"> התזמורת הסימפונית ירושלים | קלאסית 1
סדרות ומנויים

קלאסית 1

שמונה קונצרטים נפלאים עם מנצחים וסולנים מהארץ ומהעולם בסדרה הקלאסית האהובה - סדרת הדגל שלנו!
1
שימו לב! ניתן להרכיב חבילת קונצרטים לטעמכם מקונצרטים בסדרה זו ובסדרה הקלאסית 2 -
1
המנהל המוסיקלי המיועד סטיבן סלואן יפתח את עונתנו זו בקונצרט פתיחה חגיגי ובו נבצע את הסימפוניה מס' 3, ארואיקה, מאת בטהובן, את ציפור האש מאת סטרווינסקי, סימפוניה מס' 6הבוקר מאת היידן, לצד יצירה חדשה מאת אביה קופלמן. בקונצרט השני בסדרה נארח שוב את המנצח והפסנתרן דוד גריילסאמר לביצוע שני קטעים מתוך תאמוס מלך מצרים מאת מוצרט, את הקונצ’רטו מס׳ 3 לפסנתר מאת ברטוק והסימפוניה מס׳ 4 מאת ברהמס.
1
עוד נארח במסגרת הסדרה את המנצח האיטלקי אלפונסו סקראנו וזמרת האלט הצ'כית ברבורה פולשקובה דה נונס קמבראה בקונצרט שכולו יצירות נפלאות: הפתיחה לאותלו מאת דבוז’ק, הסימפוניה לאלט ולתזמורת מאת שולהוף, ותמונות בתערוכה מאת מוסורגסקי/רוול, וכולנו נתרגש יחדיו כשנחגוג 80 למאסטרו אבי אוסטרובסקי בקונצרט מיוחד בניצוחו, יחד עם הסולן בוריס בלקין, בו נבצע את הסימפוניה מס' 7 מאת דבוז’ק, את הפנטזיה הסקוטית מאת ברוך וכן את סלע, מאת עודד זהבי.
1
על הקונצרט הרביעי בסדרה ינצח דויד חימנז, בערב בו נבצע את הסימפוניה מס' 4 מאת בטהובן  את הקונצ'רטו לכינור מאת גולדמרק וכן את הפתיחה לוילהלם טל מאת רוסיני.
1
הפסנתרן מתן פורת אף הוא יתארח בסדרה הקלאסית, בערב נפלא בניצוחו של ירון גוטפריד – ערב בו נבצע שני נוקטורנים: 'עננים', 'חגיגות', מאת דביסי, את הקונצ'רטו לפסנתר מאת ברהמס וכן וריאציות על נושא מאת היידן מאת ברהמס. המנצח נמרוד דוד פפר והפסנתרן אנדרו פון אוין יגיעו אל האולם הסימפוני ע"ש הנרי קראון בקונצרט בו נבצע את הקונצ’רטו מס׳ 4 לפסנתר מאת בטהובן, את הסימפוניה מס' 2 מאת שומאן ואת הפתיחה לקלע החופשי מאת ובר.
1
את הסדרה יחתום קונצרט מיוחד במינו בו יארח המנצח אי אן שו את הפסנתרנים הזוכים בתחרות רובינשטיין 2020.

בסדרה 8 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם 830 ₪950 ₪175 ₪
יציע650 ₪720 ₪175 ₪
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000
קונצרטים בסדרה
יום רביעי 30 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה ה-82

20:00
קונצרט חגיגי לפתיחת העונה - מיצירות בטהובן, היידן, סטרווינסקי וקופלמן
יום רביעי 18 בדצמבר

דוד גריילסאמר והסימפונית ירושלים ביצירות מאת מוצרט, ברטוק וברהמס

20:00
דוד גריילסאמר והסימפונית ירושלים בערב מיצירות מוצרט, ברהמס וברטוק
יום רביעי 8 בינואר

ערב מענג עם המנצח אלפונסו סקראנו וזמרת האלט ברבורה דה נונס קמבראה

20:00
הפתיחה לאותלו מאת דבוז’ק, הסימפוניה לאלט ולתזמורת מאת שולהוף ותמונות בתערוכה מאת מוסורגסקי/רוול
יום רביעי 22 בינואר

הכנר רועי שילוח והמנצח דויד חימנז ביצירות מאת בטהובן, רוסיני וגולדמרק

20:00
ערב מיצירות בטהובן, רוסיני וגולדמרק
יום רביעי 4 במרץ

יצירות מאת דביסי, שומאן וברהמס, בקונצרט נהדר עם הפסנתרן מתן פורת ובניצוחו של ירון גוטפריד

20:00
יום שני 6 באפריל

קונצרט חגיגי לכבוד אבי אוסטרובסקי במלאות לו שמונים

20:00
יצירות מאת דבוז'ק, ברוך וזהבי
יום רביעי 6 במאי

המנצח נמרוד דוד פפר והפסנתרן אנדרו פון אוין ביצירות מאת בטהובן, ובר ושומאן

20:00
יום שלישי 26 במאי

תחרות רובינשטיין 2020 : קונצרט עם הפסנתרנים הזוכים

20:00