סדרות ומנויים

סדרת המנצחים

1

רכשו מנוי לסדרת המנצחים, ובואו להאזין לאחד-עשר קונצרטים עם מיטב המנצחים מהארץ ומהעולם!

העונה יבואו להתארח בקונצרטי הסדרה עשרה מנצחים, בנוסף למנהל המוזיקלי שלנו, מאסטרו פרדריק שאזלן מקסים ונגרובמישל טבצ'ניקליג'יה אמאדיו, אולי מוסטונןאריאל צוקרמן, אליהו ענבלעומר מאיר ולבר, דמיטרי יבלונסקירוברטו פטרנוסטרו וחוסה אריאן.

 

מקסים ונגרוב ינצח על הסימפוניה מס' 9, 'מן העולם החדש', מאת דבוז׳ק, על הפתיחה ל'אגמונט' ועל הקונצ'רטו מס' 4 לפסנתר מאת בטהובן, בקונצרט שבו תצטרף אלינו הסולנית הנפלאה שירה שקד, ואילו המנצח מישל טבצ'ניק, שהתארח אצלנו גם בעונתנו ה-80, ישוב גם העונה אל התזמורת לקונצרט בו נבצע את הסימפוניה מס' 9, 'הגדולה', מאת שוברט, את הקונצ'רטו מס' 2 לצ'לו מאת שוסטקוביץ', עם הסולן צבי פלסר, ובכורה עולמית ליצירה 'התפרצות סולרית' מאת המלחינה הישראלית תמר מושכל, אליהו ענבל יוביל את התזמורת בביצועים מרגשים לסימפוניה הפנטסטית של ברליוז ולקונצ'רטו לכינור מאת ברוך, עם הסולן אסי מתתיאס, המנצח אריאל צוקרמן ינצח על הסימפוניה מס' 88 מאת היידן ועל סוויטת 'מפצח האגוזים׳ מאת צ'ייקובסקי, בקונצרט בו נארח את הפסנתרן בוריס גילטבורג, אשר יבצע את הקונצ'רטו מס' 4 לפסנתר, ליד שמאל, מאת פרוקופייב ואת הקונצ'רטו לפסנתר מאת רוול. 

מאסטרו פרדריק שאזלן, המנהל המוזיקלי של התזמורת, ינצח על קונצרט הפתיחה החגיגי שלנו ב-10 לאוקטובר, בו נבצע את הסוויטה התזמורתית מאת באך ואת הסימפוניה מס' 9 מאת מהלר. 

המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן ינצח על התזמורת בקונצרט לציון 75 שנה להצלת יהודי דנמרק ובו הקונצ'רטו לפסנתר מאת גריג, הסימפוניה מס' 4, 'הבלתי-נכחדת', מאת נילסן ו'טפיולה' של סיבליוס. דמיטרי יבלונסקי האהוב, שמנצח רבות על התזמורת, יארח את הצ'לן היפני צויושי צוצומי לביצוע מרגש של הקונצ'רטו לצ'לו מאת לאלו, לצד הסימפוניה מס' 3, 'הפולנית', מאת צ'ייקובסקי ובכורה עולמית ליצירה 'פלגים', לתזמורת, מאת המלחינה הישראלית ברכה בדיל.

המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו תשוב אף היא לנצח על התזמורת בעונתה ה-81, בקונצרט ברזילאי עם סולנים מברזיל. בקונצרט זה נבצע את 'אודיסיאה של גזע' מאת וילה-לובוס, את 'סוויטה פרנמבוקאנה' מאת גרה-פשי, ו'ז'וביניאנה' מאת צירו פררה וגם את הקונצ'רטו קריוקה מס' 2 מאת רדמס נטאלי  - ואילו המנצח המקסיקני חוסה אריאן, יחד עם הויולן גלעד קרני, יגיעו לאולם הקונצרטים לביצועים מרגשים של הסימפוניה מס' 4, 'האיטלקית' מאת מנדלסון, 'הרולד באיטליה' מאת ברליוז ודנסון מס' 2 מאת מרקז. עומר מאיר ולבר ינצח על תכנית נהדרת - הסימפוניה מס' 6, 'הפתטית', מאת צ'ייקובסקי, הסימפוניה מס' 88, 'סימפוניית האבל' מאת היידן, וכן קונצ'רטו למנדולינה מאת המלחין הישראלי אבנר דורמן, בנגינתו של יקי ראובן.

את הסדרה יחתום קונצרט בניצוחו של רוברטו פטרנוסטרו, בו יתארח הפסנתרן ויקטור סטניסלבסקי לביצוע של הקונצ'רטו מס' 1 לפסנתר מאת ברהמס. תכנית הקונצרט כוללת גם את הסימפוניה ברה מינור מאת פרנק ואת 'מסע אל החלום' מאת יוסופוב.

בסדרה 11 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם1030 ש"ח1290 ש"ח175 ש"ח
יציע930 ש"ח1160 ש"ח155 ש"ח
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

 

  • מקומות הישיבה יישמרו למנויים ותיקים עד לתאריך 10.7.2018
  • אין שמירת מקומות ישיבה למנויי הסדרה למשפחה – כל הקודם זוכה
  • מנויים חדשים ישובצו לאחר 10.7.2018 על בסיס מקום פנוי
  • מנוי תלמיד ומנוי סטודנט/צעיר (תקף עד גיל 30) הם על בסיס מקום פנוי ביום הקונצרט (פרטים בקופה)
קונצרטים בסדרה
יום רביעי 10 באוקטובר

קונצרט פתיחת העונה ה-81

20:00
קונצרט פתיחה חגיגי בניצוחו של מאסטרו שאזלן - בו נבצע את הקונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת מס' 23 בלה מז'ור, ק. 488, מאת מוצרט וכן את הסימפוניה מס' 9 מאת מהלר.
יום רביעי 14 בנובמבר

המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן בחגיגה נורדית מכושפת

20:00
המנצח והפסנתרן אולי מוסטונן שב אל התזמורת לקונצרט מיוחד לציון 75 שנה להצלת יהודי דנמרק בו נבצע יצירות מאת סיבליוס, גריג ונילסן. 
יום רביעי 28 בנובמבר

חגיגה ברזילאית

20:00
ערב ברזילאי תחת שרביטה של המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו ועם אורחים נוספים, בו נבצע מיצירות וילה-לובוס, גרה-פשי, צירו פררה ורדמס נטאלי.
יום רביעי 12 בדצמבר

המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז

20:00
המנצח אליהו ענבל והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת ברוך וברליוז
יום רביעי 26 בדצמבר

המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר מבצעים מיצירות שוברט, שוסטקוביץ' ומושכל

20:00
קונצרט נפלא עם המנצח מישל טבצ'ניק והצ'לן צבי פלסר -  מיצירות שוברט, שוסטקוביץ', וכן בכורה עולמית ליצירה 'התפרצות סולרית' מאת המלחינה הישראלית תמר מושכל. 
יום רביעי 9 בינואר

המנצח חוסה אריאן והויולן גלעד קרני מבצעים יצירות מאת מנדלסון, ברליוז ומרקז

20:00
הסימפוניה מס' 4, איטלקית, מאת מנדלסון, הרולד באיטליה מאת ברליוז ודנסון מס' 2 מאת מרקז - עם המנצח חוסה אריאן והצ'לן גלעד קרני
יום רביעי 6 במרץ

הפסנתרן בוריס גילטבורג והמנצח אריאל צוקרמן ביצירות מאת דבוז׳ק, פרוקופייב והיידן

20:00
הפסנתרן בוריס גילטבורג והמנצח אריאל צוקרמן ביצירות מאת דבוז׳ק, פרוקופייב והיידן
יום רביעי 10 באפריל

המנצח דמיטרי יבלונסקי והצ'לן צויושי צוצומי בקונצרט מיצירות צ'ייקובסקי, לאלו ובדיל

20:00
יום חמישי 6 ביוני

מקסים ונגרוב ושירה שקד בקונצרט חגיגי ליום ירושלים - מיצירות בטהובן ודבוז'ק

20:00
מקסים ונגרוב ושירה שקד בקונצרט חגיגי ליום ירושלים - מיצירות בטהובן ודבוז'ק
יום רביעי 10 ביולי

המנצח עומר מאיר ולבר ונגן המנדולינה יקי ראובן, ביצירות מאת היידן, צ'ייקובסקי ודורמן

20:00
המנצח עומר מאיר ולבר ונגן המנדולינה יקי ראובן, ביצירות מאת היידן, צ'ייקובסקי ודורמן
יום רביעי 17 ביולי

המנצח רוברטו פטרנוסטרו והפסנתרן ויקטור סטניסלבסקי ביצירות מאת ברהמס, פרנק ויוסופוב

20:00
המנצח רוברטו פטרנוסטרו והפסנתרן ויקטור סטניסלבסקי ביצירות מאת ברהמס, פרנק ויוסופוב