סדרות ומנויים

סימפונית צעירה - הסדרה לכל המשפחה

הילדים, ההורים, הסבים והסבתות כבר יודעים – אין כמו סדרת הקונצרטים לכל המשפחה תחת שרביטו של חן צימבליסטה! העונה ה-82 שלנו היא גם עונתו השישית של חן כמנהל מוזיקלי של הסדרה וגם השנה – נבצע קלאסיקות נפלאות לכל המשפחה לצד ממתקים מוזיקליים ויצירות וירטואוזיות!


1
גם הפעם יתארחו אצלנו אורחים נכבדים - סולנים, מקהלות, אנסמבלים ורקדנים בחגיגה של צלילים וקצב!
1
את הסדרה נפתח עם אורח מיוחד מאוד - שלמה גרוניך!  תכנית הקונצרט כוללת את המדריך לבני הנעורים מאת בריטן, יצירה חדשה מאת יונתן קרת, וכן היצירה GO!, לקהל ולתזמורת לצד ביצועים תזמורתיים לשיריו של שלמה גרוניך, ובהם "שירים פשוטים", "יש לי סימפטיה", וגם לשירי הביטלס ולשירים מוכרים ואהובים.
1
הקונצרט השני הוא קונצרט בלשי, ובו מתארח השחקן והבובנאי מוטי ברכר. בין היצירות שתבוצענה: קטעים מתוך יהודה המכבי מאת הנדל, קטעים מתוך סימפוניה מס' 83, התרנגולת, מאת היידן, 'אודה לשמחה' מתוך סימפוניה מס' 9 מאת בטהובן, פרסטו ויוואצ'ה מתוך סימפוניה מס' 3 מאת שוברט ונעימת הפנתר הוורוד מאת מנסיני.
1
איך נשמעים חלומות במוסיקה? איך סולם מוסיקלי יוצר אוירה של חלום? הקונצרט השלישי בסד'רה הוא בעצם טיול ביער של מנגינות בין שדונים ופיות. בין היצירות שתבוצענה: קטעים מתוך חלום ליל קיץ מאת מנדלסון, שיר ערש לחצוצרן מאת אנדרסון, קטעים מתוך סימפוניה מס' 1, חלומות חורף מאת צ'ייקובסקי וגם שיר היקינטון מאת גוילי.
1
הקונצרט הרביעי יוקדש לסיפורי התנ"ך ובו חן צימבליסטה מארח את תלמידי התיכון שליד האקדמיה למוסיקה ומחול. אנו ננגן ונספר על יצירות וסיפורים מהתנ"ך לצד שירים מתוך שלמה המלך ושלמי הסנדלר, שמשון ודלילה מאת סן-סנס, קטעים מתוך בריאת העולם מאת היידן לצד קלאסיקות ישראליות: נח מאת מתי כספי וגליית של כוורת (סנדרסון/ליליאן).
1
את הקונצרט האחרון בסדרה - נקדיש לאמנות, וניקח אתכם ואתכן לביקור מוטרף במוזיאון עם הקרנת יצירות אמנות ששימשו השראה לכתיבת המוסיקה וגם… מסך וידאו ענק, אנימציה ואמן שיצייר על הבמה! לאורך הקונצרט, נציג יצירות וציורים של ילדים בקהל. בין היצירות שתבוצענה: בדינרי מאת באך, הפתיחה לחליל הקסם מאת מוצרט,מרש החתונה מתוך חלום ליל קיץ מאת מנדלסון ותמונות בתערוכה מאת מוסורגסקי.
1

בסדרה 5 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם‫340 ₪‬‫425‬ ₪‬‫100 ₪‬
יציע‫300 ₪‬‫380 ₪‬‫80 ₪‬
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000
קונצרטים בסדרה
יום רביעי 27 בנובמבר

שירים פשוטים - עם שלמה גרוניך!

17:00
יום חמישי 26 בדצמבר

תעלומות בתזמורת

17:00
פותרים תעלומות בלשיות מוסיקליות עם ברכר וצימבליסטה!
יום חמישי 27 בפברואר

חלומות

17:00
איך נשמעים חלומות במוסיקה? איך סולם מוסיקלי יוצר אוירה של חלום?
יום חמישי 26 במרץ

- הקונצרט בוטל - שלמה המלך ושלמי הסנדלר

17:00
יצירות וסיפורים מהתנ"ך עם חן צימבליטסה ואורחים