סדרות ומנויים

הסדרה הפופולרית

1

הסדרה הפופולרית  - הנאה מושלמת עם שמונה קונצרטים של מוזיקה בכיף!

בקונצרט הראשון בסדרה הפופולרית לעונה זו, תחת שרביטו של המנצח הדרום-אפריקני/הולנדי קונרד ואן אלפן, יתארח הכנר שלמה מינץ.  תחת שרביטו של המנצח הארמני נבצע את הסימפוניה מס' 7 מאת בטהובן, את הפתיחה לרומיאו ויוליה מאת צ'ייקובסקי, את רונדו קפריצ'יוזו מאת סן-סנס ואת נופי ים, לכינור ולתזמורת מאת אלכס שור.
;
בתחילת נובמבר יעלה על דוכן המנצחים מנהלנו המוסיקלי, מאסטרו פרדריק שאזלן, בקונצרט עם שלושה סולנים מבין חברי התזמורת שלנו - הכנריות ז'אנה גנדלמן וג'ני הוניגן ונגן הטרומבון שחר ליבנה. לצד שחרזאדה מאת רימסקי-קורסקוב כוללת תכנית הקונצרט את הסונטה מס' 3 מאת אנסקו, בעיבודו של שאזלן וכן וריאציות לטרומבון על נושא הפתיחה מתוך הסימפוניה השלישית של מהלר מאת שאזלן עצמו.
;
גם השנה אנחנו שמחים לקחת חלק בפסטיבל הפסנתרים הנערך ביוזמת תיאטרון ירושלים. קונצרט הגאלה החגיגי בניצוחו של ישי שטקלר  הוא כולו שופן ובו נארח שלושה פסנתרנים מוכשרים ונפלאים - שרה דנשפור (זוכת הפרס השלישי בתחרות רובינשטיין), ניזאר אלכאטר ואריאל הלוי. תוכנית הקונצרט כוללת את הקונצ׳רטו מס׳ 1 לפסנתר, את האנדנטה ספיאנאטו וגרנד פולונז בריליאנט ואת רונדו א לה קרקוביאק.
;

כבכל שנה יגיע אלינו חן צימבליסטה לנצח על קונצרטים נהדרים במסגרת מיני-סדרת Classical Revolution והעונה יארח אורחים נהדרים: שלמה גרוניך יבו נבצע, לצד מחרוזת משיריו של גרוניך והיצירה !GO פרי עטו, גם קטעים מתוך הפסנתר המושווה של באך, את המדריך לתזמורת לבני הנעורים מאת בריטןקפריצ'יו ספרדי מאת רימסקי-קורסקוב, וגם – יצירה חדשה מאת יונתן קרת.  בקונצרט השני במסגרת Classical Revolution מארח צימבליסטה את זמר הקונטרה-טנור יניב ד'אור, ובו נבצע אריות מתוך המיסה הגדולה של באךג'וסטינו מאת ויוולדי ובריאת העולם מאת היידן, וכן שירי לדינו.
;
המנצח סלבדור ברוטונס והצ'לן דמיטרי יבלונסקי יבצעו בקונצרט נוסף בסדרה הפופולרית את הסימפוניה מס' 5 מאת צ'ייקובסקי, את הקונצ'רטו לצ'לו מאת שומאן ובבכורה את קינת הטייס לנסיך הקטן מאת דור פישר.
;
המנצח מיכאל לסקי והכנר הצעיר מיכאל שחם יבצעו לאוזניכם את הקונצ'רטו לכינור מס' 1 מאת פגניני, את המחולות הסימפוניים מאת רחמנינוב ואילו מחציתו השנייה של הקונצרט תוקדש לסימפוניה מס' 5 מאת בטהובן.
;

את הסדרה הפופולרית נחתום בקונצרט  עם המנצח ירוחם שרובסקי והסולן בנס ספסי (קלרנית, סקסופון, טרוגאטו) - ונבצע את נשייה, לסקסופון סופרן ולתזמורת כלי קשת, מאת פיאצולה, את הקונצ'רטו מס' 2 לקרנית מאת חרל"פ, ואת הרפסודיה לנגן יחיד ולשלושה כלי נגינה מאת שנטפאלי, לצד הסימפוניה מס׳ 2 מאת בורודין.


בסדרה 8 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם‫720 ₪‬950 ₪‬‫175 ₪‬
יציע‫650 ₪‬830 ₪‬‫155 ₪‬
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000
קונצרטים בסדרה
יום חמישי 12 בספטמבר

המנצח קונרד ואן אלפן והכנר שלמה מינץ בערב נפלא

20:00
מיצירות בטהובן, סן-סנס, צ'ייקובסקי ושור
יום רביעי 6 בנובמבר

ערב עם מאסטרו שאזלן וסולנים מקרב נגני התזמורת הסימפונית ירושלים

20:00
יום רביעי 13 בנובמבר

פסטיבל פסנתרים - קונצרט גאלה: יצירות שופן לפסנתר ולתזמורת

20:00
ארבעה פסנתרנים והסימפונית ירושלים בערב שכולו שופן!
יום רביעי 27 בנובמבר

קלאסיקל רבולושן 1 - חן צימבליסטה מארח את שלמה גרוניך!

20:00
יום רביעי 29 בינואר

המנצח סלבדור ברוטונס והצ'לן דמיטרי יבלונסקי - ערב נהדר ובו הקונצ׳רטו לצ׳לו מאת שומאן, הסימפוניה מס׳ 5 מאת צ׳ייקובסקי ויצירה חדשה מאת פישר

20:00
יצירות מאת שומאן, צ׳ייקובסקי ויצירה חדשה מאת דור פישר
יום חמישי 26 במרץ

- הקונצרט בוטל - קלאסיקל רבולושן 2 - חן צימבליסטה ביצירות מכשפות מאת פיאצולה, וילה-לובוס ועוד!

20:00