סדרות ומנויים

‫מיני מנוי פתוח‬ (4 קונצרטים)

ארבעה קונצרטים לבחירתכם!

בסדרה 4 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם‫420 ₪‬‫520 ₪‬175 ₪‬
יציע‫380 ₪‬‫470 ₪‬155 ₪‬
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000
קונצרטים בסדרה
יום רביעי 11 בספטמבר

פסטיבל מלטה - קונצרט מיוחד עם הקלרניתן פול מאייר והפסנתרן אלכסנדר גינדין ובניצוחו של דמיטרי יבלונסקי

20:00
מיצירות מוסורגסקי, ובר, ושור
יום חמישי 12 בספטמבר

המנצח קונרד ואן אלפן והכנר שלמה מינץ בערב נפלא

20:00
מיצירות בטהובן, סן-סנס, צ'ייקובסקי ושור
שבת 14 בספטמבר

קונצרט במסגרת פסטיבל מלטה: המנצח קונרד ואן אלפן והכנר שלמה מינץ בערב מיצירות בטהובן, סן-סנס, צ'ייקובסקי ושור

20:00
יום ראשון 15 בספטמבר

קונצרט במסגרת פסטיבל מלטה, עם הקלרניתן פול מאייר והפסנתרן אלכסנדר גינדין ובניצוחו של דמיטרי יבלונסקי

20:00
יום שני 16 בספטמבר

קונצרט גאלה של זוכי תחרות הפסנתר בפסטיבל מלטה

20:00
יום שלישי 24 בספטמבר

קונצרט חזנות

20:00
יום רביעי 2 באוקטובר

התזמורת הסימפונית ירושלים מארחת את התזמורת הפילהרמונית של צפון מקדוניה

20:00
מאסטרו שרובסקי בקונצרט מיוחד עם הצ׳לנית דניאל אקטע, מיצירות דבוז׳ק, אלגר ועוד
יום שני 7 באוקטובר

חג המוזיקה הישראלית

20:00
יום רביעי 30 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה ה-82

20:00
קונצרט חגיגי לפתיחת העונה - מיצירות בטהובן, היידן, סטרווינסקי וקופלמן
יום רביעי 6 בנובמבר

ערב עם מאסטרו שאזלן וסולנים מקרב נגני התזמורת הסימפונית ירושלים

20:00
יום רביעי 13 בנובמבר

פסטיבל פסנתרים - קונצרט גאלה: יצירות שופן לפסנתר ולתזמורת

20:00
שלושה פסנתרנים והסימפונית ירושלים בערב שכולו שופן!
שבת 16 בנובמבר

פסטיבל פסנתרים: קונצרט סיום חגיגי בניצוחו של קז׳ישטוף פנדרצקי ועם הפסנתרנים לוקס קרופינסקי, שימון נרינג ודוראל גולן עם המנצח דוד ראנץ'

20:00
יצירות מאת פנדרצקי,פדרבסקי ושופן
יום רביעי 20 בנובמבר

המנצח רובן גזריאן והכנר סרגיי אוסטרובסקי בערב מיצירות מאת צ׳ייקובסקי, שוסטקוביץ׳ וקרת

20:00
הסימפוניה מס' 4 מאת צ׳ייקובסקי, הקונצ׳רטו מס׳ 1 לכינור מאת שוסטקוביץ׳ ויצירה חדשה מאת קרת
יום חמישי 21 בנובמבר

קונצרט אמונה

20:00
יום רביעי 27 בנובמבר

שירים פשוטים - עם שלמה גרוניך!

17:00
יום רביעי 27 בנובמבר

קלאסיקל רבולושן 1 - חן צימבליסטה מארח את שלמה גרוניך!

20:00
יום חמישי 28 בנובמבר

קונצרט באשקלון - חן צימבליסטה מארח את שלמה גרוניך!

20:00
יום חמישי 5 בדצמבר

ריגולטו

20:30
האופרה המפורסמת מאת ורדי
שבת 7 בדצמבר

ריגולטו

20:30
האופרה המפורסמת מאת ורדי
יום שני 9 בדצמבר

ריגולטו באשדוד

20:00
יום חמישי 12 בדצמבר

תחרות האמן הצעיר

20:00
יום רביעי 18 בדצמבר

דוד גריילסאמר והסימפונית ירושלים ביצירות מאת מוצרט, ברטוק וברהמס

20:00
דוד גריילסאמר והסימפונית ירושלים בערב מיצירות מוצרט, ברהמס וברטוק
יום רביעי 25 בדצמבר

הנדל - יהודה המכבי

20:00
יום חמישי 26 בדצמבר

תעלומות בתזמורת

17:00
פותרים תעלומות בלשיות מוסיקליות עם ברכר וצימבליסטה!
יום רביעי 1 בינואר

ערב שכולו מוצרט - עם גיא פדר, נופר יעקבי ואלון גולדשטיין

20:00
מבחר מיצירותיו של מוצרט תחת שרביטו של גיא פדר, ועם הסולנים נופר יעקבי (סופרן) ואלון גולדשטיין (פסנתר)
יום רביעי 8 בינואר

ערב מענג עם המנצח אלפונסו סקראנו וזמרת האלט ברבורה פולשקובה דה נונס קמבראה

20:00
הפתיחה לאותלו מאת דבוז’ק, הסימפוניה לאלט ולתזמורת מאת שולהוף ותמונות בתערוכה מאת מוסורגסקי/רוול
יום חמישי 16 בינואר

ערב שכולו באך

20:00
מבחר מיצירותיו של באך, עם סולנים ומקהלות
יום רביעי 22 בינואר

הכנר רועי שילוח והמנצח דויד חימנז ביצירות מאת בטהובן, רוסיני וגולדמרק

20:00
ערב מיצירות בטהובן, רוסיני וגולדמרק
יום רביעי 29 בינואר

המנצח סלבדור ברוטונס והצ'לן דמיטרי יבלונסקי - ערב נהדר ובו הקונצ׳רטו לצ׳לו מאת שומאן, הסימפוניה מס׳ 5 מאת צ׳ייקובסקי ויצירה חדשה מאת פישר

20:00
יום רביעי 5 בפברואר

המנצח רני קלדרון וזמרת הסופרן הילה בג׳יו בקונצרט מיצירות שומאן, ברהמס וברג

20:00
הפתיחה למנפרד מאת שומאן, את הסימפוניה מס׳ 2 של ברהמס ושבעה שירים מוקדמים מאת ברג.
שבת 15 בפברואר

קונצרט מיוחד במלאות 250 שנה להולדת בטהובן, עם מקסים ונגרוב ושירה שקד

20:00
יום רביעי 19 בפברואר

ערב נפלא עם המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן

20:00
מיצירות בטהובן, סיבליוס וגריג
יום שני 24 בפברואר

קונצרט במוזיאון תל-אביב - מוסטונןפסט

20:00
יום שלישי 25 בפברואר

מוסטונןפסט - מיצירות באך, בטהובן ופארט

20:00
יום חמישי 27 בפברואר

חלומות

17:00
איך נשמעים חלומות במוסיקה? איך סולם מוסיקלי יוצר אוירה של חלום?
יום רביעי 4 במרץ

יצירות מאת דביסי, שומאן וברהמס, בקונצרט נהדר עם הפסנתרן מתן פורת ובניצוחו של ירון גוטפריד

20:00
יום רביעי 11 במרץ

קונצרט עם אריה ורדי והפסנתרנית הצעירה אנוון דנג

20:00
אריה ורדי ואנוון דנג במיצירות מאת בטהובן ושוברט
יום חמישי 12 במרץ

קונצרט באשדוד עם אריה ורדי והפסנתרנית הצעירה אנוון דנג

20:00
יום רביעי 18 במרץ

הרקוויאם של מוצרט

20:00
בניצוחו של ישי שטקלר, ועם האנסמבל הקולי הישראלי בניצוחו של יובל בן-עוזר
יום חמישי 26 במרץ

סיפורי התנ"ך

17:00
יצירות וסיפורים מהתנ"ך עם חן צימבליטסה ואורחים
יום חמישי 26 במרץ

קלאסיקל רבולושן 2 - חן צימבליסטה מארח את יניב ד'אור

20:00
יום רביעי 1 באפריל

קוליה בלאכר והסימפונית ירושלים בערב מיצירות צ׳ייקובסקי ושוסטקוביץ'

20:00
הקונצ׳רטו לכינור ו'הסערה' מאת צ'ייקובסקי והסימפוניה לתזמורת כלי קשת מאת שוסטקוביץ'
יום שני 6 באפריל

קונצרט חגיגי לכבוד אבי אוסטרובסקי במלאות לו שמונים

20:00
יום חמישי 23 באפריל

יצירות מאת מהלר ושריף בערב ווקאלי נפלא בניצוחו של מאסטרו סלואן

20:00
יום שלישי 28 באפריל

קונצרט יום העצמאות

21:30
יום רביעי 6 במאי

המנצח נמרוד דוד פפר והפסנתרן אנדרו פון אוין ביצירות מאת בטהובן, ובר ושומאן

20:00
יום ראשון 10 במאי

קונצרט בהרצליה - המנצח מיכאל לסקי והכנר מיכאל שחם בערב מיצירות בטהובן, רחמנינוב ופגניני

20:00
יום שני 11 במאי

המנצח מיכאל לסקי והכנר מיכאל שחם בערב מיצירות בטהובן, רחמנינוב ופגניני

20:00
יום חמישי 21 במאי

על אמנות ומוסיקה - עם צימבליסטה ואורחים!

17:00
ביקור אמנותי במוזיאון עם צימבליסטה ואורחיו!
יום שלישי 26 במאי

תחרות רובינשטיין 2020 : קונצרט עם הפסנתרנים הזוכים

20:00
יום רביעי 27 במאי

קונצרט באשדוד עם הפסנתרנים הזוכים בתחרות רובינשטיין 2020

20:00
יום רביעי 3 ביוני

מיצירות ברהמס, סקריאבין ורשף - עם המנצח דמיטרי יבלונסקי והכנר אדוארד וולפסון

20:00
הקונצ׳רטו לכינור מאת ברהמס והסימפוניה מס' 2 מאת סקריאבין ובכורה עולמית ל'תרועה, תפילה וחגיגה' מאת רשף.
יום שני 8 ביוני

קונצרט הלל

18:00
יצירות מאת שוברט, בראון, פרמונט ומנדלסון
יום שני 8 ביוני

קונצרט הלל

21:00
יצירות מאת שוברט, בראון, פרמונט ומנדלסון
יום רביעי 24 ביוני

הצ'לן עמית פלד ומאסטרו סטיבן סלואן בערב בלתי-נשכח מיצירות היידן, בלוך ושוסטקוביץ'

20:00
יום חמישי 2 ביולי

מוצרט - חליל הקסם

20:00
יום שלישי 7 ביולי

קונצרט סגור

20:00
יום רביעי 15 ביולי

המנצח ירוחם שרובסקי ונגן כלי-הנשיפה בנס ספסי ביצירות מאת פיאצולה, צ׳ייקובסקי, שנטפאלי וחרל"פ

20:00
קונצרט מיוחד במינו עם בנס ספסי, נגן כלי הנשיפה ההונגרי, ובניצוחו של ירוחם שרובסקי