סדרות ומנויים

סדרת המנצחים

1

רכשו מנוי לסדרת המנצחים, ובואו להאזין לאחד-עשר קונצרטים עם מיטב המנצחים מהארץ ומהעולם!

העונה יבואו להתארח בקונצרטי הסדרה עשרה מנצחים, בנוסף למנהל המוזיקלי שלנו, מאסטרו פרדריק שאזלן מקסים ונגרובמישל טבצ'ניקליג'יה אמאדיו, אולי מוסטונןאריאל צוקרמן, אליהו ענבלעומר מאיר ולבר, דמיטרי יבלונסקירוברטו פטרנוסטרו וחוסה אריאן.

 

מקסים ונגרוב ינצח על הסימפוניה מס' 9, 'מן העולם החדש', מאת דבוז׳ק, על הפתיחה ל'אגמונט' ועל הקונצ'רטו מס' 4 לפסנתר מאת בטהובן, בקונצרט שבו תצטרף אלינו הסולנית הנפלאה שירה שקד, ואילו המנצח מישל טבצ'ניק, שהתארח אצלנו גם בעונתנו ה-80, ישוב גם העונה אל התזמורת לקונצרט בו נבצע את הסימפוניה מס' 9, 'הגדולה', מאת שוברט, את הקונצ'רטו מס' 2 לצ'לו מאת שוסטקוביץ', עם הסולן צבי פלסר, ובכורה עולמית ליצירה 'התפרצות סולרית' מאת המלחינה הישראלית תמר מושכל, אליהו ענבל יוביל את התזמורת בביצועים מרגשים לסימפוניה הפנטסטית של ברליוז ולקונצ'רטו לכינור מאת ברוך, עם הסולן אסי מתתיאס, המנצח אריאל צוקרמן ינצח על הסימפוניה מס' 88 מאת היידן ועל סוויטת 'מפצח האגוזים׳ מאת צ'ייקובסקי, בקונצרט בו נארח את הפסנתרן בוריס גילטבורג, אשר יבצע את הקונצ'רטו מס' 4 לפסנתר, ליד שמאל, מאת פרוקופייב ואת הקונצ'רטו לפסנתר מאת רוול. 

מאסטרו פרדריק שאזלן, המנהל המוזיקלי של התזמורת, ינצח על קונצרט הפתיחה החגיגי שלנו ב-10 לאוקטובר, בו נבצע את הסוויטה התזמורתית מאת באך ואת הסימפוניה מס' 9 מאת מהלר. 

המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן ינצח על התזמורת בקונצרט לציון 75 שנה להצלת יהודי דנמרק ובו הקונצ'רטו לפסנתר מאת גריג, הסימפוניה מס' 4, 'הבלתי-נכחדת', מאת נילסן ו'טפיולה' של סיבליוס. דמיטרי יבלונסקי האהוב, שמנצח רבות על התזמורת, יארח את הצ'לן היפני צויושי צוצומי לביצוע מרגש של הקונצ'רטו לצ'לו מאת לאלו, לצד הסימפוניה מס' 3, 'הפולנית', מאת צ'ייקובסקי ובכורה עולמית ליצירה 'פלגים', לתזמורת, מאת המלחינה הישראלית ברכה בדיל.

המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו תשוב אף היא לנצח על התזמורת בעונתה ה-81, בקונצרט ברזילאי עם סולנים מברזיל. בקונצרט זה נבצע את 'אודיסיאה של גזע' מאת וילה-לובוס, את 'סוויטה פרנמבוקאנה' מאת גרה-פשי, ו'ז'וביניאנה' מאת צירו פררה וגם את הקונצ'רטו קריוקה מס' 2 מאת רדמס נטאלי  - ואילו המנצח המקסיקני חוסה אריאן, יחד עם הויולן גלעד קרני, יגיעו לאולם הקונצרטים לביצועים מרגשים של הסימפוניה מס' 4, 'האיטלקית' מאת מנדלסון, 'הרולד באיטליה' מאת ברליוז ודנסון מס' 2 מאת מרקז. עומר מאיר ולבר ינצח על תכנית נהדרת - הסימפוניה מס' 6, 'הפתטית', מאת צ'ייקובסקי, הסימפוניה מס' 88, 'סימפוניית האבל' מאת היידן, וכן קונצ'רטו למנדולינה מאת המלחין הישראלי אבנר דורמן, בנגינתו של יקי ראובן.

את הסדרה יחתום קונצרט בניצוחו של רוברטו פטרנוסטרו, בו יתארח הפסנתרן ויקטור סטניסלבסקי לביצוע של הקונצ'רטו מס' 1 לפסנתר מאת ברהמס. תכנית הקונצרט כוללת גם את הסימפוניה ברה מינור מאת פרנק ואת 'מסע אל החלום' מאת יוסופוב.

בסדרה 11 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם1030 ש"ח1290 ש"ח175 ש"ח
יציע930 ש"ח1160 ש"ח155 ש"ח
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000