סדרות ומנויים

קונצרטים מיוחדים

עלות הכרטיסים תפורסם בסמוך לקונצרט

לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

 

  • מקומות הישיבה יישמרו למנויים ותיקים עד לתאריך 10.7.2018
  • אין שמירת מקומות ישיבה למנויי הסדרה למשפחה – כל הקודם זוכה
  • מנויים חדשים ישובצו לאחר 10.7.2018 על בסיס מקום פנוי
  • מנוי תלמיד ומנוי סטודנט/צעיר (תקף עד גיל 30) הם על בסיס מקום פנוי ביום הקונצרט (פרטים בקופה)
קונצרטים בסדרה
יום חמישי 8 בספטמבר

קונצרט פתיחת העונה ה-79

20:00

קונצרט הפתיחה של העונה ה-79 ובו יצירות מאת מוצרט, מהלר, ובכורה עולמית ליצירה חורים בזמן, לזכרה של שירה בנקי, מאת דניאל מרקוביץ׳
יום שלישי 10 באוקטובר

אליהו

20:00
האורטוריה אליהו פרי עטו של מנדלסון - בניצוחו של אלי יפה.
יום שלישי 17 באוקטובר

קונצרט באשדוד

20:00
ערב נפלא בו נבצע את הסימפוניה מס׳ 9 והפנטסיה הכורלית לפסנתר, מקהלה ותזמורת מאת בטהובן, עם המנצח פרדריק שאזלן, הפסנתרן דניאל גורטלר, שתי מקהלות וסולנים מן השורה הראשונה.
יום רביעי 18 באוקטובר

קונצרט הפתיחה של העונה ה-80

20:00
סימפוניה מס׳ 9 והפנטסיה הכורלית מאת בטהובן, ובכורה עולמית ליצירה ׳פתוח, סגור, פתוח׳ מאת אסף שתיל בקונצרט הפתיחה החגיגי של העונה ה-80
יום חמישי 19 באוקטובר

קונצרט אקפלה

20:30
קונצרט מיוחד עם מקהלת מונטוורדי (המבורג) בניצוחו של גוטהארט שטיר - יצירות רבות-הוד מן הבארוק ומן התקופה הרומנטית
יום ראשון 22 באוקטובר

ערב שמיימי מיצירות היידן ופורה

20:00
ערב ווקאלי שמיימי בו נבצע את המיסה לעת מלחמה מאת היידן, ואת הרקוויאם של פורה, עם מאסטרו שאזלן, סולנים נהדרים ומקהלת מונטוורדי (המבורג)
יום שני 23 באוקטובר

המיסה לעת מלחמה מאת היידן והרקוויאם של פורה (תל אביב)

20:00
המיסה לעת מלחמה מאת היידן והרקוויאם של פורה
יום שבת 28 באוקטובר

״מולדתי׳ מאת סמטנה והקונצ׳רטו לפסנתר מס׳ 1 מאת ברהמס - עם הפסנתרנית קרן חנן

20:30
הפסנתרנית קרן חנן מתארחת בקונצרט בו נבצע את הקונצ׳רטו לפסנתר מס׳ 1 מאת ברהמס ואת ״מולדתי׳ מאת סמטנה
יום שלישי 31 באוקטובר

״מולדתי׳ מאת סמטנה והקונצ׳רטו לפסנתר מס׳ 1 מאת ברהמס - עם המנצח דמיטרי יבלונסקי והפסנתרנית קרן חנן (נס ציונה)

20:00
ערב מרגש עם המנצח דמיטרי יבלונסקי והפסנתרנית קרן חנן, בו נבצע את מולדתי מאת סמטנה ואת הקונצ'רטו לפסנתר מס' 1 מאת ברהמס
יום רביעי 1 בנובמבר

אגדות ועמים

17:00
חן צימבליסטה ואורחים בתכנית נהדרת עם יצירות מאת שופן, ברטוק, סן-סנס, נעמי שמר ועוד!
יום רביעי 1 בנובמבר

International Revolution 1 - חלומותיו של שופן

20:00
המנצח חן צימבליסטה מארח את הפסנתרן הנודע אלכסנדר קורסנטיה, בערב נהדר עם יצירות מאת שופן, ברטוק ועמית ויינר.
יום חמישי 9 בנובמבר

קונצרט בחיפה

20:00
המנצח סלים עבוד אשקר והתזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור בביצוע לסימפוניה הנפלאה מס׳ 5, מאת מהלר ולקונצ'רטו לפסנתר מס' 20 מאת מוצרט.
יום רביעי 15 בנובמבר

ריו דה ז׳נירו

20:00
יצירות מאת ברהמס, וילה-לובוס, ואביה קופלמן בניצוחה של ליג׳יה אמאדיו, ועם הסולן נעם בוכמן (חליל)
יום שלישי 21 בנובמבר

קונצרט אמונה - ירושלים בהרמוניה 9

20:00
קונצרט חזנות - פרטים יפורסמו
יום רביעי 29 בנובמבר

קונצרט חגיגי עם הפסנתרן מנחם פרסלר במסגרת חגיגות השמונים לתזמורת

20:00
בגיל 93 חוזר מנחם פרסלר, מייסד טריו בוזאר המהולל, אל התזמורת עמה נגן עוד לפני קום המדינה, לחגוג עמנו את עונתנו ה-80 בתכנית על טהרת מוצרט.
יום רביעי 6 בדצמבר

לונדון

20:00
מאסטרו שאזל והצ׳לן תמאס ורגה בקונצרט מיצירות אלגר, הנדל, ווהן וויליאמס וברנדשווילי.
יום ראשון 10 בדצמבר

דמיטרי לוגווין ודוראל גולן ביצירות מאת צ'ייקובסקי, דבוז'ק ורחמנינוב

20:30
המנצח דמיטרי לוגווין והפסנתרנית דוראל גולן מבצעים את 'מרש סלאבי' מאת צ׳ייקובסקי, הסרנדה לכלי נשיפה מאת דבוז׳ק והקונצ׳רטו לפסנתר מס׳ 3 מאת רחמנינוב.
יום חמישי 14 בדצמבר

פטר והזאב ועוד!

17:00
פטר והזאב מאת פרוקופייב, קטעים מתוך יהודה המכבי מאת הנדל ומתוך 'קון מוטו' מאת יוסופוב וגם שירי חנוכה!
יום שלישי 19 בדצמבר

מוצרט, בטהובן ועוד (נס ציונה)

20:00
קונצרט הפתיחה של פסטיבל ׳פסנתרים׳, ביוזמת תיאטרון ירושלים - עם המנצח והסולן דוד גריילסאמר (פסנתר), ובו יצירות מאת מוצרט, בטהובן, והמלחין הישראלי יונתן קרן.
יום רביעי 20 בדצמבר

מוצרט, בטהובן ועוד - קונצרט הפתיחה של פסטיבל ׳פסנתרים׳

20:00
קונצרט הפתיחה של פסטיבל ׳פסנתרים׳, ביוזמת תיאטרון ירושלים - עם המנצח והסולן דוד גריילסאמר (פסנתר), ובו יצירות מאת מוצרט, בטהובן והמלחין הישראלי יונתן קרן.
יום שבת 23 בדצמבר

קונצרט הסיום של פסטיבל הפסנתרים של תיאטרון ירושלים

21:00
דוד גריילסאמר, עינב ירדן ושלישיית ירושלים בערב שכולו מיצירותיו הנפלאות של בטהובן!
יום רביעי 27 בדצמבר

ירושלים

20:00
הויולנית טביאה צימרמן שבה אל התזמורת בקונצרט מיצירות בטהובן, ורדי, ברוך, הנדל וליף, בניצוחו של מאסטרו פרדריק שאזלן
יום רביעי 3 בינואר

המנצח והכנר גיא בראונשטיין והחלילנית גילי שוורצמן ביצירות מאת היידן, בטהובן, ברוך, צ׳ייקובסקי ובן-משה

20:00
המנצח והכנר גיא בראונשטיין והחלילנית גילי שוורצמן ביצירות מאת היידן, בטהובן, ברוך, צ׳ייקובסקי ובן-משה
יום רביעי 10 בינואר

וינה

20:00
ערב נפלא עם מאסטרו פרדריק שאזלן והפסנתרנית עינב ירדן, בו נבצע את הקונצ׳רטו לפסנתר ברה מז'ור מאת היידן ואת הסימפוניה מס׳ 5 מאת מהלר
יום שלישי 16 בינואר

קונצרט לציון מאה שנים להולדתו של לאונרד ברנשטיין (תל אביב)

20:00
קונצרט לציון מאה שנים להולדתו של לאונרד ברנשטיין
יום חמישי 18 בינואר

ווקאלית 3 - קונצרט לציון מאה שנים להולדתו של לאונרד ברנשטיין

20:00
קונצרט חגיגי לציון מאה שנים להולדתו של לאונרד ברנשטיין, בו נבצע את סימפוניה מס׳ 1, ירמיהו ואת מזמורי צ׳יצ׳סטר לצד המגניפיקט של באך
יום חמישי 25 בינואר

כוכב נולד

17:00
יצירות מופת לכלי קשת ומיתרים עם סולנים בגילאים שונים, מאת ויוולדי, מנדלסון ועוד
יום חמישי 25 בינואר

International Revolution 2 - הדמעות של ז׳קלין

20:00
הצ׳לן ולנטין רדוציו, המנצח חן צימבליסטה ואורחים נוספים ביצירות מאת צ׳ייקובסקי, מוסורגסקי, גולדה, אופנבך ודקלה בניאל
יום רביעי 31 בינואר

קונצרט גמר תחרות ׳האמן הצעיר׳

20:00
קונצרט גמר תחרות ׳האמן הצעיר׳ - הכניסה חינם!
יום רביעי 7 בפברואר

לייפציג, המבורג, בודפשט

20:00
הכנר קוליה בלאכר שב אל הסימפונית ירושלים, בקונצרט עליו גם ינצח, ובו מבחר יצירות נהדרות מאת באך, ברהמס וברטוק
יום חמישי 8 בפברואר

הקסם האוסטרו-הונגרי (נס ציונה)

20:00
הכנר קוליה בלאכר שב אל הסימפונית ירושלים, בקונצרט עליו גם ינצח, ובו מבחר יצירות נהדרות מאת באך, ברהמס וברטוק
יום רביעי 14 בפברואר

רומא

20:00
המנצח פרדריק שאזלן מארח את הטנור גאסטון ריברו בקונצרט ובו אריות ופתיחות מאת ורדי, פוצ׳יני וצ׳ילאה, 'מזרקות רומא' מאת רספיגי, אינטרמצו מתוך 'קנאת בן כפר' מאת מסקאני וקטעים מתוך פסקולים לסרטים מאת רוטה
יום שני 19 בפברואר

ערב מיוחד עם הרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו והמנצח דמיטרי יבלונסקי (אשקלון)

20:00
המנצח דמיטרי יבלונסקי והרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו ביצירות מאת באך-ויואלדי, שופן, מוצרט, סמטנה ומוסורגסקי/רוול
יום חמישי 22 בפברואר

כנר על הגג

17:00
הקונצרט הרביעי בסדרת סימפונית צעירה יוקדש למוזיקה יהודית על גווניה השונים
יום רביעי 28 בפברואר

פסטיבל מוסטונן טאלין-ת״א

20:00
המנצח אנדרס מוסטונן ואורחים מבצעים את הקונצ'רטו המשולש מאת בטהובן והמגניפיקט מתוך סימפוניית דנטה מאת ליסט, לצד יצירות קצרות למקהלה ולתזמורת מאת מוצרט, ברהמס, מנדלסון, והיינו אלר
יום רביעי 7 במרץ

ערב מיוחד עם הרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו והמנצח דמיטרי יבלונסקי

20:00
המנצח דמיטרי יבלונסקי והרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו ביצירות מאת באך-ויואלדי, שופן, מוצרט, סמטנה ומוסורגסקי/רוול
יום שבת 10 במרץ

ערב מיוחד עם הרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו והמנצח דמיטרי יבלונסקי ׁ(נס-ציונה)

20:00
המנצח דמיטרי יבלונסקי והרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו ביצירות מאת באך-ויואלדי, שופן, מוצרט, סמטנה ומוסורגסקי/רוול
יום רביעי 14 במרץ

פריז

20:00
המנצח הצרפתי לורן פטיז׳יראר מנצח על התזמורת בקונצרט עוצר נשימה שכולו מוזיקה נהדרת מאת מלחינים צרפתיים
יום רביעי 21 במרץ

ברהמס - רקוויאם גרמני (תל אביב)

20:00
הרקוויאם הגרמני של ברהמס, בניצוחו של קרל-היינץ שטפנס, עם שתי מקהלות וסולני האופרה הישראלית
יום חמישי 22 במרץ

ברהמס - רקוויאם גרמני

20:00
רקוויאם גרמני מאת ברהמס, עם המנצח קרל-היינץ שטפנס, סולנים נפלאים ושתי מקהלות.
יום שלישי 3 באפריל

קונצרט פסח חגיגי

20:00
קונצרט חגיגי מיוחד לכבוד פסח
יום רביעי 18 באפריל

קונצרט יום העצמאות - עם מוזיקאי העתיד של ישראל

21:30
קונצרט חגיגי עם מוזיקאי העתיד של ישראל - יצירות מאת בטהובן, מוצרט ושופן לצד שירים ישראליים
יום חמישי 3 במאי

המנצח אלפונסו סקאראנו והפסנתרן עדן אגרנט-מגד ביצירות מאת בטהובן, רוול ומוצרט

20:30
המנצח אלפונסו סקאראנו והפסנתרן עדן אגרנט-מגד ביצירות מאת בטהובן, רוול ומוצרט
יום רביעי 9 במאי

השישית של בטהובן, 'תרועה לישראל' מאת בן-חיים, הקונצ'רטו מס' 1 לפסנתר מאת פרוקופייב ו'כל נדרי' מאת ברוך - עם המנצח גיא פדר, הפסנתרנית אלכסנדרה נרודיצקי והצ'לן אורי רון

20:00
המנצח גיא פדר, הפסנתרנית אלכסנדרה נרודיצקי והצ'לן אורי רון ביצירות מאת בטהובן, ברוך, בן-חיים, ופרוקופייב
יום ראשון 13 במאי

מופע הצדעה לרגל יום ירושלים ו-70 לישראל בכיכובו של הזמר הנודע פט בון

20:30
מופע הצדעה מיוחד ערב העברת שגרירות ארה"ב לירושלים - עם פט בון (מארח, מנחה וזמר) ובהשתתפות דייויד ברוזה, שירי מיימון ולהקתה, מקהלת מורן, והזמר האורח דינו קארצונאקיס.
יום רביעי 16 במאי

הסימפונית בקולנוע

17:00
מוזיקה מסרטי קולנוע אהובים המרגשים ילדים מסביב לעולם בכל הזמנים
יום רביעי 23 במאי

פראג

20:00
המנצח יואב תלמי ודואו-הפסנתרים דוראל גולן ומיכאל זרצקל בקונצרט ובו יצירות מאת סמטנה, מרטינו ודבוז׳ק
יום חמישי 7 ביוני

מאדאם בטרפליי - בהפקת האופרה הישראלית

20:00
יום רביעי 13 ביוני

חוזה קאררס בישראל - עם התזמורת הסימפונית ירושלים בניצוחו של דייויד חימנז, ועם דניאלה לוגאסי

20:30
חוזה קאררס בישראל - עם התזמורת הסימפונית ירושלים בניצוחו של דייויד חימנז, ועם דניאלה לוגאסי
יום ראשון 17 ביוני

הנדל - משיח (תל אביב)

20:00
משיח מאת הנדל, בניצוחו של ניקולס מקגיגן ועם סולנים נפלאים ושלוש מקהלות
יום שני 18 ביוני

הנדל - משיח

20:00
משיח מאת הנדל, בניצוחו של ניקולס מקגיגן ועם סולנים נפלאים ושתי מקהלות
יום חמישי 21 ביוני

קונצרט חזנות ומוסיקה ליטורגית יהודית

20:30
קונצרט חזנות ומוסיקה ליטורגית יהודית עם מאסטרו אלי יפה וחזנים
יום רביעי 4 ביולי

ניו יורק - קונצרט לציון מאה שנים להולדתו של לאונרד ברנשטיין

20:00
קונצרט לציון מאה שנים להולדתו של לאונרד ברנשטיין, עם פרדריק שאזלן, אלון גולדשטיין, דני ארדמן והסופרן נופר יעקבי - יצירות מאת ברנשטיין, קופלנד וגיא מינטוס
יום שני 30 ביולי

אינדיאנה ג׳ונס ושודדי התיבה האבודה בליווי התזמורת הסימפונית ירושלים במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים

20:30
יום חמישי 2 באוגוסט

הקונצרט הגדול בפארק הרצליה 2018 - גאלה של כוכבות!

20:00
גאלה של כוכבות - בניצוחו של גיל שוחט ועם קרן פלס, נסרין קדרי, שירי מימון, דניאלה לוגסי והדר עטרי
יום חמישי 13 בספטמבר

חג המוזיקה הישראלית - ארבעה מבטים על ישראליות אז והיום

20:00
חג המוזיקה הישראלית - יצירות מאת אנדרה היידו, פאול בן-חיים, ראלי מרגלית ומרק קופיטמן, עם המנצח אורי סגל והסולניות נעה פרנקל, הילה באג'יו, גילה בשארי
יום שני 17 בספטמבר

חג המוזיקה הישראלית - מחווה לעמי מעייני בקונצרט סיום חגיגי

20:00
מחווה לעמי מעייני, עם המנצח רוברטו פטרנוסטרו והצ'לן הלל צרי - מיצירות מעייני ושליי זונדינר
יום רביעי 10 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה ה-81

20:00
קונצרט פתיחה חגיגי בניצוחו של מאסטרו שאזלן - בו נבצע את הסוויטה התזמורתית מס' 3 ברה מז'ור, רי"ב 1068, מאת באך וכן את הסימפוניה מס' 9 מאת מהלר.
יום רביעי 17 באוקטובר

ארבעה כנרים ומנצח אחד בערב אוסטרו-גרמני!

20:00
אלינה ינוביצקי, ז'אנה גונטרנקו, יבגני ווסקובויניקוב ואנוש קופלר והמנצח הגרמני ג'ורג' פריטהום בערב נהדר!
יום רביעי 24 באוקטובר

פסטיבל פסנתרים - סלים עבוד אשקר מנצח על יצירות מאת שוברט וליסט

20:00
פנטזיית הנודד מאת שוברט והקונצ'רטי מס' 1 ו-2 לפסנתר של ליסט בניצוחו של סלים עבוד אשקר
יום רביעי 24 באוקטובר

המנצח סלים עבוד אשקר והפסנתרנים מרקוס גרו, עפרה יצחקי, וישי שאער, ביצירות מאת שוברט וליסט - במסגרת פסטיבל פסנתרים

20:00
המנצח סלים עבוד אשקר מנצח על יצירות מאת שוברט וליסט, במסגרת פסטיבל פסנתרים
יום שבת 27 באוקטובר

פסטיבל פסנתרים ביוזמת תיאטרון ירושלים

20:00
המנצח נמרוד דוד פפר והפסנתרנים אלמוג סגל ורויטל חכמוב מבצעים את הקונצ'רטי מס' 1 ו-2 מאת מנדלסון.
יום רביעי 31 באוקטובר

הקונצ׳רטו לפסנתר מאת גרשווין, עם הסולן פארהאד באדאלבי, והרביעית של ברהמס - בניצוחו של דמיטרי יבלונסקי

20:00
הקונצ׳רטו לפסנתר מאת גרשווין, בערב נפלא בו נבצע גם את הסימפוניה מס׳ 4 מאת ברהמס - עם פארהאד באדאלבי ובניצוחו של דמיטרי יבלונסקי.
יום רביעי 7 בנובמבר

קונצרט באשדוד

20:00
קונצרט באשדוד עם המנצח ירון גוטפריד
יום חמישי 8 בנובמבר

התזמורת שלי

17:00
חן צימבליסטה והסימפונית ירושלים ביצירות אהובות מאת מוצרט,  דבוז'ק ולירוי אנדרסון.
יום חמישי 8 בנובמבר

Classical Revolution 1 - התחדשות

20:00
ז'אנה גנדלמן וחן צימבליסטה מזמינים אתכם לערב מיצירות צ'ייקובסקי, מנדלסון ופיאצולה
יום רביעי 14 בנובמבר

קונצרט לציון 75 שנה להצלת יהודי דנמרק

20:00
המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן שב אל התזמורת לקונצרט מיוחד לציון 75 שנה להצלת יהודי דנמרק בו נבצע יצירות מאת סיבליוס, גריג ונילסן. 
יום רביעי 28 בנובמבר

קונצרט ברזילאי

20:00
ערב ברזילאי תחת שרביטה של המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו ועם אורחים נוספים, בו נבצע מיצירות וילה-לובוס, גרה-פשי, צירו פררה ורדמס נטאלי.
יום רביעי 28 בנובמבר

קונצרט התרמה לתנועת "אמונה"

20:00
קונצרט התרמה לתנועת "אמונה"
יום חמישי 29 בנובמבר

קונצרט ברזילאי

20:00
ערב ברזילאי תחת שרביטה של המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו ועם אורחים נוספים, בו נבצע מיצירות וילה-לובוס, גרה-פשי, צירו פררה ורדמס נטאלי.
יום חמישי 6 בדצמבר

חגיגות יום הולדת שמונים לאוקסנה יבלונסקיה

20:00
הקונצ'רטו מס' 2 לפסנתר מאת שופן, את הקונצ'רטו מס' 2 לפסנתר מאת צ'ייקובסקי, וכן בכורה ישראלית ליצירה מאת אלכס וסרמן.
יום רביעי 12 בדצמבר

המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז

20:00
המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז
יום רביעי 19 בדצמבר

תחרות האמן הצעיר

20:00
יום רביעי 26 בדצמבר

המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר מבצעים מיצירות שוברט, שוסטקוביץ' ומושכל

20:00
קונצרט נפלא עם המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר -  מיצירות שוברט, שוסטקוביץ', וכן בכורה עולמית ליצירה 'התפרצות סולרית' מאת המלחינה הישראלית תמר מושכל. 
יום רביעי 2 בינואר

המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר ביצירות מאת ברליוז, רחמנינוב ושומאן

20:00
קונצרט עם המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר, בו נבצע את הפתיחה לשודד הים מאת ברליוז, רפסודיה על נושא מאת פגניני מאת רחמנינוב ואת הסימפוניה מס' 4 מאת שומאן.
יום חמישי 3 בינואר

קונצרט בהרצליה עם המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר ביצירות מאת ברליוז, רחמנינוב ושומאן

20:30
קונצרט עם המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר, בו נבצע את הפתיחה לשודד הים מאת ברליוז, רפסודיה על נושא מאת פגניני מאת רחמנינוב ואת הסימפוניה מס' 4 מאת שומאן
יום רביעי 9 בינואר

המנצח חוסה אריאן והויולן גלעד קרני מבצעים יצירות מאת מנדלסון, ברליוז ומרקז

20:00
הסימפוניה מס' 4, איטלקית, מאת מנדלסון, הרולד באיטליה מאת ברליוז ודנסון מס' 2 מאת מרקז - עם המנצח חוסה אריאן והצ'לן גלעד קרני
יום חמישי 17 בינואר

הומור ומשחקי ילדים

17:00
חן צימבליסטה ולהקת נקשנים מהמרכז למוזיקה משכנות שאננים בהדרכת אלון בור ביצירות מאת ליאופולד מוצרט, היידן, ביזה וליסט
יום רביעי 30 בינואר

מאה שנה להולדתו של הנריק שרינג

20:00
מאסטרו פרדריק שאזלן והכנר ואדים גלוזמן בקונצרט לציון מאה שנה להולדתו של הנריק שרינג, ובו מיצירות  באך ובטהובן לצד הסימפוניה מס' 3 מאת פרוקופייב.
יום רביעי 6 בפברואר

ערב מיצירות בטהובן, מהלר ומר-חיים - עם מאסטרו שאזלן, זמרת המצו סופרן מיכל דורון וזמר הבריטון ליוויו הולנדר

20:00
יצירות נפלאות מאת בטהובן ומהלר, ובכורה עולמית ליצירה חדשה מאת מר-חיים
יום רביעי 13 בפברואר

ארבע העונות

20:00
ארבע העונות ביצירות מאת ויוולדי, פיאצולה, רודריגו, איזאיי, וכן הסימפוניה מס' 1 מאת ברהמס - עם מאסטרו שאזלן ואיתמר זורמן
יום חמישי 21 בפברואר

מוזיקה באש ובמים

17:00
מוזיקה באש ובמים - יצירות אהובות מאת צ'ייקובסקי, גריג והיידן!
יום רביעי 27 בפברואר

מוסטונןפסט 2019

20:00
המנצח אנדרס מוסטונן שב לנצח על הסימפונית ירושלים, במסדרת פסטיבל מוסטונןפסט 2019.
יום רביעי 6 במרץ

הפסנתרן בוריס גילטבורג והמנצח אריאל צוקרמן ביצירות מאת צ'ייקובסקי, רוול, פרוקופייב והיידן

20:00
הפסנתרן בוריס גילטבורג והמנצח אריאל צוקרמן ביצירות מאת צ'ייקובסקי, רוול, פרוקופייב והיידן
יום חמישי 14 במרץ

על גיבורים ויצורי קסם

17:00
חן צימבליסטה והסימפונית ירושלים ביצירות מאת בטהובן, סן-סנס ודיקא!
יום חמישי 14 במרץ

Classical Revolution 2 - גיבורים ומיתוסים

20:00
נעמה גולדמן וחן צימבליסטה בקונצרט מיצירות מוצרט, בטהובן, ביזה וליסט
יום רביעי 27 במרץ

הפסנתרן שי ווזנר ומאסטרו שאזלן ביצירות מאת ברהמס, שוברט ורוול

20:00
הפסנתרן שי ווזנר ומאסטרו שאזלן ביצירות מאת ברהמס, שוברט ורוול
יום רביעי 10 באפריל

המנצח דמיטרי יבלונסקי והצ'לן צויושי צוצומי בקונצרט מיצירות צ'ייקובסקי, לאלו ובדיל

20:00
יום רביעי 8 במאי

קונצרט יום העצמאות

21:30
מאסטרו פרדריק שאזלן והתזמורת הסימפונית ירושלים בקונצרט יום עצמאות חגיגי
יום חמישי 16 במאי

הסימפונית רוקדת

17:00
מופע מרהיב עם 40 רקדנים ותזמורת ברפרטואר מהנה ושובה לב של מוזיקה לבלט - ומיצירות סן-סנס, צ'ייקובסקי ורימסקי-קורסקוב
יום חמישי 30 במאי

המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת פרנק, צ'ייקובסקי וחצ'טוריאן

20:00
המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס בערב פופולרי נפלא!
יום שבת 1 ביוני

קונצרט באשדוד

20:00
קונצרט מיוחד באשדוד
יום ראשון 2 ביוני

קונצרט בהרצליה - עם המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת פרנק, צ'ייקובסקי וחצ'טוריאן

20:30
יום חמישי 6 ביוני

מקסים ונגרוב ושירה שקד בקונצרט חגיגי ליום ירושלים - מיצירות בטהובן ודבוז'ק

20:00
מקסים ונגרוב ושירה שקד בקונצרט חגיגי ליום ירושלים - מיצירות בטהובן ודבוז'ק
יום רביעי 19 ביוני

המנצח ירוחם שרובסקי ונגן כלי-הנשיפה בנס ספסי ביצירות מאת פיאצולה, בורודין, סנטפאלי, וגרגין

20:00
קונצרט מיוחד במינו עם בנס ספסי, נגן כלי הנשיפה ההונגרי, ובניצוחו של ירוחם שרובסקי
יום רביעי 26 ביוני

הפסנתרנית אלנה בשקירובה מגיעה אלינו לקונצרט נפלא - מיצירות בטהובן, סיבליוס ואוליברו

20:00
הפסנתרנית אלנה בשקירובה מגיעה אלינו לקונצרט נפלא - מיצירות בטהובן, סיבליוס ואוליברו, ובניצוחו של מאסטרו שאזלן
יום רביעי 3 ביולי

פרידה מנועם בוכמן

20:00
קונצרט פרידה מנועם בוכמן, ובו יצירות מאת מוצרט, בטהובן וגרוניך, ובניצוחו של מאסטרו שאזלן
יום רביעי 10 ביולי

המנצח עומר מאיר ולבר ונגן המנדולינה יקי ראובן, ביצירות מאת היידן, צ'ייקובסקי ודורמן

20:00
המנצח עומר מאיר ולבר ונגן המנדולינה יקי ראובן, ביצירות מאת היידן, צ'ייקובסקי ודורמן
יום רביעי 17 ביולי

המנצח רוברטו פטרנוסטרו והפסנתרן ויקטור סטניסלבסקי ביצירות מאת ברהמס, פרנק ויוסופוב

20:00
המנצח רוברטו פטרנוסטרו והפסנתרן ויקטור סטניסלבסקי ביצירות מאת ברהמס, פרנק ויוסופוב