fbpx
סדרות ומנויים

'בין הפטיש למגל' - זרקור: שוסטקוביץ'-פרוקופייב

התזמורת הסימפונית ירושלים מקדישה העונה פרויקט זרקור מיוחד שמרכזו בסרגיי פרוקופייב ובדמיטרי שוסטקוביץ', שניים מן המלחינים הרוסיים הבולטים שחיו תחת השלטון הסובייטי במחצית הראשונה של המאה הקודמת, ולמערכת היחסים המורכבת שניהלו עם המשטר הסובייטי.

 


קונצרטים בסדרה:

 

מיצירות שוסטקוביץ' ופרוקופייב
שבת 4.2.23

סטיבן סלואן, מנצח
קוליה בלאכר, כינור

שוסטקוביץ’ - סוויטת מוסקבה, צ’ריומושקי
פרוקופייב - קונצ’רטו מס’ 2 לכינור
שוסטקוביץ’- סימפוניה מס’ 5



רומן רוסי: החמישייה הרוסית במאה ה-20
שישי 10.2.23 | 11:00

חצ’טוריאן, פרוקופייב, שוסטקוביץ’, סטרווינסקי, רחמנינוב.
שלושה שברחו ושניים שנשארו - חמישה מלחינים בעידן סטאלין, חמש נשמות בחיפוש אחר מולדת.

 

גיא פדר, מנצח
איתמר זורמן, כינור
אסתרית בלצן, פסנתרנית, עורכת ומנחה



הקונצ'רטו לצ'לו והתשיעית של שוסטקוביץ' לצד קטעים מתוך 'רומיאו ויוליה' מאת פרוקופייב
חמישי 16.2.23

אליהו ענבל, מנצח
מישה מאיסקי, צ’לו

שוסטקוביץ’ - קונצ’רטו מס’ 1 לצ’לו
פרוקופייב - מתוך רומיאו ויוליה
שוסטקוביץ’ - סימפוניה מס’ 9



אמנים תחת לחץ
מוסיקה קאמרית מאת מלחינים סובייטים מתקופות שונות
מרכז עדן-תמיר עין כרם | תאריך יפורסם

סולנים יפורסמו

פרוקופייב - חמישייה לכלי קשת
שוסטקוביץ' - שתי יצירות לרביעיית כלי קשת
שניטקה - פרלוד לזכר דמיטרי שוסטקוביץ' לשני כינורות
פרנגיז עלי-זאדה - ,Habil-Sayagi לצ'לו ופסנתר ממותקן
גוביידולינה - ,Quasi Hoquetus לוויולה, בסון ופסנתר
שניטקה - סרנדה


 

לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

נוהל ביטול והחלפת כרטיסים
מנוי יקר! להלן נוהל ביטול כרטיסים והחלפתם, נא לקרוא בקפידה את הנהלים, למניעת אי-הבנות:
•כרטיסים אפשר לבטל בטלפון עד יום הקונצרט בשעה 13:00
•החזר כספי בגין ביטול כרטיסים עד 48 שעות מעת הרכישה
•אפשר להמיר את אחד מכרטיסי המנוי להצגות בתאטרון
ירושלים (פרטים בקופה)

קונצרטים בסדרה

קונצרט חגיגי לחג הפסח

פרטים יפורסמו

קונצרט עם המנצח ערן ראמי ונגן האבוב דודו כרמל

קונצרט באולם התיאטרון בית גבריאל

קונצרט עם המנצח ערן ראמי ונגן האבוב דודו כרמל

קונצרט באולם המופעים קיבוץ דורות

קונצרט עם המנצח ערן ראמי ונגן האבוב דודו כרמל

קונצרט במרכז תרבות מגידו - אולם מופעים עין השופט

ערב עם המנצח נעם צור והקלרניתן גלעד הראל

קונצרט בהיכל התרבות נתניה

ערב עם המנצח נעם צור והקלרניתן גלעד הראל

ערב באולם תיאטרון בית גבריאל

ערב עם המנצח נעם צור והקלרניתן גלעד הראל

קונצרט באולם המופעים קיבוץ דורות

ערב עם המנצח נמרוד דוד פפר והצ׳לן צבי פלסר

קונצרט באולם המופעים קיבוץ דורות

ערב גאלה עם האופרה הירושלמית

פרטים יפורסמו

הסימפונית ירושלים בדובאי

הסימפונית ירושלים בדובאי

קונצרט שני בסיור

קונצרט מוסיקה יהודית

קונצרט הסיום של פסטיבל פסנתרים - תיאטרון ירושלים

הסימפונית ירושלים באלב-פילהרמוני בהמבורג

מאסטרו סלואן והפסנתרנית אליזבת לאונסקייה ביצירות מאת בטהובן, סטרווינסקי, ונועם שריף.

ערב עם ערן ראמי ודמיטרי לויטס - צפייה ללא תשלום בעמודי הפייסבוק והיוטיוב

ערב מענג עם ערן ראמי ודמיטרי לויטס ובו יצירות מאת ויוולדי, רספיגי, היידן ורוול.

פסטיבל פסנתרים - תיאטרון ירושלים

ערב שכולו קונצ'רטי לפסנתר ולשלושה פסנתרים מאת מוצרט

הסיור ההיסטורי בדובאי - קונצרט מס' 2

דמיטרי יבלונסקי ופאזיל סאי ביצירות מאת מוצרט, ברהמס ורוסיני

הסיור ההיסטורי בדובאי - קונצרט מס' 4

המנצח סרגיי סמבטיאן ונגן הבנדוניאון מריו סטפנו פיטרודארצ'י ביצירות מאת מוריקונה, רוטה ופיאצולה

פסטיבל פסנתרים - קונצרט עם רון רגב וליאור ליפשיץ

קונצרט מיצירות מוצרט - עם הפסנתרנים רון רגב וליאור ליפשיץ

פסטיבל פסנתרים - הקונצ'רטי לפסנתר מס' 22 ו-24 מאת מוצרט

קונצרט עם המנצח ניר כהן-שליט והפסנתרנים מיכל טל ואסף זהר

'מן העולם החדש' - הסימפונית ירושלים בפסטיבל כלל 2021

יצירות מאת דבוז'ק ומוצרט קונצרט מיוחד בבניין כלל - בניצוחו של עידו שפיטלניק

'הַנֵס' - מיצירות מוצרט, רודריגו, היידן ואלגר

מאסטרו שמואל אלבז ונגן הגיטרה ירון חסון בערב נפלא

'הַנֵס' - מיצירות מוצרט, רודריגו, היידן ואלגר

מאסטרו שמואל אלבז ונגן הגיטרה ירון חסון בערב נפלא

הסדרה הקיבוצית 2 - יצירות מאת מוצרט, בריטן, ברטוק והיידן | מאסטרו סטיבן סלואן והכנר רועי שילוח

הסדרה הקיבוצית 2 - יצירות מאת מוצרט, בריטן, ברטוק והיידן | מאסטרו סטיבן סלואן והכנר רועי שילוח

הסדרה הקיבוצית 2 - יצירות מאת מוצרט, בריטן, ברטוק והיידן | סטיבן סלואן ורועי שילוח

קונצרט באולם התיאטרון בית גבריאל

הסדרה הקיבוצית 2 - יצירות מאת מוצרט, בריטן, ברטוק והיידן | סטיבן סלואן ורועי שילוח

קונצרט באולם המופעים קיבוץ דורות

ערב עם המנצח נעם צור והקלרניתן גלעד הראל

ערב באולם המופעים גבעת ברנר

ערב עם המנצח דוד גריילסאמר והרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו

קונצרט באולם תיאטרון בית גבריאל

ערב עם המנצח דוד גריילסאמר והרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו

ערב באולם המופעים גבעת ברנר

ערב עם המנצח דוד גריילסאמר והרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו

קונצרט באולם המופעים קיבוץ דורות

הסימפונית ירושלים בדובאי - מזרח תיכון סימפוני: קסמי ויולה

קונצרט ראשון בסיור הקונצרטים בדובאי

הסימפונית ירושלים בדובאי - מזרח תיכון סימפוני: העולם האקספרסיבי של הכינור

הקונצרט השלישי בסיור התזמורת באיחוד האמירויות

קונצרט בשחור לבן: סשה ארגוב פינת עבד אלוהאב

קטעים של עבד אלוהאב לצד סשה ארגוב, שלום שבזי לצד לאה גולדברג ועוד

האופרה 'יומנה של אנה פרנק'

אירוע ליום הזכרון לשואה ולגבורה

'גשר של זהב': ערב חגיגי לציון הפצת העותק ה-250,000 של 'הגדת ירושלים' בישראל ובתפוצות

אירוע בינלאומי ייחודי עם זמרים ותזמורות

שרביט הזהב 2022 - מסע סימפוני 3

גיל שוחט והסימפונית: מרתון צ׳ייקובסקי רחמנינוב (פסגת זאב)

קונצרט בפסגת זאב

גיל שוחט והסימפונית: מרתון צ׳ייקובסקי רחמנינוב (מודיעין)

קונצרט בהיכל התרבות מודיעין מכבים רעות

הסימפונית ירושלים בדובאי: ערב פגניני

קונצרט מס׳ 2

הסימפונית ירושלים בדובאי: ׳דיוה מתיאטרון הבולשוי׳

אריות ופתיחות מאת מנדלסון, דליב, להאר, דוניצטי, לצד סוויטת ארמבון הדולח של אלכסי שור

הסימפונית ירושלים בדובאי: ׳בלה מוסיקה איטליאנה׳

עם המנצח ג׳יאנלוקה מרצ׳אנו והכנר אנדריי ברנוב

הסימפונית ירושלים בדובאי: ׳כוכב פסנתר טורקי׳

עם מאסטרו ג׳יאנלוקה מרצ׳אנו והפסנתרן חוסיין סרמט

הסימפונית ירושלים בדובאי: ׳כוחו של הטנור׳

"העתיד כבר כאן" - קונצרט עם סולני ירושלים הצעירים

יצירות מאת בטהובן, סן-סנס, מיו, פרנק, אלן סילבסטרי, אנדרה ויינן ופרנץ קרומר

הסימפונית ירושלים בדובאי: ולסים וינאיים

מבחר ואלסים ופתיחות לאופרות ולאופרטות מאת שטראוס, אופנבך, ביזה וסופה

שיחות מוסיקליות 21/22: ערב מחווה לאהרון חרל"פ

קונצרט מיצירות המלחין והרצאה מפי ד"ר רון רגב

דבוז'ק - רוסלקה

אופרה בשלוש מערכות, בשפה צ`כית עם כתוביות בעברית.

סיור הקונצרטים לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 1

קונצרט בתיאטרו קולון, בואנוס איירס

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 2

באולם הקונצרטים העירוני של ריו דה ז'נירו

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 4

קונצרט בסאלה סאו פאולו

קונצרט לקראת הסיור לדרום אמריקה

יצירות מאת אלגר, צ'ייקובסקי ואנטוניו קרלוס גומז

ברזיל! קונצרט לציון 200 שנה לעצמאות ברזיל

המנצחת ליג'יה אמאדיו ונגן הסקסופון לאו גנדלמן ביצירות מאת וילה-לובוס, נטאלי,גומש, ז’ובים ועוד

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 5

קונצרט בפונדסאו דון פדרו ה-II, סאו פאולו

רומן רוסי: החמישייה הרוסית במאה ה-20

חצ’טוריאן, פרוקופייב, שוסטקוביץ’, סטרווינסקי, רחמנינוב | על שלושה שברחו ושניים שנשארו - חמישה מלחינים בעידן סטאלין, חמש נשמות מחפשות מולדת.

טירתו של כחול הזקן

טירתו של כחול הזקן, אופרה במערכה אחת מאת ברטוק, בניצוחו של פטריק פורר, עם זמרת המצו-סופרן מרתה מטלון וסולנים נוספים

אהבה, קשר ותקשורת

רוני פורת (מנצח ומנחה) וזמרת הסופרן קרן הדר בקונצרט העוסק היבטים שונים של אהבה, קשר ותקשורת בינאישית במוזיקה ובחיים.
יום רביעי 28 בדצמבר

קונצרט עם המנצח עמנואל ויום והפסנתרן אנדרו פון אוין

20:00
המנצח הבינלאומי הנודע עמנואל ויום חובר לפסנתרן הנפלא אנדרו פון אוין בערב של יצירות מאת סמטנה, שטראוס, רחמנינוב ודיקא
יום רביעי 27 בינואר

׳ימים מוארים׳ - קונצרט לציון יום השואה הבינלאומי

20:00
מאסטרו סטיבן סלואן מנצח על שלוש יצירות נפלאות: סוויטת ׳פולצ׳ינלה׳ מאת סטרווינסקי, סוויטת ׳מהומה רבה על לא דבר׳ מאת קורנגולד וסוויטת ׳עלייתה ונפילתה של העיר מהגוני' מאת קורט וייל
שבת 28 באוגוסט

ערב עם ערן ראמי ודמיטרי לויטס - שידור בכורה ללא תשלום

21:00
קונצרט משודר מיצירות ויוולדי, רספיגי, היידן, רוול ודביסי.
יום שלישי 26 באוקטובר

'מן העולם החדש' - הסימפונית ירושלים בפסטיבל כלל 2021

20:00
יצירות מאת דבוז'ק ומוצרט בקונצרט מיוחד בבניין כלל - בניצוחו של עידו שפיטלניק
יום חמישי 4 בנובמבר

רביעייה קאמרית במלון המלך דוד

20:00
קונצרט מיוחד לאורחי המלון
יום שני 8 בנובמבר

בנבל עשור

20:00
קונצרט חזנות מיוחד במעמד ראש העיר, מר משה ליאון
יום שני 24 בינואר

אינטרמצו עם אריה ורדי ועידו זאב: מוצרט, שוברט, פרוקופייב, שוסטקוביץ' ועוד (קונצרט באשדוד)

20:30
קונצרט במשכן לאמנויות הבמה הפיס, אשדוד
יום רביעי 17 באוגוסט

קונצרט לקראת הסיור לדרום אמריקה - ללא תשלום בהרשמה מראש

20:00
יצירות מאת אלגר, צ'ייקובסקי ואנטוניו קרלוס גומז
יום שני 22 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 1

20:00
קונצרט בתיאטרו קולון, בואנוס איירס
יום רביעי 24 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 2

20:00
קונצרט באולם הקונצרטים העירוני של ריו דה ז'נירו
יום רביעי 24 באוגוסט

חגיגת קיץ: התזמורת הסימפונית ירושלים מארחת את אנסמבל נתן A

21:00
קונצרט חגיגי במסגרת 'פסטיבל סוף הקיץ' עם שירי נתן אלתרמן
שבת 27 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 3

20:00
קונצרט באולם הקונצרטים העירוני ע"ש חוסה דה קסטרו מנדס, קמפינאס
יום ראשון 28 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 4

18:00
קונצרט בסאלה סאו פאולו
יום שלישי 30 באוגוסט

הסיור לדרום-אמריקה: קונצרט מס' 5

20:00
קונצרט בפונדסאו דון פדרו ה-II, סאו פאולו
יום חמישי 8 בספטמבר

ברזיל! קונצרט לציון 200 שנה לעצמאות ברזיל

20:00
המנצחת ליג'יה אמאדיו, נגן הסקסופון לאו גנדלמן וסולנים נוספים ביצירות מאת וילה-לובוס, ז'ובים, בונפה, ריפר, ולאו גנדלמן עם ויליאם מגלהאש
יום רביעי 28 בספטמבר

חג המוסיקה הישראלית: 'מצמוץ אחד והכל השתנה'

20:30
קונצרט מיצירות בראון, ליף, תמימי וצ'רנובין
שבת 1 באוקטובר

אנה נטרבקו ויוסיף איבזוב בהיכל התרבות תל אביב

21:00
זמרת הסופרן אנה נטרבקו וזמר הטנור יוסיף איבזוב במיטב האריות!
יום ראשון 2 באוקטובר

בְּרָגֶשׂ - תפילה יהודית בין כסה לעשור

20:00
קונצרט חזנות מיוחד לימים הנוראים
יום שלישי 18 באוקטובר

'וביום השישי...' סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי בבכורה עולמית

20:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו, ובבכורה עולמית.
יום ראשון 23 באוקטובר

הפסנתר הרומנטי | אשדוד

20:30
מיצירות ליסט, צ'ייקובסקי, מנדלסון וגלינקה
יום חמישי 27 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה

19:30
'הסימפוניה הפנטסטית' של ברליוז, הקונצרטו לפסנתר של שומאן ו'מחווה למרק קופיטמן׳.
יום שני 31 באוקטובר

שיח מנצח - זהב 1

11:00
קטעים מוכרים יותר ומוכרים פחות מאת צ'ייקובסקי, דביסי ועוד
יום שני 31 באוקטובר

בית הצלילים

17:00
גיא פדר בקונצרט למשפחה ובו יצירות מאת לירוי אנדרסון, קטעים מתוך מפצח האגוזים מאת צ׳ייקובסקי, קטעים מתוך קפריצ׳יו ספרדי מאת רימסקי-קורסקוב ועוד.
יום שלישי 1 בנובמבר

מוסיקה מתחילת המאה הקודמת

20:00
וסיקה קאמרית שנכתבה בחלקים שונים של אירופה בתחילת המאה העשרים, מאת פרוקופייב, מרטינו וווהן ויליאמס.
יום שישי 4 בנובמבר

מיתוס אורפיאוס

11:00
גלוק, מונטוורדי, בטהובן, אופנבך, בונפה - סיפור על אהבה, אבל, ירידה לשאול ובחירה בחיים
יום רביעי 9 בנובמבר

פגניני ופרנק

19:30
עם מאסטרו מרק אלברכט והכנר סרגיי אוסטרובסקי | הקונצ'רטו לכינור מאת פגניני, הסימפוניה ברה מינור מאת פרנק והפתיחה לקלע החופשי מאת ובר
יום חמישי 10 בנובמבר

פגניני ופרנק | אשדוד

20:30
עם מאסטרו מרק אלברכט והכנר סרגיי אוסטרובסקי | הקונצ'רטו לכינור מאת פגניני, הסימפוניה ברה מינור מאת פרנק והפתיחה לקלע החופשי מאת ובר
שבת 19 בנובמבר

פוצ'יני - האדרת

20:00
האופרה של פוצ'יני, בשיתוף עם האופרה הירושלמית
יום רביעי 23 בנובמבר

קונצרט הפתיחה של פסטיבל פסנתרים: 'רומנטיקה אז והיום'

20:00
אבישי שלום והסולנים אנדי פלדבאו, גיל שוחט ותומר רובינשטיין ביצירות מאת רחמנינוב, גיל שוחט וצ'ייקובסקי
שבת 26 בנובמבר

קונצרט הסיום של פסטיבל פסנתרים: 'וריאציות סימפוניות'

19:00
המנצח אי-אן שו והסולנים עמית דולברג, תומר לב ומלאכי רוזנבאום ביצירות מאת ארי בן שבתאי, סזאר פרנק ויוהאנס ברהמס.
יום שני 5 בדצמבר

קונצרט הפתיחה של פסטיבל הללויה

19:30
קונצרט הפתיחה של פסטיבל 'הללויה' - יצרים, ובו כרמינה בוראנה מאת אורף והיצירה חידה, לסולנים, מקהלות ותזמורת (מבוסס על ר’ יהודה הלוי), בבכורה עולמית, בהזמנת התזמורת הסימפונית ירושלים וקרן אדל וג׳ון גריי.
יום שלישי 6 בדצמבר

קונצרט אמונה - ירושלים בהרמוניה

19:30
חזנות, קלאסיקה, ברודווי ועוד!
שבת 10 בדצמבר

תשוקה רומנית

20:00
קונצרט במסגרת פסטיבל הללויה בניצוחו של יונוץ פאסקו ועם נגנית חלילי הפאן דלילה צ'רנטסקו
יום שני 12 בדצמבר

ֹ אלחוב الحب | שריף הדרוזי בשירי האהבה הגדולים של המוסיקה הערבית

20:30
קונצרט עם תזמורת פירקת אלנור ובניצוחו של אריאל כהן
יום שלישי 13 בדצמבר

שחרזדה: התזמורת הסימפונית ירושלים ותזמורת שאהאן למוסיקה פרסית | מופע הפתיחה של פסטיבל מוואל בלאדי למוסיקה ערבית שורשית

20:30
יצירות מאת רימסקי-קורסקוב וסן-סנס, לצד יצירות
יום שלישי 20 בדצמבר

רומיאו ויוליה, טירתו של כחול הזקן ומחולות סימפוניים מתוך סיפור הפרברים

19:30
מאסטרו סטיבן סלואן והזמרים דיארדרה אנג׳ננט (מצו סופרן) וכריסטיאן צ'אר (בס בריטון) בקונצרט שתכניתו כוללת את 'רומיאו ויוליה' מאת צ'ייקובסקי, מחולות סימפוניים מתוך 'סיפור הפרברים' מאת ברנשטיין וגם את 'טירתו של כחול הזקן', אופרה במערכה אחת מאת ברטוק.
יום שני 26 בדצמבר

תמונות בתערוכה - Remake | ג'אז פוגש קלאסי - עם ירון גוטפריד וחברים

19:30
ירון גוטפריד, מנצח וסולן (פסנתר), יוראי אורון (בס) ורוני הולן (תופים) בקונצרט של ג'אז פוגש קלאסי: 'אמריקאי בפריז' מאת גרשווין, קטעי ג'אז מפורסמים של גרשווין, דיוק אלינגטון ואחרים וביניהם: The Man I Love, Caravan, Sweet Georgia Brown בעיבודים מאת ירון גוטפריד לטריו ג'אז ותזמורת לצד 'תמונות בתערוכה - Remake' מאת מוסורגסקי/גוטפריד. 
יום שלישי 27 בדצמבר

זרקור: כלי נשיפה מעץ

20:00
סולני הסימפונית ירושלים בביצועים ליצירות ממיטב הרפרטואר הקלאסי לכלי נשיפה מעץ
יום שלישי 27 בדצמבר

קונצרט חג המולד

20:00
מוזיקה מיוחדת לחגיגות המולד פרי עטם של מלחיני הבארוק הגדולים לצד בכורה עולמית ל"קונצ'רטו דה קאמרה" מאת אבנר חנני
יום חמישי 29 בדצמבר

תחרות האמן הצעיר

20:00
קונצרט ללא תשלום בהרשמה מראש - עם המנצח נעם צור וסולנים צעירים | קונצ'רטי לפסנתר מאת שופן, רחמנינוב ופרוקופייב
שבת 31 בדצמבר

קונצרט חזנות

20:30
המנצח אלי יפה והחזנים שלמה גליק, יצחק מאיר הלפגוט, צבי וייס ונסים סאאל בקונצרט חזנות
יום שלישי 3 בינואר

הצדעה לסולני ירושלים הצעירים

18:30
צעירים מצטיינים מהקונסרבטוריון שליד האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים - בקונצרט ובו יצירות מאת מוצרט, ר. שטראוס, צ'ייקובסקי, חצ'טוריאן, בורודין, ועוד
יום רביעי 4 בינואר

הצדעה לסולני ירושלים הצעירים (דורות)

19:30
יצירות מאת מוצרט, ר. שטראוס, צ'ייקובסקי, וכן קטעים מתוך 'חלום ליל קיץ', מאת מנדלסון.
יום חמישי 5 בינואר

הצדעה לסולני ירושלים הצעירים (בית גבריאל)

19:30
יצירות מאת מוצרט, ר. שטראוס, צ'ייקובסקי, וכן קטעים מתוך 'חלום ליל קיץ' מאת מנדלסון.
יום רביעי 11 בינואר

רוול, ברליוז, ביזה

19:30
המנצח איב אבל וזמרת המצו סופרן רחל פרנקל בערב נפלא ובו 'קברו של קופרין' מאת רוול, 'לילות קיץ' מאת ברליוז והסימפוניה בדו מאת ביזה.
יום חמישי 19 בינואר

השישית של מהלר

19:30
מאסטרו ליאון בוטשטיין והסימפונית ירושלים בקונצרט שבמרכזו הסימפוניה מס' 6 מאת מהלר, ולצדה הסוויטות התזמורתיות מס' 2 בסי מינור, רי"ב 1067, ומס' 3 ברה מז'ור, רי"ב 1068, מאת באך/מהלר.
שבת 4 בפברואר

מיצירות שוסטקוביץ' ופרוקופייב

20:00
קונצרט עם מאסטרו סטיבן סלואן והכנר קוליה בלאכר ובו הקונצ'רטו מס' 2 לכינור מאת פרוקופייב, וכן הסימפוניה מס' 5 וסוויטת מוסקבה, צ'ריומושקי מאת שוסטקוביץ'.
יום ראשון 5 בפברואר

מיצירות שוסטקוביץ' ופרוקופייב (אשדוד)

20:30
קונצרט עם מאסטרו סטיבן סלואן והכנר קוליה בלאכר ובו הקונצ'רטו מס' 2 לכינור מאת פרוקופייב, וכן הסימפוניה מס' 5 וסוויטת מוסקבה, צ'ריומושקי מאת שוסטקוביץ'.
יום שישי 10 בפברואר

רומן רוסי: החמישייה הרוסית במאה ה-20

11:00
חצ’טוריאן, פרוקופייב, שוסטקוביץ’, סטרווינסקי, רחמנינוב | על שלושה שברחו ושניים שנשארו - חמישה מלחינים בעידן סטאלין, חמש נשמות מחפשות מולדת.
יום חמישי 16 בפברואר

הקונצ'רטו לצ'לו והתשיעית של שוסטקוביץ', לצד קטעים מתוך 'רומיאו ויוליה' מאת פרוקופייב

19:30
הצ'לן הנודע מישה מאיסקי מתארח בקונצרט זה, בניצוחו של מאסטרו קונרד ואן אלפן
יום חמישי 23 בפברואר

חרל"פ - האופרה תרז ראקן | הופעה אחת ויחידה!

19:30
האופרה 'תרז ראקן' מאת אהרון חרל"פ ואריות מתוך אופרות ידועות
יום שלישי 28 בפברואר

מיתרים בלבד

20:00
סולני התזמורת ביצירות קאמריות מאת ברוך ואנסקו
יום חמישי 2 במרץ

דניאל, מחזה מוסיקלי בשתי מערכות

19:30
דניאל, מחזה מוסיקלי בשתי מערכות מאת אפרת רחל-גרליך ובניצוחו של אלי יפה.
יום רביעי 8 במרץ

שיח מנצח - תחפושות מוזיקליות

11:00
קונצרט עם סולנים צעירים, בניצוחו של גיא פדר - יצירות מאת פרוקופייב, גרשווין, נילסן ועוד.
יום רביעי 8 במרץ

פטר, טימי, וזאבים אחרים

17:00
'טימי אמיץ הלב', דרמה מוסיקלית מקורית מאת ליאור נבוק, וקטעים מתוך 'פטר והזאב' מאת פרוקופייב
יום שלישי 14 במרץ

קונצרט הפתיחה של התחרות הבינלאומית לפסנתר ע״ש ארתור רובינשטיין (תל אביב)

18:30
מרתון רחמנינוב עם זוכי התחרות
יום רביעי 15 במרץ

קונצרט הפתיחה של התחרות הבינלאומית לפסנתר ע״ש ארתור רובינשטיין

19:30
הקונצ'רטי לפסנתר מס' 3 ו-4 מאת רחמנינוב עם הסולנים שיורי קוואהרה ואלכסנדר קורסנטיה ובניצוחו של פאבל פז׳יטוצקי
יום ראשון 19 במרץ

'וביום השישי...' סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי

11:30
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום חמישי 23 במרץ

'אי שם': קונצרט פתיחת 'פסטיבל בשחור לבן', עם אילנית והתזמורת הסימפונית ירושלים

19:30
קונצרט מיוחד עם אילנית! התזמורת הסימפונית ירושלים, בניצוחו של רוני וייס, בביצועים מעובדים לתזמורת של מיטב שבלהיטיה
יום שישי 24 במרץ

'וביום השישי...' סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי (בית גבריאל)

11:30
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום שלישי 28 במרץ

השנייה של בטהובן ו'דון חואן' מאת ר. שטראוס

19:30
ערב בניצוחו של אילן וולקוב ועם נגן הקרן סער ברגר
יום שני 3 באפריל

שיח מנצח: 'היכון, הכן, קונצ׳רטו!'

11:00
יצירות מאת גריג, ויוולדי, לירוי אנדרסון, ג׳ון וויליאמס
יום שני 3 באפריל

וכל השאר הוא רעש

17:00
מאסטרו גיא פדר ואורחים בקטעים מיצירות מאת דבוז׳ק, גריג, ויוולדי, ג'ון ויליאמס, לירוי אנדרסון ועוד.
יום חמישי 13 באפריל

קונצרט עם זוכי התחרות הבינלאומית לפסנתר ע"ש ארתור רובינשטיין 2023

20:00
מיצירות ליסט וצ'ייקובסקי
יום שלישי 18 באפריל

שנים עשר השבטים

20:00
קונצרט ללא תשלום, בהרשמה מראש! הסימפוניה מס' 2, 'שנים עשר השבטים' מאת יוסופוב והקונצ'רטו לצ'לו של דבוז'ק בקונצרט בניצוחו של בנימין יוסופוב, ועם הצ'לן ארסני צ׳ובצ׳ין.
יום שלישי 25 באפריל

קונצרט חגיגי ליום העצמאות

21:30
התשיעית של בטהובן ובכורה עולמית לפנטזיה הכוראלית למקהלות, סולנים, פסנתר ותזמורת מאת וולפה
יום שישי 28 באפריל

התקווה: תעלומת ההמנון הלאומי

11:00
קונצרט מונחה בניצוחו של מאסטרו סטיבן סלואן ועם אסתרית בלצן (פסנתרנית, עורכת ומנחה) ומקהלת אנקור (דפנה בן יוחנן, מנצחת)
יום חמישי 4 במאי

'וביום השישי...' סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי (דורות)

20:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום רביעי 10 במאי

שיח מנצח: בין החדש והמסקרן לבין הישן המוכר והטוב

11:00
קטעים מתוך יצירות מאת יוהאן פכלבל, ג'ון אדמס, שומאן, ווהן ויליאמס וקאלינקוביץ'.
יום רביעי 10 במאי

צלילים של תקווה

17:00
קטעים מתוך יצירות אהובות ומוכרות כמו קטעים מיצירות מאת יוהאן פכלבל, ג'ון ויליאמס, מוצרט ועוד.
יום חמישי 18 במאי

'סימפוניה מירושלים של הצפון', מאת המלחין הליטאי ז'יוואר יאסינסקיס

16:00
קונצרט מיוחד בניצוחו של המלחין לרגל חגיגות 75 שנה למדינת ישראל ו-700 שנה לוילנה בירת ליטא,
יום שישי 19 במאי

יורג וידמן, מלחין, קלרניתן ומנצח

11:30
הסימפוניה מס׳ 5, ׳הרפורמציה׳, מאת מנדלסון, הקונצ׳רטו מס׳ 1 לקלרנית של ובר ו׳קון בריו׳ מאת וידמן
יום שלישי 23 במאי

הפסנתר הרומנטי | אשקלון

20:00
מיצירות ליסט, צ'ייקובסקי, מנדלסון וגלינקה
יום ראשון 28 במאי

75 שנים לישראל | הסימפונית ירושלים ברומא

21:00
מאסטרו ירוחם שרובסקי והצ'לנית דניאל אקטע ביצירות מאת ברוך, היידן ומנדלסון
יום שני 29 במאי

200 שנה לבנייתה מחדש של בזיליקת פאולוס הקדוש | רומא

21:00
מאסטרו ירוחם שרובסקי והצ'לנית דניאל אקטע בקונצרט מיוחד ובו יצירות מאת באך, שוברט, ברוך, ניזאר אלכאטר ומנדלסון.
יום שלישי 30 במאי

אמנים תחת לחץ

20:00
נגני התזמורת מבצעים מוסיקה קאמרית מאת מלחינים סובייטים מתקופות שונות: יצירות מאת פרוקופייב, ויינברג ושניטקה.
יום רביעי 31 במאי

75 שנים לישראל | הסימפונית ירושלים בפריז

21:00
מאסטרו ירוחם שרובסקי והצ'לנית דניאל אקטע ביצירות מאת היידן, מיכאל וולפה, ניזאר אלכאטר ועוד
יום ראשון 11 ביוני

'חסידות בקלאס' - קונצרט הצדעה חגיגי למגן דוד אדום

19:15
יצירות קלאסיות וחסידיות בקונצרט חגיגי
יום רביעי 21 ביוני

מורים ורעים

20:00
המנצח ליאון בוטשטיין בערב שתכניתו יצירות מאת צ'ייקובסקי, רחמנינוב/רספיגי וטאנייב.
יום שני 26 ביוני

זמר פוגש תזמורת: דני בסן והסימפונית ירושלים

20:00
מופע ובו סיפורו האישי של דני בסן, מימיו בלהקת תיסלם ומקריירת הסולו שלו.
יום חמישי 29 ביוני

זמר פוגש תזמורת: דני בסן והסימפונית ירושלים (בית גבריאל)

20:00
מופע ובו סיפורו האישי של דני בסן, מימיו בלהקת תיסלם ומקריירת הסולו שלו.
יום רביעי 5 ביולי

התשיעית של מהלר

20:00
הסימפוניה מס׳ 9 מאת מהלר, לצד ׳פרידה׳ (Abschied), למילים של אלזה לסקר-שילר, מאת אלה מילך-שריף, בקונצרט עם מאסטרו סטיבן סלואן וזמרת הסופרן רבקה נלסן.
שבת 8 ביולי

קונצרט גאלה עם ליריק אופרה

21:15
אריות ופתיחות לאופרות מאת רוסיני, ורדי, פוצ'יני, ביזה, מסקני ועוד.
יום רביעי 12 ביולי

קונצרט הגמר של המשתתפים בכיתת האמן הבינלאומית לניצוח

20:00
יצירות מאת בטהובן, פוצ'יני, מוצרט, צ'ייקובסקי, טליה עמר, ברטוק ודבוז'ק
יום שני 17 ביולי

פארק היורה - סרט קונצרט במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים

20:00
פסקול חי לסרט 'פארק היורה' של הבמאי סטיבן ספילברג
יום שלישי 18 ביולי

פארק היורה - סרט קונצרט במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים

20:00
פסקול חי לסרט 'פארק היורה' של הבמאי סטיבן ספילברג
יום רביעי 19 ביולי

קונצרט סיום העונה

20:00
קונצרט בניצוחה של קתרין לארסן-מגווייר ועם הפסנתרן אלון גולדשטיין, ובו יצירות מאת רחמנינוב, צ׳ייקובסקי וזהבי.
שבת 22 ביולי

הנדל - אלצ'ינה | בשיתוף ליריק אופרה (תל אביב)

21:00
האופרה אלצ'ינה מאת הנדל - בניצוחו של איתן שמייסר ובהפקתה של קטיה קורבלניק
יום ראשון 23 ביולי

הנדל - אלצ'ינה | בשיתוף ליריק אופרה (ירושלים)

20:00
האופרה אלצ'ינה מאת הנדל - בניצוחו של איתן שמייסר ובהפקתה של קטיה קורבלניק
יום שלישי 25 ביולי

ביזה - כרמן

20:00
ההפקה הצבעונית והמושכת של הבמאי רוק עם עשרות משתתפים, עם המוסיקה המבריקה והחושנית של ביזה, ועם הגיבורה הצוענייה של אחת האופרות הפופולאריות ביותר בכל הזמנים.
יום שלישי 29 באוגוסט

סימפוניה לטבע הישראלי - קונצרט-סרט (קיבוץ מזרע)

20:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום רביעי 30 באוגוסט

עוד פגישה: הסימפונית עם להקת תיסלם

21:00
מופע מיוחד עם להקת תיסלם ובו מיטב להיטיה
יום שני 18 בספטמבר

עֹמֵר | הסימפונית ירושלים בחג המוזיקה הישראלית

20:00
יצירות מאת יוסף טל, לאון שידלובסקי, עודד זהבי וטליה עמאר
יום חמישי 21 בספטמבר

"בין כסה לעשור"

20:30
המנצח רפי ביטון ואנסמבל מקהלות קולות מן השמים בקונצרט שכולו יצירות מרטיטות לב ונשמה, בהשתתפות זמרים, חזנים ופייטנים.
יום חמישי 28 בספטמבר

מוצרט וברהמס

20:00
החמישייה לקרן ומיתרים במי במול מז'ור, ק' 407 מאת מוצרט ושישיית המיתרים מס' 2, אופ' 3 מאת ברהמס
יום רביעי 4 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה: יוליאן רחלין - מנצח וסולן

19:30
יוליאן רחלין והסימפונית ירושלים בערב מיצירות צ׳ייקובסקי וגלינקה.
יום חמישי 5 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה: יוליאן רחלין - מנצח וסולן ׁ(תל אביב)

20:00
יוליאן רחלין והסימפונית ירושלים בערב מיצירות צ׳ייקובסקי וגלינקה
יום חמישי 19 באוקטובר

סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי ללא תשלום

16:00
סרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו - ללא תשלום | אזלו המקומות לאירוע זה (יש עדיין לשעה 18:00)
יום חמישי 19 באוקטובר

סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי ללא תשלום

18:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו - ללא תשלום
יום שלישי 24 באוקטובר

סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי ללא תשלום

16:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו - ללא תשלום
יום שלישי 24 באוקטובר

סימפוניה לטבע הישראלי | סרט-קונצרט חווייתי ללא תשלום

18:00
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו - ללא תשלום
יום שני 30 באוקטובר

קלאסי לנשמה | קונצרט ללא תשלום מיצירות מוצרט, מנדלסון והיידן

16:00
קונצרט ללא תשלום עם המנצח עמוס בועזסון והפסנתרן ליאור ליפשיץ
יום שני 30 באוקטובר

קלאסי לנשמה | קונצרט ללא תשלום מיצירות מוצרט, מנדלסון והיידן

18:00
קונצרט ללא תשלום עם המנצח עמוס בועזסון והפסנתרן ליאור ליפשיץ
יום שלישי 31 באוקטובר

קלאסי לנשמה | קונצרט ללא תשלום מיצירות מוצרט, מנדלסון והיידן

18:00
קונצרט ללא תשלום עם המנצח עמוס בועזסון והפסנתרן ליאור ליפשיץ
יום חמישי 2 בנובמבר

מוצרט קופץ לביקור | קונצרט לכל המשפחה | ללא תשלום

17:00
עם המנצח רוני פורת, זמרת הסופרן דניאלה סקורקה והשחקן עמנואל חנון
יום חמישי 2 בנובמבר

מוצרט קופץ לביקור | קונצרט לכל המשפחה | ללא תשלום

18:30
עם המנצח רוני פורת, זמרת הסופרן דניאלה סקורקה והשחקן עמנואל חנון
יום שלישי 7 בנובמבר

׳תפילה לישראל׳ | קונצרט ללא תשלום ובשידור חי עם גיל שוחט ואורחים

18:00
התזמורת הסימפונית ירושלים ומאסטרו גיל שוחט מעניקים באהבה לעם ישראל ניגון של תקווה, של כאב ותפילה, מבירת הנצח של מדינת ישראל, בהשתתפות מיטב זמרי ישראל.
יום שני 13 בנובמבר

חוויה בצלילים | קונצרט מונחה למשפחה | ללא תשלום

16:00
המנצח שמואל אלבז והמנחה ענת דור בקונצרט מונחה
יום שישי 17 בנובמבר

'אוויר לנשימה...' - קונצרט ללא תשלום בהרשמה מראש

11:30
יצירות מאת שוברט, בטהובן, רוול, דביסי ומסקני לצד שירי מחאה וחופש של פינק פלויד וג’ון לנון - עם רוני פורת והזמר והגיטריסט עודד טמסוט
יום רביעי 22 בנובמבר

מאסטרו - תזמורת! סנצ'ו - קרקס!

17:00
מופע מוזיקלי תיאטרלי מלא הומור, להטוטים, קסמים ותנועה, שבו ישתתפו אמנים מובילים בתחומם במגוון מיומנויות הקרקס עם אביזרים ועם תלבושות ייחודיות.
יום חמישי 30 בנובמבר

על כל אלה - משירי נעמי שמר

19:30
רביעיית 'הכל עובר חביבי' בשירי נעמי שמר - ערב שירה בציבור עם התזמורת בניצוחו של אלדד שרים
יום שלישי 5 בדצמבר

רחלין מנגן מנדלסון ומנצח על דבוז'ק (ירושלים)

19:30
מאסטרו יוליאן רחלין (מנצח וסולן - כינור), בערב מיצירות מנדלסון ודבוז’ק
יום רביעי 6 בדצמבר

רחלין מנגן מנדלסון ומנצח על דבוז'ק (הרצליה)

19:00
מאסטרו יוליאן רחלין (מנצח וסולן - כינור), בערב מיצירות מנדלסון ודבוז’ק ו'תרועה לישראל' מאת פאול בן חיים
יום חמישי 7 בדצמבר

רחלין מנגן מנדלסון ומנצח על דבוז'ק (חיפה)

19:00
מאסטרו יוליאן רחלין (מנצח וסולן - כינור), בערב מיצירות מנדלסון ודבוז’ק
יום שלישי 12 בדצמבר

פנטזיית האורות

16:00
חוויית חנוכה לקטנים ולגדולים במפגש של אור וצליל עם המנצח רוני פורת ואורחים!
יום שלישי 12 בדצמבר

פנטזיית האורות

18:00
חוויית חנוכה לקטנים ולגדולים במפגש של אור וצליל עם המנצח רוני פורת ואורחים!
יום ראשון 17 בדצמבר

סיפור חורף - הסימפונית מארחת את תזמורת הבארוק הירושלמית

20:00
תזמורת הבארוק הירושלמית בניצוחו של דוד שמר, בקונצרט מיצירות מאת הנדל, ויוולדי וטלמן, עם זמרות הסופרן תום בן ישי ולירון גבעוני.
יום רביעי 20 בדצמבר

האם מוזיקה יכולה לספר סיפור?

19:30
מאסטרו ליאון בוטשטיין והסולנים איתמר רינגל וטליה ארדל ביצירות מאת שומאן, אלגר וריכרד שטראוס
יום שלישי 26 בדצמבר

ישראל במצרים בגרסת מוזיאון האסלאם

20:00
פרוייקט מוזיקלי מיוחד, שנולד ונכתב על ידי המלחין ונגן העוד יאיר דלאל, מתוך האורטוריה ישראל במצרים מאת הנדל, בשילוב מוזיקה יהודית ושירה סוּפית | מנצח: ורנר ארהארט | בהשתתפות אנסמבל עלעול, הכולל כ-10 נגנים ופייטנים ישראלים
יום חמישי 28 בדצמבר

תחרות כאן קול המוזיקה לאמן הצעיר 2023 | קונצרט ללא תשלום בהרשמה מראש

19:00
שלב הגמר וקונצרט הגאלה | קונצ'רטי מאת בטהובן ושופן | אי-אן שו, מנצח
יום שלישי 2 בינואר

קונצרט גאלה

20:00
ערב של יצירות מאת ויוולדי, הנדל, סתר, בלוך ושטראוס
יום רביעי 10 בינואר

וליקנוב ופפיאן: סימפוני אינטימי

19:30
רביעיית המיתרים מס’ 14, 'העלמה והמוות' מאת שוברט (תזמור לתזמורת סימפונית: איוון וליקנוב), לצד יצירות מאת גרשווין, קודאי ובנימין יוסופוב.
יום חמישי 18 בינואר

קונצרט אורח - השביעית של בטהובן עם הסינפונייטה הישראלית באר שבע

19:30
הסינפונייטה הישראלית באר שבע ביצירות מאת מוצרט, היידן ובטהובן
שבת 20 בינואר

קונצרט ליום התרבות הלאומי של רומניה: פואמת ג'אז סימפונית מאת פלורין רדוקנו

20:00
יצירות וקטעי מוזיקה מאת פלורין רדוקנו, עיבודי ג'אז לנעימות רומניות ורישומי ג'אז בהשראת מוזיקה של יהודי ספרד - בערב מיוחד במינו
יום רביעי 24 בינואר

'שסתומי הפלא' : סרגיי נקריאקוב - וירטואוז החצוצרה

19:30
המנצח אוון-אלכסיס כריסט ונגן הקרנון סרגיי נקריאקוב בקונצרט ובו יצירות מאת שוסטקוביץ', היידן, לברי וארבן | קדם קונצרט עם תזמורת הכפר הירוק
יום שני 29 בינואר

בטהובן הולך עד הסוף

11:30
מבחר פרקים מסימפוניות, פתיחות, קונצ'רטי ורומנסות מכל תקופות הכתיבה של בטהובן.
יום שני 29 בינואר

בטי הובן

17:00
היכרות עם חייו ועם יצירתו של המלחין לודוויג ואן בטהובן מזווית ראייה של הגברת "בטי הובן" - פרופסורית חסרת גבולות משעשעת, ומעריצה גדולה של המלחין בן האלמוות.
יום חמישי 1 בפברואר

היו לילות: משירי יעקב אורלנד

19:30
משירי יעקב אורלנד, בערב שירה בציבור בניצוחו של אלדד שרים
יום רביעי 7 בפברואר

'תעלולים ב-40 אצבעות' - איינרס רוביקיס עם מולטיפיאנו

19:30
מאסטרו איינרס רוביקיס ואנסמבל מולטיפיאנו בערב מיצירות מאת באך, שוסטקוביץ', מושלס ור' שטראוס.
יום חמישי 8 בפברואר

'תעלולים ב-40 אצבעות' - איינרס רוביקיס עם מולטיפיאנו (אשקלון)

20:00
מאסטרו איינרס רוביקיס ואנסמבל מולטיפיאנו בערב מיצירות מאת באך, שוסטקוביץ', מושלס ור' שטראוס
יום שישי 9 בפברואר

'תעלולים ב-40 אצבעות' - איינרס רוביקיס עם מולטיפיאנו (תל אביב)

11:00
מאסטרו איינרס רוביקיס ואנסמבל הפסנתרים מולטיפיאנו בערב מיצירות באך, שוסטקוביץ', רחמנינוב, מושלס ור' שטראוס
יום שני 12 בפברואר

'תעלולים ב-40 אצבעות' - איינרס רוביקיס עם מולטיפיאנו (אשדוד)

20:00
מאסטרו איינרס רוביקיס ואנסמבל הפסנתרים מולטיפיאנו בערב מיצירות באך, שוסטקוביץ', רחמנינוב, מושלס ור' שטראוס
יום חמישי 15 בפברואר

מהלר הפרוגרסיבי

19:30
הסימפוניה מס' 7 מאת מהלר, בניצוחו של מאסטרו ליאון בוטשטיין
יום רביעי 21 בפברואר

טנגו תזמורת

19:30
המנצח סזאר אלוורז, הפסנתרנית אודליה אליעזרוב סבר, ונגן הבנדונאון אדוארדו אברמסון בקונצרט מיצירות רימסקי-קורסקוב, פיאצולה ורחמנינוב.
יום שלישי 27 בפברואר

החמישית של שוברט

20:00
אנדרס מוסטונן מנצח על החמישית של שוברט, הקונצ'רטו לצ'לו ולתזמורת כלי נשיפה מעץ מאת גולדה (סולן: קיריל מיכנובסקי), 'סוויטת דברי הימים' מאת אורי ברנר והיצירה 'לָאֵם' מאת המלחין האסטוני פטר ואהי
יום רביעי 28 בפברואר

הרקוויאם של ורדי

19:30
הרקוויאם של ורדי בניצוחו של אנדרס מוסטונן
יום שלישי 5 במרץ

יובל של אקסטזה - קונצרט מחווה חגיגי לגיל שוחט

20:00
המלחין, המנצח והפסנתרן גיל שוחט חוגג 50 עם דוד ד'אור, טלי קצף, ענת צ'רני ומקהלת הנערות בת קול, תל אביב (ענת מורג, מנצחת)
יום ראשון 10 במרץ

קונצרט עם זוכי תחרות 'פסנתר לתמיד'

20:30
מיצירות בטהובן, רחמנינוב ושומאן
יום חמישי 14 במרץ

סן-סנס, מוצרט, גונו וענר שפירא

19:30
קונצרט בניצוחו של עמוס טלמון
יום חמישי 21 במרץ

סימפוניה ארואיקה (וגם מוצרט)

19:30
הפתיחה לנישואי פיגרו וסינפוניה קונצ’רטנטה מאת מוצרט, והסימפוניה מס’ 3, 'ארואיקה', מאת בטהובן.
יום ראשון 24 במרץ

סימפוניה ארואיקה (וגם מוצרט) - חיפה

19:30
הפתיחה ל'נישואי פיגרו', והסינפוניה קונצ’רטנטה מאת מוצרט, סימפוניה מס’ 3, 'ארואיקה', מאת בטהובן.
יום שלישי 26 במרץ

סימפוניה ארואיקה (וגם מוצרט) - פתח תקווה

20:00
הפתיחה לנישואי פיגרו, והסינפוניה קונצ’רטנטה מאת מוצרט, סימפוניה מס’ 3, ארואיקה, מאת בטהובן.
יום רביעי 27 במרץ

"ירושלים בהרמוניה" - קונצרט "אמונה"

19:30
ערב של קטעי חזנות, ברודווי, אופרה, מוזיקה חסידית ושירים ישראליים אהובים.
יום שני 1 באפריל

ברוח ספרד הלוהטת

11:30
המנצחת סיון אלבו בן חור, בקונצרט של מוזיקה ספרדית וברוח ספרד מאת דה פאיה, ביזה, סרסאטה ורוסיני, לצד מוזיקה ומחולות פלמנקו עממיים.
יום שני 1 באפריל

אש, צועניות ופלמנקו

17:00
ניצה חולמת להיות רקדנית פלמנקו! בשילוב סיפורים ואגדות על הצועניות הצבעוניות, הסוערות והמסתוריות בספרד.
יום חמישי 4 באפריל

קונצרטינה וגיטרה - משירי סשה ארגוב

19:30
בין השירים שיבוצעו בקונצרט: ״לילה בדרום״, ״לפנות ערב״, ״דינה ברזילי״, ״פנס בודד״, ״זמר מפוחית״, ״ילד שלי מוצלח״, ״שיר משמר״, ״קונצרטינה וגיטרה״, ״זה לא בשבילי״ ועוד.
יום רביעי 10 באפריל

מיכאיל מרינג והסימפונית באשדוד - יצירות מאת צ'ייקובסקי, ליסט, רימסקי-קורסקוב ושוסטקוביץ'

20:30
יצירות מאת שוסטקוביץ', צ'ייקובסקי, ליסט ורימסקי-קורסקוב
יום חמישי 11 באפריל

סימפוניה לטבע הישראלי - קונצרט-סרט

11:30
נפלאות עולם הטבע בישראל בסרט-קונצרט חווייתי מיוחד במינו.
יום שלישי 16 באפריל

מוזיקה מהסרטים

19:30
המנצח עמוס טלמון והסימפונית ירושלים בערב שכולו נעימות קולנועיות מפורסמות ואהובות מסרטים קלאסיים ואהובים
יום שישי 19 באפריל

חותם אישי - בטהובן יוצא מהכלים!

11:30
הקונצ'רטו המשולש, הפתיחה 'קוריולנוס' ועוד
יום חמישי 25 באפריל

אביב הגיע - קונצרט לחג הפסח

19:30
קונצרט מיוחד לחג הפסח - קטעי חזנות ולהיטי אופרה מוכרים
יום רביעי 1 במאי

העתיד כבר כאן - הסימפונית מארחת את מוזיקאי ירושלים הצעירים

18:00
קונצרט בניצוחו של גיא פדר, עם סולנים מהקונסרבטוריון שליד האקדמיה למוזיקה ולמחול ירושלים ומקונסרבטוריון הסדנה ירושלים: מיצירות בטהובן, מוצרט, גריג, ברוך ועוד
יום שני 6 במאי

מִשׁוֹאָה לִתְּקוּמָה - קונצרט פתוח לציבור ללא תשלום

19:30
קונצרט מיוחד מיצירות המלחינים סלומונה רוסי, רוול, אפרת גרליך, אורי נתנאל, עידו שירום ופוצ'יני, לצד שירים ביידיש ואוקראינית ושירים ישראליים.
יום שלישי 7 במאי

פרוקופייב ומנדלסון

20:00
הסונטה לחליל ופסנתר, אופ' 94, מאת פרוקופייב והשמינייה במי במול מז'ור, אופ' 20, מאת מנדלסון.
יום רביעי 8 במאי

יוליאן רחלין ודניאל אקטע - חיפה

19:30
הצ'לנית דניאל אקטע ומאסטרו יוליאן רחלין ביצירות מאת היידן, ויינברג וברהמס. 
יום חמישי 9 במאי

יוליאן רחלין ודניאל אקטע

19:30
הצ'לנית דניאל אקטע ומאסטרו יוליאן רחלין ביצירות מאת היידן, ויינברג וברהמס 
שבת 11 במאי

יוליאן רחלין ודניאל אקטע - באר שבע

21:00
הצ'לנית דניאל אקטע ומאסטרו יוליאן רחלין ביצירות מאת היידן, ויינברג וברהמס. 
יום ראשון 12 במאי

'דברים שרצינו לומר': זוכרים שרים ומספרים - קונצרט ליום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

20:00
השירים שנוגעים לכולנו בעיבודים בניצוחו של ירון גוטפריד ועם מיטב אמני ישראל
יום ראשון 19 במאי

איך עושים רומנטיקה

11:30
פרקים תזמורתיים וסולניים נבחרים מאת מוצרט, שוברט, מנדלסון, צ'ייקובסקי וסן-סנס.
יום ראשון 19 במאי

ירדן, דידי ורוני סימפוני

17:00
ירדן בר כוכבא ודידי שחר, כוכבי התוכנית האהובה שבת בבוקר בגל"צ והמופע ענן על מקל מתארחים בתזמורת!
יום רביעי 22 במאי

קונצרט לתלמידים ממזרח ירושלים

11:00
המנצח ניזאר אלכאטר מארח תלמידים ממזרח ירושלים, בקונצרט מיצירות ביזה, קופלנד ופיאצולה לצד עיבודים למוזיקה ערבית.
יום שישי 24 במאי

אהבה, קשר ותקשורת

11:30
רוני פורת (מנצח ומנחה) וזמרת הסופרן קרן הדר בקונצרט העוסק היבטים שונים של אהבה, קשר ותקשורת בינאישית במוזיקה ובחיים.
יום שלישי 28 במאי

עיר ואוצרותיה - מיטב היצירות לציון ולירושלים

20:00
קונצרט חזנות בניהולו המוזיקלי ובניצוחו של אופיר סובול, עם החזנים סיימון כהן, נסים סאאל וחיים שטרן ועם מקהלות החזנים יובל וזמרתיה.
יום שני 3 ביוני

נישואי פיגרו - קריית מוצקין

20:00
הפקה מלאה של האופרה המפורסמת מאת מוצרט - בניצוחו של דייויד ארונסון ובבימויה של רוזמרי דנציגר, עם סולנים מהארץ ומהעולם.
יום רביעי 5 ביוני

נישואי פיגרו - ראשון לציון

20:00
הפקה מלאה של האופרה המפורסמת מאת מוצרט - בניצוחו של דייויד ארונסון ובבימויה של רוזמרי דנציגר, עם סולנים מהארץ ומהעולם.
יום שישי 7 ביוני

נישואי פיגרו - באר שבע

11:00
הפקה מלאה של האופרה המפורסמת מאת מוצרט - בניצוחו של דייויד ארונסון ובבימויה של רוזמרי דנציגר, עם סולנים מהארץ ומהעולם.
יום שני 10 ביוני

נישואי פיגרו

19:00
הפקה מלאה של האופרה המפורסמת מאת מוצרט - בניצוחו של דייויד ארונסון ובבימויה של רוזמרי דנציגר, עם סולנים מהארץ ומהעולם.
יום חמישי 13 ביוני

ארמידה ורינלדו

20:00
האופרה של סארטי בהפקה משותפת עם האופרה הירושלמית
יום חמישי 20 ביוני

מלחינים יהודיים באמריקה

19:30
ליאון בוטשטיין והחלילנית רותם ברטן ביצירות מאת ברנשטיין, קופלנד, ויליאם שומאן ואירווינג פיין.
יום שלישי 25 ביוני

מנצחים לחיים - קונצרט הצדעה למגן דוד אדום

20:00
יום ראשון 30 ביוני

רחלין ומלופייב

20:00
הסונטה מס' 3 לכינור ברה מינור, אופ' 108 וחמישיית הפסנתר בפה מינור, אופ' 3, מאת ברהמס.
יום שני 1 ביולי

מטאור: אלכסנדר מלופייב

19:30
הקונצ’רטו מס’ 2 לפסנתר מאת רחמנינוב, 'סימפוניה פנטסטית' מאת ברליוז והפתיחה החגיגית מאת שוסטקוביץ'.
יום שלישי 2 ביולי

מטאור: אלכסנדר מלופייב - הרצליה

19:00
הקונצ’רטו מס’ 2 לפסנתר מאת רחמנינוב, 'סימפוניה פנטסטית' מאת ברליוז והפתיחה החגיגית מאת שוסטקוביץ'.
יום רביעי 3 ביולי

מטאור: אלכסנדר מלופייב - תל אביב

20:00
הקונצ’רטו מס’ 2 לפסנתר מאת רחמנינוב, 'סימפוניה פנטסטית' מאת ברליוז והפתיחה ל'רוסלן ולודמילה' מאת גלינקה.
יום חמישי 4 ביולי

מטאור: אלכסנדר מלופייב - פתח תקווה

20:00
הקונצ’רטו מס’ 2 לפסנתר מאת רחמנינוב, 'סימפוניה פנטסטית' מאת ברליוז והפתיחה ל'רוסלן ולודמילה' מאת גלינקה.
יום ראשון 7 ביולי

קונצרט גאלה – חנוכת בניין האוספים החדש של "יד ושם"

20:00
יצירות מאת מהלר, בארבר, רחמנינוב, ג'ון ויליאמס, פאול בן-חיים והנס קראסה, וכן קטעי חזנות ושירים ישראליים.
יום חמישי 11 ביולי

אחינו כל בני ישראל - קונצרט חזנות

20:30
מבחר יצירות מרוח הזמן והתקופה, עם המנצח אלי יפה והחזנים יצחק מאיר הלפגוט, שי אברמסון, צבי וייס ואברמי רוט. 
שבת 13 ביולי

קונצרט גאלה

21:15
אריות ופתיחות מתוך אופרות מפורסמות
יום שני 22 ביולי

קונצרט סיום העונה: גוונים עזים

19:00
המנצח ליאו קואוקמן והפסנתרן אלכסיי וולודין ביצירות מאת רחמנינוב, פרוקופייב, אנסקו ובורודין
יום חמישי 25 ביולי

אאידה

20:00
האופרה המפורסמת מאת ורדי