סדרות ומנויים

קלאסית 1

שמונה קונצרטים נפלאים עם מנצחים וסולנים מהארץ ומהעולם!

בסדרה 8 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם720 ₪920 ₪175 ₪
יציע650 ₪830 ₪155 ₪
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

 

  • מקומות הישיבה יישמרו למנויים ותיקים עד לתאריך 10.7.2018
  • אין שמירת מקומות ישיבה למנויי הסדרה למשפחה – כל הקודם זוכה
  • מנויים חדשים ישובצו לאחר 10.7.2018 על בסיס מקום פנוי
  • מנוי תלמיד ומנוי סטודנט/צעיר (תקף עד גיל 30) הם על בסיס מקום פנוי ביום הקונצרט (פרטים בקופה)
קונצרטים בסדרה

דויד חימנז ורועי שילוח בערב מיצירות בטהובן, רוסיני וגולדמרק

ערב נפלא עם המנצח דוד חימנז והכנר רועי שילוח
יום חמישי 13 בספטמבר

חג המוזיקה הישראלית - ארבעה מבטים על ישראליות אז והיום

20:00
חג המוזיקה הישראלית - יצירות מאת אנדרה היידו, פאול בן-חיים, ראלי מרגלית ומרק קופיטמן, עם המנצח אורי סגל והסולניות נעה פרנקל, הילה באג'יו, גילה בשארי
יום שני 17 בספטמבר

חג המוזיקה הישראלית - מחווה לעמי מעייני בקונצרט סיום חגיגי

20:00
מחווה לעמי מעייני, עם המנצח רוברטו פטרנוסטרו והצ'לן הלל צרי - מיצירות מעייני ושליי זונדינר
יום רביעי 10 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה ה-81

20:00
קונצרט פתיחה חגיגי בניצוחו של מאסטרו שאזלן - בו נבצע את הקונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת מס' 23 בלה מז'ור, ק. 488, מאת מוצרט וכן את הסימפוניה מס' 9 מאת מהלר.
יום רביעי 17 באוקטובר

ארבעה כנרים ומנצח אחד בערב אוסטרו-גרמני!

20:00
אלינה ינוביצקי, ז'אנה גונטרנקו, יבגני ווסקובויניקוב ואנוש קופלר והמנצח האוסטרי ג'ורג' פריטהום בערב נהדר!
יום רביעי 24 באוקטובר

המנצח סלים אשקר והפסנתרנים קרול מוצ'ארי, עפרה יצחקי, וישי שאער, ביצירות מאת שוברט וליסט - במסגרת פסטיבל פסנתרים

20:00
המנצח סלים אשקר ושלושה פסנתרנים, ביצירות מאת שוברט וליסט, במסגרת פסטיבל פסנתרים
יום שבת 27 באוקטובר

הכל בגלל האהבה - חלום ליל קיץ - קונצרט הסיום החגיגי של פסטיבל פסנתרים

20:00
המנצח נמרוד דוד פפר והפסנתרנים אלמוג סגל, רויטל חכמוב וניזאר אלחאטר בקונצרט הסיום של פסטיבל פסנתרים - מיצירות מנדלסון ולברי
יום רביעי 31 באוקטובר

יבלונסקי ובאדלביילי ביצירות מאת גרשווין, ברהמס וגלינקה

20:00
הקונצ׳רטו לפסנתר מאת גרשווין, הסימפוניה מס׳ 4 מאת ברהמס והפתיחה לרוסלן ולדמילה מאת גלינקה - עם פארהאד באדלביילי ובניצוחו של דמיטרי יבלונסקי.
יום רביעי 7 בנובמבר

קונצרט באשדוד

20:00
קונצרט באשדוד עם המנצח ירון גוטפריד
יום חמישי 8 בנובמבר

התזמורת שלי

17:00
חן צימבליסטה והסימפונית ירושלים ביצירות אהובות מאת מוצרט,  דבוז'ק ולירוי אנדרסון.
יום חמישי 8 בנובמבר

Classical Revolution 1 - התחדשות

20:00
ז'אנה גנדלמן וחן צימבליסטה מזמינים אתכם לערב מיצירות צ'ייקובסקי, מנדלסון ופיאצולה
יום רביעי 14 בנובמבר

המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן בחגיגה נורדית מכושפת

20:00
המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן שב אל התזמורת לקונצרט מיוחד לציון 75 שנה להצלת יהודי דנמרק בו נבצע יצירות מאת סיבליוס, גריג ונילסן. 
יום חמישי 22 בנובמבר

קונצרט התרמה לתנועת "אמונה"

20:00
קונצרט התרמה לתנועת "אמונה"
יום רביעי 28 בנובמבר

חגיגה ברזילאית

20:00
ערב ברזילאי תחת שרביטה של המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו ועם אורחים נוספים, בו נבצע מיצירות וילה-לובוס, גרה-פשי, צירו פררה ורדמס נטאלי.
יום חמישי 6 בדצמבר

חגיגות יום הולדת שמונים לאוקסנה יבלונסקיה

20:00
הקונצ'רטו מס' 2 לפסנתר מאת שופן, את הקונצ'רטו מס' 2 לפסנתר מאת צ'ייקובסקי, וכן בכורה ישראלית ל'קונצ'רטו לכבוד יום ההולדת' מאת אלכס וסרמן.
יום רביעי 12 בדצמבר

המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז

20:00
המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז
יום רביעי 19 בדצמבר

תחרות האמן הצעיר

20:00
יום רביעי 26 בדצמבר

המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר מבצעים מיצירות שוברט, שוסטקוביץ' ומושכל

20:00
קונצרט נפלא עם המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר -  מיצירות שוברט, שוסטקוביץ', וכן בכורה עולמית ליצירה 'התפרצות סולרית' מאת המלחינה הישראלית תמר מושכל. 
יום רביעי 2 בינואר

המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר ביצירות מאת ברליוז, רחמנינוב ושומאן

20:00
קונצרט עם המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר, בו נבצע את הפתיחה לשודד הים מאת ברליוז, רפסודיה על נושא מאת פגניני מאת רחמנינוב ואת הסימפוניה מס' 4 מאת שומאן.
יום חמישי 3 בינואר

קונצרט בהרצליה עם המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר ביצירות מאת ברליוז, רחמנינוב ושומאן

20:30
קונצרט עם המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר, בו נבצע את הפתיחה לשודד הים מאת ברליוז, רפסודיה על נושא מאת פגניני מאת רחמנינוב ואת הסימפוניה מס' 4 מאת שומאן
יום רביעי 9 בינואר

המנצח חוסה אריאן והויולן גלעד קרני מבצעים יצירות מאת מנדלסון, ברליוז ומרקז

20:00
הסימפוניה מס' 4, איטלקית, מאת מנדלסון, הרולד באיטליה מאת ברליוז ודנסון מס' 2 מאת מרקז - עם המנצח חוסה אריאן והצ'לן גלעד קרני
יום רביעי 16 בינואר

תרבות זהב - עם חן צימבליסטה וליאת כהן

11:30
יום חמישי 17 בינואר

הומור ומשחקי ילדים

17:00
חן צימבליסטה והבובנאי מוטי ברכר ביצירות מאת ליאופולד מוצרט, היידן, ביזה וליסט ועוד
יום רביעי 30 בינואר

מאה שנה להולדתו של הנריק שרינג

20:00
מאסטרו פרדריק שאזלן והכנר ואדים גלוזמן בקונצרט לציון מאה שנה להולדתו של הנריק שרינג, ובו מיצירות  באך ובטהובן לצד הסימפוניה מס' 3 מאת פרוקופייב.
יום רביעי 6 בפברואר

ערב מיצירות בטהובן ומהלר- עם מאסטרו שאזלן, זמרת המצו סופרן מיכל דורון וזמר הבריטון ליוויו הולנדר

20:00
יצירות נפלאות מאת בטהובן ומהלר, עם מאסטרו שאזלן, מיכל דורון וליוויו הולנדר
יום רביעי 13 בפברואר

ארבע העונות

20:00
ארבע העונות ביצירות מאת ויוולדי, פיאצולה, רודריגו, איזאיי, וכן הסימפוניה מס' 1 מאת ברהמס - עם מאסטרו שאזלן ואיתמר זורמן
יום חמישי 21 בפברואר

מוזיקה באש ובמים

17:00
מוזיקה באש ובמים - יצירות אהובות מאת צ'ייקובסקי, גריג והיידן!
יום רביעי 27 בפברואר

מוסטונןפסט 2019

20:00
המנצח אנדרס מוסטונן שב לנצח על הסימפונית ירושלים, במסדרת פסטיבל מוסטונןפסט 2019.
יום רביעי 6 במרץ

גילטבורג וצוקרמן ביצירות מאת דבוז׳ק, פרוקופייב והיידן

20:00
הפסנתרן בוריס גילטבורג והמנצח אריאל צוקרמן ביצירות מאת דבוז׳ק, פרוקופייב והיידן
יום חמישי 14 במרץ

על גיבורים ויצורי קסם

17:00
חן צימבליסטה והסימפונית ירושלים ביצירות מאת מוצרט, ביזה, סן-סנס ודיקא, וגם דני סנדרסון!
יום חמישי 14 במרץ

Classical Revolution 2 - גיבורים ומיתוסים

20:00
נעמה גולדמן וחן צימבליסטה בקונצרט מיצירות מוצרט, סן-סנס, ביזה וליסט
יום ראשון 17 במרץ

קונצרט מיוחד עבור רוטרי ישראל- גיבורים ומיתוסים

20:00
קונצרט מיוחד לרוטרי ישראל עם המנצח חן צימבליסטה וזמרת המצו סופרן נעמה גולדמן
יום שישי 22 במרץ

מאסטרו – תזמורת ! סנצ'ו – קרקס !

11:00
קונצרט לכל המשפחה עם המנצח רוני פורת ולהטוטנים
יום רביעי 27 במרץ

הפסנתרן שי ווזנר ומאסטרו שאזלן ביצירות מאת ברהמס, רוול ומר-חיים

20:00
הפסנתרן שי ווזנר ומאסטרו שאזלן ביצירות מאת ברהמס, רוול ומר-חיים
יום רביעי 10 באפריל

המנצח דמיטרי יבלונסקי והצ'לן בוריס אנדריאנוב בקונצרט מיצירות צ'ייקובסקי, סן-סנס, אלכס שור ובדיל

20:00
בוריס אנדריאנוב ודמיטרי יבלונסקי מבצעים יצירות מאת סן-סנס, צ'ייקובסקי, אלכס שור וברכה בדיל.
יום רביעי 24 באפריל

קונצרט פסח חגיגי!

20:00
יום שלישי 30 באפריל

קונצרט מיוחד לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה

18:00
מיצירות מהלר, היידן, לוטוסלבסקי ובלאר
יום רביעי 8 במאי

קונצרט יום העצמאות

21:30
מאסטרו פרדריק שאזלן ואורחים בקונצרט יום עצמאות חגיגי
יום שלישי 14 במאי

קונצרט הכנה למסע התזמורת לאסטוניה וריגה

20:00
אנדרס מוסטונן ותום בורו בקונצרט מיוחד
יום חמישי 16 במאי

הסימפונית רוקדת

17:00
מופע מרהיב עם 40 רקדנים ותזמורת ברפרטואר מהנה ושובה לב של מוזיקה לבלט - ומיצירות סן-סנס, צ'ייקובסקי ורימסקי-קורסקוב
יום שבת 1 ביוני

המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת פרנק, צ'ייקובסקי וחצ'טוריאן

21:00
המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס בערב פופולרי נפלא!
יום ראשון 2 ביוני

קונצרט בהרצליה - עם המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת פרנק, צ'ייקובסקי וחצ'טוריאן

20:30
יום חמישי 20 ביוני

נבוקו בבריכת הסולטן

20:00
יום רביעי 26 ביוני

הפסנתרנית אלנה בשקירובה מגיעה אלינו לקונצרט נפלא - מיצירות בטהובן, סיבליוס ואוליברו

20:00
הפסנתרנית אלנה בשקירובה מגיעה אלינו לקונצרט נפלא - מיצירות בטהובן, סיבליוס ואוליברו, ובניצוחו של מאסטרו שאזלן
יום רביעי 3 ביולי

פרידה מנועם בוכמן

20:00
קונצרט פרידה מנועם בוכמן, ובו יצירות מאת מוצרט, בטהובן וגרוניך, ובניצוחו של מאסטרו שאזלן
יום רביעי 10 ביולי

המנצח עומר מאיר ולבר ונגן המנדולינה יקי ראובן, ביצירות מאת היידן, צ'ייקובסקי ודורמן

20:00
המנצח עומר מאיר ולבר ונגן המנדולינה יקי ראובן, ביצירות מאת היידן, צ'ייקובסקי ודורמן
יום רביעי 17 ביולי

המנצח רוברטו פטרנוסטרו והפסנתרן אלמוג סגל ביצירות מאת ברהמס, פרנק ויוסופוב

20:00
המנצח רוברטו פטרנוסטרו והפסנתרן אלמוג סגל ביצירות מאת ברהמס, פרנק ויוסופוב
יום חמישי 18 ביולי

גיל שוחט והסימפונית ירושלים בקונצרט מיוחד בפארק הרצליה

20:00
יום שבת 27 ביולי

הסימפונית ירושלים בפסטיבל הקולנוע

21:00
יום רביעי 11 בספטמבר

פסטיבל מלטה - קונצרט מיוחד עם הקלרניתן פול מאייר והפסנתרן אלכסנדר גינדין ובניצוחו של דמיטרי יבלונסקי

20:00
יום רביעי 11 בספטמבר

קונצרט חזנות

20:00
יום חמישי 12 בספטמבר

המנצח קונרד ואן אלפן והכנר שלמה מינץ בערב מיצירות בטהובן, סן-סנס, צ'ייקובסקי ושור

20:00
יום שבת 14 בספטמבר

קונצרט במסגרת פסטיבל מלטה: המנצח קונרד ואן אלפן והכנר שלמה מינץ בערב מיצירות בטהובן, סן-סנס, צ'ייקובסקי ושור

20:00
יום ראשון 15 בספטמבר

קונצרט במסגרת פסטיבל מלטה, עם הקלרניתן פול מאייר והפסנתרן אלכסנדר גינדין ובניצוחו של דמיטרי יבלונסקי

20:00
יום שני 16 בספטמבר

קונצרט גאלה של זוכי תחרות הפסנתר בפסטיבל מלטה

20:00
יום חמישי 3 באוקטובר

חג המוזיקה הישראלית

20:00
יום שני 7 באוקטובר

חג המוזיקה הישראלית

20:00
יום רביעי 30 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה ה-82

20:00
קונצרט חגיגי לפתיחת העונה - מיצירות בטהובן, היידן, סטרווינסקי וקופלמן
יום רביעי 6 בנובמבר

ערב עם מאסטרו שאזלן וסולנים מקרב נגני התזמורת הסימפונית ירושלים

20:00
יום רביעי 13 בנובמבר

פסטיבל פסנתרים - ערב שכולו שופן

20:00
ארבעה פסנתרנים והסימפונית ירושלים בערב שכולו שופן!
יום שבת 16 בנובמבר

קונצרט בניצוחו של קז׳ישטוף פנדרצקי ועם הפסנתרנים שימון נרינג ודויד פריי - במסגרת פסטיבל פסנתרים

20:00
יצירות מאת פנדרצקי,פדרבסקי ושופן
יום רביעי 20 בנובמבר

המנצח רובן גזריאן והכנר סרגיי אוסטרובסקי בערב מיצירות מאת צ׳ייקובסקי, שוסטקוביץ׳ וקרת

20:00
הסימפוניה מס' 4 מאת צ׳ייקובסקי, הקונצ׳רטו מס׳ 1 לכינור מאת שוסטקוביץ׳ ויצירה חדשה מאת קרת
יום חמישי 21 בנובמבר

קונצרט אמונה

20:00
יום רביעי 27 בנובמבר

שירים פשוטים - עם שלמה גרוניך!

17:00
יום רביעי 27 בנובמבר

קלאסיקל רבולושן 1 - חן צימבליסטה מארח את שלמה גרוניך!

20:00
יום חמישי 28 בנובמבר

קונצרט באשקלון - חן צימבליסטה מארח את שלמה גרוניך!

20:00
יום חמישי 5 בדצמבר

ריגולטו

20:30
האופרה המפורסמת מאת ורדי
יום שבת 7 בדצמבר

ריגולטו

20:30
האופרה המפורסמת מאת ורדי
יום שני 9 בדצמבר

ריגולטו באשדוד

20:00
יום חמישי 12 בדצמבר

תחרות האמן הצעיר

20:00
יום רביעי 18 בדצמבר

דוד גריילסאמר והסימפונית ירושלים ביצירות מאת מוצרט, ברטוק וברהמס

20:00
דוד גריילסאמר והסימפונית ירושלים בערב מיצירות מוצרט, ברהמס וברטוק
יום רביעי 25 בדצמבר

הנדל - יהודה המכבי

20:00
יום חמישי 26 בדצמבר

תעלומות בתזמורת

17:00
פותרים תעלומות בלשיות מוסיקליות עם ברכר וצימבליסטה!
יום רביעי 1 בינואר

ערב שכולו מוצרט - עם גיא פדר, נופר יעקבי ואלון גולדשטיין

20:00
מבחר מיצירותיו של מוצרט תחת שרביטו של גיא פדר, ועם הסולנים נופר יעקבי (סופרן) ואלון גולדשטיין (פסנתר)
יום רביעי 8 בינואר

ערב מענג עם המנצח אלפונסו סקראנו וזמרת האלט ברבורה פולשקובה

20:00
הפתיחה לאותלו מאת דבוז’ק, הסימפוניה לאלט ולתזמורת מאת שולהוף ותמונות בתערוכה מאת מוסורגסקי/רוול
יום חמישי 16 בינואר

ערב שכולו באך

20:00
מבחר מיצירותיו של באך, עם סולנים ומקהלות
יום רביעי 22 בינואר

הכנר רועי שילוח והמנצח דויד חימנז ביצירות מאת בטהובן, רוסיני וגולדמרק

20:00
ערב מיצירות בטהובן, רוסיני וגולדמרק
יום שלישי 28 בינואר

המנצח סלבדור ברוטונס והצ'לן דמיטרי יבלונסקי - ערב נהדר ובו הקונצ׳רטו לצ׳לו מאת שומאן, הסימפוניה מס׳ 5 מאת צ׳ייקובסקי ויצירה חדשה מאת פישר

20:00
יום רביעי 5 בפברואר

המנצח רני קלדרון וזמרת הסופרן הילה בג׳יו בקונצרט מיצירות שומאן, ברהמס וברג

20:00
הפתיחה למנפרד מאת שומאן, את הסימפוניה מס׳ 2 של ברהמס ושבעה שירים מוקדמים מאת ברג.
יום רביעי 12 בפברואר

קונצרט חגיגי לכבוד אבי אוסטרובסקי במלאות לו שמונים

20:00
יום רביעי 19 בפברואר

ערב נפלא עם המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן

20:00
מיצירות בטהובן, סיבליוס וגריג
יום שני 24 בפברואר

קונצרט במוזיאון תל-אביב - מוסטונןפסט

20:00
יום שלישי 25 בפברואר

מוסטונןפסט - מיצירות באך, בטהובן ופארט

20:00
יום חמישי 27 בפברואר

חלומות

17:00
איך נשמעים חלומות במוסיקה? איך סולם מוסיקלי יוצר אוירה של חלום?
יום רביעי 4 במרץ

יצירות מאת דביסי, שומאן וברהמס, בקונצרט נהדר עם הפסנתרן מתן פורת ובניצוחו של ירון גוטפריד

20:00
יום רביעי 11 במרץ

קונצרט עם אריה ורדי והפסנתרנית הצעירה אנוון דנג

20:00
אריה ורדי ואנוון דנג במיצירות מאת בטהובן ושוברט
יום חמישי 12 במרץ

קונצרט באשדוד עם אריה ורדי והפסנתרנית הצעירה אנוון דנג

20:00
יום רביעי 18 במרץ

הרקוויאם של מוצרט

20:00
בניצוחו של ישי שטקלר, ועם האנסמבל הווקאלי הישראלי בניצוחו של יובל בן-עוזר
יום חמישי 26 במרץ

סיפורי התנ"ך

17:00
יצירות וסיפורים מהתנ"ך עם חן צימבליטסה ואורחים
יום חמישי 26 במרץ

קלאסיקל רבולושן 2 - חן צימבליסטה מארח את יונתן ד'אור

20:00
יום רביעי 1 באפריל

קוליה בלאכר והסימפונית ירושלים בערב מיצירות צ׳ייקובסקי ושוסטקוביץ'

20:00
הקונצ׳רטו לכינור ו'הסערה' מאת צ'ייקובסקי והסימפוניה לתזמורת כלי קשת מאת שוסטקוביץ'
יום חמישי 23 באפריל

יצירות מאת מהלר ושריף בערב ווקאלי נפלא בניצוחו של מאסטרו סלואן

20:00
יום שלישי 28 באפריל

קונצרט יום העצמאות

21:30
יום רביעי 6 במאי

המנצח נמרוד דוד פפר והפסנתרן אנדרו פון אוין ביצירות מאת בטהובן, ובר ושומאן

20:00
יום ראשון 10 במאי

קונצרט בהרצליה - המנצח מיכאל לסקי והכנר מיכאל שחם בערב מיצירות בטהובן, רחמנינוב ופגניני

20:00
יום שני 11 במאי

המנצח מיכאל לסקי והכנר מיכאל שחם בערב מיצירות בטהובן, רחמנינוב ופגניני

20:00
יום חמישי 21 במאי

על אמנות ומוסיקה - עם צימבליסטה ואורחים!

17:00
ביקור אמנותי במוזיאון עם צימבליסטה ואורחיו!
יום שלישי 26 במאי

תחרות רובינשטיין 2020 : קונצרט עם הפסנתרנים הזוכים

20:00
יום רביעי 27 במאי

קונצרט באשדוד עם הפסנתרנים הזוכים בתחרות רובינשטיין 2020

20:00
יום רביעי 3 ביוני

מיצירות ברהמס, סקריאבין ורשף - עם המנצח דמיטרי יבלונסקי והכנר אדוארד וולפסון

20:00
הקונצ׳רטו לכינור מאת ברהמס והסימפוניה מס' 2 מאת סקריאבין ובכורה עולמית ל'תרועה, תפילה וחגיגה' מאת רשף.
יום שני 8 ביוני

קונצרט הלל

18:00
יצירות מאת שוברט, בראון, פרמונט ומנדלסון
יום שני 8 ביוני

קונצרט הלל

21:00
יצירות מאת שוברט, בראון, פרמונט ומנדלסון
יום רביעי 24 ביוני

הצ'לן עמית פלד ומאסטרו סטיבן סלואן בערב בלתי-נשכח מיצירות היידן, בלוך ושוסטקוביץ'

20:00
יום חמישי 2 ביולי

מוצרט - חליל הקסם

20:00
יום שלישי 7 ביולי

קונצרט סגור

20:00
יום רביעי 15 ביולי

המנצח ירוחם שרובסקי ונגן כלי-הנשיפה בנס ספסי ביצירות מאת פיאצולה, בורודין, שנטפאלי וחרל"פ

20:00
קונצרט מיוחד במינו עם בנס ספסי, נגן כלי הנשיפה ההונגרי, ובניצוחו של ירוחם שרובסקי