fbpx
סדרות ומנויים

קונצרטים בירושלים

לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

נוהל ביטול והחלפת כרטיסים
מנוי יקר! להלן נוהל ביטול כרטיסים והחלפתם, נא לקרוא בקפידה את הנהלים, למניעת אי-הבנות:
•כרטיסים אפשר לבטל בטלפון עד יום הקונצרט בשעה 13:00
•החזר כספי בגין ביטול כרטיסים עד 48 שעות מעת הרכישה
•אפשר להמיר את אחד מכרטיסי המנוי להצגות בתאטרון
ירושלים (פרטים בקופה)

קונצרטים בסדרה
יום חמישי 8 בספטמבר

ברזיל! קונצרט לציון 200 שנה לעצמאות ברזיל

20:00
המנצחת ליג'יה אמאדיו, נגן הסקסופון לאו גנדלמן וסולנים נוספים ביצירות מאת וילה-לובוס, ז'ובים, בונפה, ריפר, ולאו גנדלמן עם ויליאם מגלהאש
יום רביעי 28 בספטמבר

חג המוסיקה הישראלית: 'מצמוץ אחד והכל השתנה'

20:30
קונצרט מיצירות בראון, ליף, תמימי וצ'רנובין
יום שלישי 18 באוקטובר

'וביום השישי...' סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי בבכורה עולמית

20:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו, ובבכורה עולמית.
יום חמישי 27 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה

19:30
'הסימפוניה הפנטסטית' של ברליוז, הקונצרטו לפסנתר של שומאן ו'מחווה למרק קופיטמן׳.
יום שני 31 באוקטובר

שיח מנצח - זהב 1

11:00
קטעים מוכרים יותר ומוכרים פחות מאת צ'ייקובסקי, דביסי ועוד
יום שני 31 באוקטובר

בית הצלילים

17:00
גיא פדר בקונצרט למשפחה ובו יצירות מאת לירוי אנדרסון, קטעים מתוך מפצח האגוזים מאת צ׳ייקובסקי, קטעים מתוך קפריצ׳יו ספרדי מאת רימסקי-קורסקוב ועוד.
יום שלישי 1 בנובמבר

מוסיקה מתחילת המאה הקודמת

20:00
וסיקה קאמרית שנכתבה בחלקים שונים של אירופה בתחילת המאה העשרים, מאת פרוקופייב, מרטינו וווהן ויליאמס.
יום שישי 4 בנובמבר

מיתוס אורפיאוס

11:00
גלוק, מונטוורדי, בטהובן, אופנבך, בונפה - סיפור על אהבה, אבל, ירידה לשאול ובחירה בחיים
יום רביעי 9 בנובמבר

פגניני ופרנק

19:30
עם מאסטרו מרק אלברכט והכנר סרגיי אוסטרובסקי | הקונצ'רטו לכינור מאת פגניני, הסימפוניה ברה מינור מאת פרנק והפתיחה לקלע החופשי מאת ובר
שבת 19 בנובמבר

פוצ'יני - האדרת

20:00
האופרה של פוצ'יני, בשיתוף עם האופרה הירושלמית
יום רביעי 23 בנובמבר

קונצרט הפתיחה של פסטיבל פסנתרים: 'רומנטיקה אז והיום'

20:00
אבישי שלום והסולנים אנדי פלדבאו, גיל שוחט ותומר רובינשטיין ביצירות מאת רחמנינוב, גיל שוחט וצ'ייקובסקי
שבת 26 בנובמבר

קונצרט הסיום של פסטיבל פסנתרים: 'וריאציות סימפוניות'

19:00
המנצח אי-אן שו והסולנים עמית דולברג, תומר לב ומלאכי רוזנבאום ביצירות מאת ארי בן שבתאי, סזאר פרנק ויוהאנס ברהמס.
יום שני 5 בדצמבר

קונצרט הפתיחה של פסטיבל הללויה

19:30
קונצרט הפתיחה של פסטיבל 'הללויה' - יצרים, ובו כרמינה בוראנה מאת אורף והיצירה חידה, לסולנים, מקהלות ותזמורת (מבוסס על ר’ יהודה הלוי), בבכורה עולמית, בהזמנת התזמורת הסימפונית ירושלים וקרן אדל וג׳ון גריי.
שבת 10 בדצמבר

תשוקה רומנית

20:00
קונצרט במסגרת פסטיבל הללויה בניצוחו של יונוץ פאסקו ועם נגנית חלילי הפאן דלילה צ'רנטסקו
יום שני 12 בדצמבר

ֹ אלחוב الحب | שריף הדרוזי בשירי האהבה הגדולים של המוסיקה הערבית

20:30
קונצרט עם תזמורת פירקת אלנור ובניצוחו של אריאל כהן
יום שלישי 13 בדצמבר

שחרזדה: התזמורת הסימפונית ירושלים ותזמורת שאהאן למוסיקה פרסית | מופע הפתיחה של פסטיבל מוואל בלאדי למוסיקה ערבית שורשית

20:30
יצירות מאת רימסקי-קורסקוב וסן-סנס, לצד יצירות
יום שלישי 20 בדצמבר

רומיאו ויוליה, טירתו של כחול הזקן ומחולות סימפוניים מתוך סיפור הפרברים

19:30
מאסטרו סטיבן סלואן והזמרים דיארדרה אנג׳ננט (מצו סופרן) וכריסטיאן צ'אר (בס בריטון) בקונצרט שתכניתו כוללת את 'רומיאו ויוליה' מאת צ'ייקובסקי, מחולות סימפוניים מתוך 'סיפור הפרברים' מאת ברנשטיין וגם את 'טירתו של כחול הזקן', אופרה במערכה אחת מאת ברטוק.
יום שני 26 בדצמבר

תמונות בתערוכה - Remake | ג'אז פוגש קלאסי - עם ירון גוטפריד וחברים

19:30
ירון גוטפריד, מנצח וסולן (פסנתר), יוראי אורון (בס) ורוני הולן (תופים) בקונצרט של ג'אז פוגש קלאסי: 'אמריקאי בפריז' מאת גרשווין, קטעי ג'אז מפורסמים של גרשווין, דיוק אלינגטון ואחרים וביניהם: The Man I Love, Caravan, Sweet Georgia Brown בעיבודים מאת ירון גוטפריד לטריו ג'אז ותזמורת לצד 'תמונות בתערוכה - Remake' מאת מוסורגסקי/גוטפריד. 
יום שלישי 27 בדצמבר

זרקור: כלי נשיפה מעץ

20:00
סולני הסימפונית ירושלים בביצועים ליצירות ממיטב הרפרטואר הקלאסי לכלי נשיפה מעץ
יום שלישי 27 בדצמבר

קונצרט חג המולד

20:00
מוזיקה מיוחדת לחגיגות המולד פרי עטם של מלחיני הבארוק הגדולים לצד בכורה עולמית ל"קונצ'רטו דה קאמרה" מאת אבנר חנני
יום חמישי 29 בדצמבר

תחרות האמן הצעיר

20:00
קונצרט ללא תשלום בהרשמה מראש - עם המנצח נעם צור וסולנים צעירים | קונצ'רטי לפסנתר מאת שופן, רחמנינוב ופרוקופייב
שבת 31 בדצמבר

קונצרט חזנות

20:30
המנצח אלי יפה והחזנים שלמה גליק, יצחק מאיר הלפגוט, צבי וייס ונסים סאאל בקונצרט חזנות
יום שלישי 3 בינואר

הצדעה לסולני ירושלים הצעירים

18:30
צעירים מצטיינים מהקונסרבטוריון שליד האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים - בקונצרט ובו יצירות מאת מוצרט, ר. שטראוס, צ'ייקובסקי, חצ'טוריאן, בורודין, ועוד
יום רביעי 11 בינואר

רוול, ברליוז, ביזה

19:30
המנצח איב אבל וזמרת המצו סופרן רחל פרנקל בערב נפלא ובו 'קברו של קופרין' מאת רוול, 'לילות קיץ' מאת ברליוז והסימפוניה בדו מאת ביזה.
יום שישי 10 בפברואר

רומן רוסי: החמישייה הרוסית במאה ה-20

11:00
חצ’טוריאן, פרוקופייב, שוסטקוביץ’, סטרווינסקי, רחמנינוב | על שלושה שברחו ושניים שנשארו - חמישה מלחינים בעידן סטאלין, חמש נשמות מחפשות מולדת.
יום חמישי 16 בפברואר

הקונצ'רטו לצ'לו והתשיעית של שוסטקוביץ', לצד קטעים מתוך 'רומיאו ויוליה' מאת פרוקופייב

19:30
הצ'לן הנודע מישה מאיסקי מתארח בקונצרט זה, בניצוחו של מאסטרו קונרד ואן אלפן
יום חמישי 23 בפברואר

חרל"פ - האופרה תרז ראקן | הופעה אחת ויחידה!

19:30
האופרה 'תרז ראקן' מאת אהרון חרל"פ ואריות מתוך אופרות ידועות
יום שלישי 28 בפברואר

מיתרים בלבד

20:00
סולני התזמורת ביצירות קאמריות מאת ברוך ואנסקו
יום חמישי 2 במרץ

דניאל, מחזה מוסיקלי בשתי מערכות

19:30
דניאל, מחזה מוסיקלי בשתי מערכות מאת אפרת רחל-גרליך ובניצוחו של אלי יפה.
יום רביעי 8 במרץ

שיח מנצח - תחפושות מוזיקליות

11:00
קונצרט עם סולנים צעירים, בניצוחו של גיא פדר - יצירות מאת פרוקופייב, גרשווין, נילסן ועוד.
יום רביעי 8 במרץ

פטר, טימי, וזאבים אחרים

17:00
'טימי אמיץ הלב', דרמה מוסיקלית מקורית מאת ליאור נבוק, וקטעים מתוך 'פטר והזאב' מאת פרוקופייב
יום רביעי 15 במרץ

קונצרט הפתיחה של התחרות הבינלאומית לפסנתר ע״ש ארתור רובינשטיין

19:30
הקונצ'רטי לפסנתר מס' 3 ו-4 מאת רחמנינוב עם הסולנים שיורי קוואהרה ואלכסנדר קורסנטיה ובניצוחו של פאבל פז׳יטוצקי
יום חמישי 23 במרץ

'אי שם': קונצרט פתיחת 'פסטיבל בשחור לבן', עם אילנית והתזמורת הסימפונית ירושלים

19:30
קונצרט מיוחד עם אילנית! התזמורת הסימפונית ירושלים, בניצוחו של רוני וייס, בביצועים מעובדים לתזמורת של מיטב שבלהיטיה
יום שלישי 28 במרץ

השנייה של בטהובן ו'דון חואן' מאת ר. שטראוס

19:30
ערב בניצוחו של אילן וולקוב ועם נגן הקרן סער ברגר
יום שני 3 באפריל

שיח מנצח: 'היכון, הכן, קונצ׳רטו!'

11:00
יצירות מאת גריג, ויוולדי, לירוי אנדרסון, ג׳ון וויליאמס
יום שני 3 באפריל

וכל השאר הוא רעש

17:00
מאסטרו גיא פדר ואורחים בקטעים מיצירות מאת דבוז׳ק, גריג, ויוולדי, ג'ון ויליאמס, לירוי אנדרסון ועוד.
יום חמישי 13 באפריל

קונצרט עם זוכי התחרות הבינלאומית לפסנתר ע"ש ארתור רובינשטיין 2023

20:00
מיצירות ליסט וצ'ייקובסקי
יום שלישי 18 באפריל

שנים עשר השבטים

20:00
קונצרט ללא תשלום, בהרשמה מראש! הסימפוניה מס' 2, 'שנים עשר השבטים' מאת יוסופוב והקונצ'רטו לצ'לו של דבוז'ק בקונצרט בניצוחו של בנימין יוסופוב, ועם הצ'לן ארסני צ׳ובצ׳ין.
יום שלישי 25 באפריל

קונצרט חגיגי ליום העצמאות

21:30
התשיעית של בטהובן ובכורה עולמית לפנטזיה הכוראלית למקהלות, סולנים, פסנתר ותזמורת מאת וולפה
יום שישי 28 באפריל

התקווה: תעלומת ההמנון הלאומי

11:00
קונצרט מונחה בניצוחו של מאסטרו סטיבן סלואן ועם אסתרית בלצן (פסנתרנית, עורכת ומנחה) ומקהלת אנקור (דפנה בן יוחנן, מנצחת)
יום רביעי 10 במאי

שיח מנצח: בין החדש והמסקרן לבין הישן המוכר והטוב

11:00
קטעים מתוך יצירות מאת יוהאן פכלבל, ג'ון אדמס, שומאן, ווהן ויליאמס וקאלינקוביץ'.
יום רביעי 10 במאי

צלילים של תקווה

17:00
קטעים מתוך יצירות אהובות ומוכרות כמו קטעים מיצירות מאת יוהאן פכלבל, ג'ון ויליאמס, מוצרט ועוד.
יום חמישי 18 במאי

'סימפוניה מירושלים של הצפון', מאת המלחין הליטאי ז'יוואר יאסינסקיס

16:00
קונצרט מיוחד בניצוחו של המלחין לרגל חגיגות 75 שנה למדינת ישראל ו-700 שנה לוילנה בירת ליטא,
יום שישי 19 במאי

יורג וידמן, מלחין, קלרניתן ומנצח

11:30
הסימפוניה מס׳ 5, ׳הרפורמציה׳, מאת מנדלסון, הקונצ׳רטו מס׳ 1 לקלרנית של ובר ו׳קון בריו׳ מאת וידמן
יום שלישי 30 במאי

אמנים תחת לחץ

20:00
נגני התזמורת מבצעים מוסיקה קאמרית מאת מלחינים סובייטים מתקופות שונות: יצירות מאת פרוקופייב, ויינברג ושניטקה.
יום רביעי 21 ביוני

מורים ורעים

20:00
המנצח ליאון בוטשטיין בערב שתכניתו יצירות מאת צ'ייקובסקי, רחמנינוב/רספיגי וטאנייב.
יום שני 26 ביוני

זמר פוגש תזמורת: דני בסן והסימפונית ירושלים

20:00
מופע ובו סיפורו האישי של דני בסן, מימיו בלהקת תיסלם ומקריירת הסולו שלו.
יום רביעי 5 ביולי

התשיעית של מהלר

20:00
הסימפוניה מס׳ 9 מאת מהלר, לצד ׳פרידה׳ (Abschied), למילים של אלזה לסקר-שילר, מאת אלה מילך-שריף, בקונצרט עם מאסטרו סטיבן סלואן וזמרת הסופרן רבקה נלסן.
שבת 8 ביולי

קונצרט גאלה עם ליריק אופרה

21:15
אריות ופתיחות לאופרות מאת רוסיני, ורדי, פוצ'יני, ביזה, מסקני ועוד.
יום רביעי 12 ביולי

קונצרט הגמר של המשתתפים בכיתת האמן הבינלאומית לניצוח

20:00
יצירות מאת בטהובן, פוצ'יני, מוצרט, צ'ייקובסקי, טליה עמר, ברטוק ודבוז'ק
יום רביעי 19 ביולי

קונצרט סיום העונה

20:00
קונצרט בניצוחה של קתרין לארסן-מגווייר ועם הפסנתרן אלון גולדשטיין, ובו יצירות מאת רחמנינוב, צ׳ייקובסקי וזהבי.
יום ראשון 23 ביולי

הנדל - אלצ'ינה | בשיתוף ליריק אופרה (ירושלים)

20:00
האופרה אלצ'ינה מאת הנדל - בניצוחו של איתן שמייסר ובהפקתה של קטיה קורבלניק
יום שלישי 25 ביולי

ביזה - כרמן

20:00
ההפקה הצבעונית והמושכת של הבמאי רוק עם עשרות משתתפים, עם המוסיקה המבריקה והחושנית של ביזה, ועם הגיבורה הצוענייה של אחת האופרות הפופולאריות ביותר בכל הזמנים.