
פסקול חי לסרט 'פארק היורה' של הבמאי סטיבן ספילברג
שבת 22 ביולי

הנדל - אלצ'ינה | בשיתוף ליריק אופרה (תל אביב)

21:00
האופרה אלצ'ינה מאת הנדל - בניצוחו של איתן שמייסר ובהפקתה של קטיה קורבלניק
יום שלישי 25 ביולי

ביזה - כרמן

20:00
ההפקה הצבעונית והמושכת של הבמאי רוק עם עשרות משתתפים, עם המוסיקה המבריקה והחושנית של ביזה, ועם הגיבורה הצוענייה של אחת האופרות הפופולאריות ביותר בכל הזמנים.
יום שלישי 29 באוגוסט

סימפוניה לטבע הישראלי - קונצרט-סרט (קיבוץ מזרע)

20:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום רביעי 30 באוגוסט

עוד פגישה: הסימפונית עם להקת תיסלם

21:00
מופע מיוחד עם להקת תיסלם ובו מיטב להיטיה
יום שני 18 בספטמבר

עֹמֵר | הסימפונית ירושלים בחג המוזיקה הישראלית

20:00
יצירות מאת יוסף טל, לאון שידלובסקי, עודד זהבי וטליה עמאר
יום חמישי 19 באוקטובר

סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי ללא תשלום

16:00
סרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו - ללא תשלום | אזלו המקומות לאירוע זה (יש עדיין לשעה 18:00)
יום שלישי 24 באוקטובר

סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי ללא תשלום

16:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו - ללא תשלום
יום שלישי 24 באוקטובר

סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי ללא תשלום

18:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו - ללא תשלום
יום שני 30 באוקטובר

קלאסי לנשמה | קונצרט ללא תשלום מיצירות מוצרט, מנדלסון והיידן

16:00
קונצרט ללא תשלום עם המנצח עמוס בועזסון והפסנתרן ליאור ליפשיץ
יום שני 30 באוקטובר

קלאסי לנשמה | קונצרט ללא תשלום מיצירות מוצרט, מנדלסון והיידן

18:00
קונצרט ללא תשלום עם המנצח עמוס בועזסון והפסנתרן ליאור ליפשיץ
יום שלישי 31 באוקטובר

קלאסי לנשמה | קונצרט ללא תשלום מיצירות מוצרט, מנדלסון והיידן

18:00
קונצרט ללא תשלום עם המנצח עמוס בועזסון והפסנתרן ליאור ליפשיץ
יום שלישי 7 בנובמבר

׳תפילה לישראל׳ | קונצרט ללא תשלום ובשידור חי עם גיל שוחט ואורחים

18:00
התזמורת הסימפונית ירושלים ומאסטרו גיל שוחט מעניקים באהבה לעם ישראל ניגון של תקווה, של כאב ותפילה, מבירת הנצח של מדינת ישראל, בהשתתפות מיטב זמרי ישראל.
יום ראשון 17 בדצמבר

סיפור חורף - הסימפונית מארחת את תזמורת הבארוק הירושלמית

20:00
תזמורת הבארוק הירושלמית בניצוחו של דוד שמר, בקונצרט מיצירות מאת הנדל, ויוולדי וטלמן, עם זמרות הסופרן תום בן ישי ולירון גבעוני.
יום שלישי 2 בינואר

קונצרט גאלה

20:00
ערב של יצירות מאת ויוולדי, הנדל, סתר, בלוך ושטראוס
יום רביעי 10 בינואר

וליקנוב ופפיאן: סימפוני אינטימי

19:30
רביעיית המיתרים מס’ 14, 'העלמה והמוות' מאת שוברט (תזמור לתזמורת סימפונית: איוון וליקנוב), לצד יצירות מאת גרשווין, קודאי ובנימין יוסופוב.
יום חמישי 18 בינואר

קונצרט אורח - השביעית של בטהובן עם הסינפונייטה הישראלית באר שבע

19:30
הסינפונייטה הישראלית באר שבע ביצירות מאת מוצרט, היידן ובטהובן
שבת 20 בינואר

קונצרט ליום התרבות הלאומי של רומניה: פואמת ג'אז סימפונית מאת פלורין רדוקנו

20:00
יצירות וקטעי מוזיקה מאת פלורין רדוקנו, עיבודי ג'אז לנעימות רומניות ורישומי ג'אז בהשראת מוזיקה של יהודי ספרד - בערב מיוחד במינו
יום רביעי 21 בפברואר

טנגו תזמורת

19:30
המנצח סזאר אלוורז, הפסנתרנית אודליה אליעזרוב סבר, ונגן הבנדונאון אדוארדו אברמסון בקונצרט מיצירות רימסקי-קורסקוב, פיאצולה ורחמנינוב.
יום שלישי 27 בפברואר

החמישית של שוברט

20:00
אנדרס מוסטונן מנצח על החמישית של שוברט, הקונצ'רטו לצ'לו ולתזמורת כלי נשיפה מעץ מאת גולדה (סולן: קיריל מיכנובסקי), 'סוויטת דברי הימים' מאת אורי ברנר והיצירה 'לָאֵם' מאת המלחין האסטוני פטר ואהי
יום רביעי 28 בפברואר

הרקוויאם של ורדי

19:30
הרקוויאם של ורדי בניצוחו של אנדרס מוסטונן
יום שלישי 5 במרץ

יובל של אקסטזה - קונצרט מחווה חגיגי לגיל שוחט

20:00
המלחין, המנצח והפסנתרן גיל שוחט חוגג 50 עם דוד ד'אור, טלי קצף, ענת צ'רני ומקהלת הנערות בת קול, תל אביב (ענת מורג, מנצחת)
יום חמישי 14 במרץ

סן-סנס, מוצרט, גונו וענר שפירא

19:30
קונצרט בניצוחו של עמוס טלמון
יום חמישי 11 באפריל

סימפוניה לטבע הישראלי - קונצרט-סרט

11:30
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום שלישי 16 באפריל

מוזיקה מהסרטים

19:30
המנצח עמוס טלמון והסימפונית ירושלים בערב שכולו נעימות קולנועיות מפורסמות ואהובות מסרטים קלאסיים ואהובים
יום רביעי 22 במאי

קונצרט לתלמידים ממזרח ירושלים

11:00
המנצח ניזאר אלכאטר מארח תלמידים ממזרח ירושלים, בקונצרט מיצירות ביזה, קופלנד ופיאצולה לצד עיבודים למוזיקה ערבית.