סדרות ומנויים

סדרת הסולנים

1
נגנים משכמם ומעלה, מלאי עומק-הבעה - במסגרת סדרה זו אנו מביאים לכם עשרה קונצרטים בהם נארח סולנים נהדרים, אשר יבצעו לאוזניכם מבחר יצירות נפלאות.

 

בין הסולנים שיתארחו בסדרה זו: הכנר ואדים גלוזמן, אשר, תחת שרביטו של מאסטרו פרדריק שאזלן, יבצע את הקונצ׳רטו לכינור מאת בטהובן, ולצד כנר נוסף גם את הקונצ׳רטו ברה מינור לשני כינורות, רי״ב 1043, מאת באך. עוד בתכנית של קונצרט זה  - הסימפוניה מס׳ 3 מאת פרוקופייב. במסגרת קונצרט נוסף בסדרה, מארח מאסטרו שאזלן את זמרת המצו סופרן מיכל דורון ואת זמר הבריטון ליוויו הולנדר. התכנית הנפלאה של קונצרט זה כוללת את הפתיחות ל׳פידליו׳ ול׳לאונורה מס׳ 3׳ מאת בטהובן, את ׳קרן הפלאים של הנער׳ מאת מהלר וכן בכורה עולמית ליצירה חדשה מאת המלחין הישראלי יוסי מר-חיים.

קונצרט מיוחד יוקדש לחלילן הראשי שלנו, נעם בוכמן. תחת שרביטו של מאסטרו שאזלן נבצע את הקונצ׳רטו בסול מז׳ור לחליל מס׳ 1, ק. 313 ואת הסימפוניה מס׳ 40 מאת מוצרט, את הפתיחה ל׳קוריאולנוס׳ מאת בטהובן, וכן את ׳חליל 3000׳ מאת גרוניך.

את הכנר איתמר זורמן נארח בקונצרט ׳ארבע העונות׳.תכנית הקונצרט כוללת את ״סתיו״ מתוך ׳ארבע עונות בבואנוס איירס׳ מאת פיאצולה, את ״אביב״ מתוך ׳ארבע העונות׳ מאת ויוולדי, את קונצ׳רטו של קיץ׳ מאת רודריגו, ו׳שיר חורף׳ מאת איזאיי, וכן את הסימפוניה מס׳ 1 מאת ברהמס.


הצ׳לן צבי פלסר יבצע את הקונצ'רטו מס' 2 לצ'לו מאת שוסטקוביץ', בקונצרט עליו ינצח מישל טבצ׳ניק, ובו נבצע את הסימפוניה מס' 9, 'הגדולה', מאת שוברט, וכן בכורה עולמית ליצירה 'התפרצות סולרית' מאת המלחינה הישראלית תמר מושכל. את הקונצ׳רטו לכינור מאת ברוך נבצע עם הסולן אסי מתתיאס, תחת שרביטו של אליהו ענבל, בקונצרט שבו נבצע גם את הסימפוניה הפנטסטית של ברליוז.

דמיטרי יבלונסקי האהוב, שמנצח רבות על התזמורת, יארח את הצ'לן היפני צויושי צוצומי לביצוע מרגש של הקונצ'רטו לצ'לו מאת לאלו, לצד הסימפוניה מס' 3, 'הפולנית', מאת צ'ייקובסקי ובכורה עולמית ליצירה 'פלגים', לתזמורת, מאת המלחינה הישראלית ברכה בדילֿ, ואילו המנצח המקסיקני חוסה אריאן, יחד עם הויולן גלעד קרני, יגיעו לאולם הקונצרטים לביצועים מרגשים של הסימפוניה מס' 4, 'האיטלקית' מאת מנדלסון, 'הרולד באיטליה' מאת ברליוז ודנסון מס' 2 מאת מרקז.

המנצח ירוחם שרובסקי ישוב אל הפודיום באולם הנרי קראון בקונצרט במיוחד במינו בו נארח את הסולן בנס ספסי (קלרנית, סקסופון, טרוגאטו) - ונבצע את ׳נשייה׳, לסקסופון סופרן ולתזמורת כלי קשת מאת פיאצולה, את הרפסודיה לנגן יחיד ולשלושה כלי נגינה מאת סנטפאלי, ואת ׳קונצרטו ג׳אז לקלרנית ולתזמורת׳ מאת גרגין, לצד הסימפוניה מס׳ 2 מאת בורודין.

את סדרת הסולנים נחתום בקונצרט בניצוחו של עומר מאיר ולבר. תכנית הקונצרט היא עונג של ממש - הסימפוניה מס' 6, 'הפתטית', מאת צ'ייקובסקי, הסימפוניה מס' 88, 'סימפוניית האבל' מאת היידן, וכן קונצ'רטו למנדולינה מאת המלחין הישראלי אבנר דורמן, בנגינתו של יקי ראובן.

 

 

בסדרה 10 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם940 ש״ח1170 ש״ח175 ש״ח
יציע840 ש״ח1050 ש״ח155 ש״ח
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

 

  • מקומות הישיבה יישמרו למנויים ותיקים עד לתאריך 10.7.2018
  • אין שמירת מקומות ישיבה למנויי הסדרה למשפחה – כל הקודם זוכה
  • מנויים חדשים ישובצו לאחר 10.7.2018 על בסיס מקום פנוי
  • מנוי תלמיד ומנוי סטודנט/צעיר (תקף עד גיל 30) הם על בסיס מקום פנוי ביום הקונצרט (פרטים בקופה)
קונצרטים בסדרה
יום רביעי 12 בדצמבר

המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז

20:00
המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז
יום רביעי 26 בדצמבר

המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר מבצעים מיצירות שוברט, שוסטקוביץ' ומושכל

20:00
קונצרט נפלא עם המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר -  מיצירות שוברט, שוסטקוביץ', וכן בכורה עולמית ליצירה 'התפרצות סולרית' מאת המלחינה הישראלית תמר מושכל. 
יום רביעי 9 בינואר

המנצח חוסה אריאן והויולן גלעד קרני מבצעים יצירות מאת מנדלסון, ברליוז ומרקז

20:00
הסימפוניה מס' 4, איטלקית, מאת מנדלסון, הרולד באיטליה מאת ברליוז ודנסון מס' 2 מאת מרקז - עם המנצח חוסה אריאן והצ'לן גלעד קרני
יום רביעי 30 בינואר

מאה שנה להולדתו של הנריק שרינג

20:00
מאסטרו פרדריק שאזלן והכנר ואדים גלוזמן בקונצרט לציון מאה שנה להולדתו של הנריק שרינג, ובו מיצירות  באך ובטהובן לצד הסימפוניה מס' 3 מאת פרוקופייב.
יום רביעי 6 בפברואר

ערב מיצירות בטהובן ומהלר- עם מאסטרו שאזלן, זמרת המצו סופרן מיכל דורון וזמר הבריטון ליוויו הולנדר

20:00
יצירות נפלאות מאת בטהובן ומהלר, עם מאסטרו שאזלן, מיכל דורון וליוויו הולנדר
יום רביעי 13 בפברואר

ארבע העונות

20:00
ארבע העונות ביצירות מאת ויוולדי, פיאצולה, רודריגו, איזאיי, וכן הסימפוניה מס' 1 מאת ברהמס - עם מאסטרו שאזלן ואיתמר זורמן
יום רביעי 3 ביולי

פרידה מנועם בוכמן

20:00
קונצרט פרידה מנועם בוכמן, ובו יצירות מאת מוצרט, בטהובן וגרוניך, ובניצוחו של מאסטרו שאזלן