סדרות ומנויים

הסדרה הפופולרית

1

הסדרה הפופולרית  - הנאה מושלמת עם תשעה קונצרטים של מוזיקה בכיף!

בקונצרט הראשון בסדרה הפופולרית לעונה זו, בניצוחו של ג'ורג' פריטהום, ישתתפו ארבעה כנרים - אלינה ינוביצקיז'אנה גונטרנקוקסניה קוזודוי, ואנוש קופל. תחת שרביטו של המנצח הגרמני הנודע נבצע את הסימפוניה מס' 1 מאת בטהובן, את ״מארש כניסה״ מתוך 'הברון הצועני' מאת יוהאן שטראוס הבן, את 'ולס דליריאן' מאת יוזף שטראוס, וכן את  'גאלופ וילהלם טל' מאת יוהאן שטראוס האב ואת הסימפוניה הקונצ'רטנטית מאת מאורר (בכורה ישראלית).

חוויה מיוחדת צפויה לבאים לקונצרט הברזילאי שלנו - בקונצרט זה, בניצוחה של חברתנו ליג'יה אמאדיו, נבצע את 'אודיסיאה של גזע' מאת וילה-לובוס, את 'סוויטה פרנמבוקאנה' מאת גרה-פשי, ו'ז'וביניאנה' מאת צירו פררה וגם את הקונצ'רטו קריוקה מס' 2 מאת רדמס נטאלי, עם הסולנים הרקולס גומש (פסנתר) לוקאס קסאקיו (תופים) ודנילו פנטאדו (קונטרבס).

כבכל שנה יגיע אלינו חן צימבליסטה לנצח על קונצרטים נהדרים במסגרת מיני-סדרת Classical Revolution - ז'אנה גנדלמן, הכנרת הראשית של התזמורת הסימפונית ירושלים, היא הסולנית בקונצרט הראשון במיני-סדרה זו, שכותרתו 'התחדשות'. בקונצרט נבצע שלושה מחולות מתוך 'הסערה', פנטזיה סימפונית בעקבות ויליאם שייקספיר, את 'ההברידים (מערת פינגל)' מאת מנדלסון וכן את 'ארבע עונות בבואנוס איירס' מאת פיאצולה. בקונצרט השני במסגרת Classical Revolution, 'על גיבורים ומיתוסים', נארח את זמרת המצו סופרן נעמה גולדמן, אשר תבצע אריות מתוך 'כרמן' מאת ביזה - ותכניתו של הקונצרט הנפלא הזה כוללת את הסימפוניה מס' 41, 'יופיטר' מאת מוצרט, את 'יצורי פרומתיאוס' מאת בטהובן ואת 'ולס מפיסטו' מאת ליסט. 

המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס יבצעו בקונצרט נוסף בסדרה את הקונצ'רטו לכינור מאת חצ'טוריאן, את הוריאציות הסימפוניות מאת פרנק ואת סוויטת 'מפצח האגוזים' מאת צ'ייקובסקי.

את הכנר איתמר זורמן נארח בקונצרט ׳ארבע העונות׳. בניצוחו של מאסטרו שאזלן, תכנית הקונצרט כוללת את ״סתיו״ מתוך ׳ארבע עונות בבואנוס איירס׳ מאת פיאצולה, את ״אביב״ מתוך ׳ארבע העונות׳ מאת ויוולדי, את קונצ׳רטו של קיץ׳ מאת רודריגו, ו׳שיר חורף׳ מאת איזאיי, וכן את הסימפוניה מס׳ 1 מאת ברהמס.

המנצח ירוחם שרובסקי ישוב אל הפודיום באולם הנרי קראון בקונצרט במיוחד במינו בו נארח את הסולן בנס ספסי (קלרנית, סקסופון, טרוגאטו) - ונבצע את ׳נשייה׳, לסקסופון סופרן ולתזמורת כלי קשת מאת פיאצולה, את הרפסודיה לנגן יחיד ולשלושה כלי נגינה מאת סנטפאלי, ואת ׳קונצרטו ג׳אז לקלרנית ולתזמורת׳ מאת גרגין, לצד הסימפוניה מס׳ 2 מאת בורודין.

את הפסנתרנית סיון סילבר תוכלו לפגוש בקונצרט נוסף בסדרה, תחת שרביטו של המנצח פלוריאן מרץ. סילבר תבצע עמנו את ׳רפסודיה על נושא מאת פגניני׳ מאת פרוקופייב. עוד בקונצרט זה: הסימפוניה מס׳ 4 מאת שומאן והפתיחה ל׳שודד הים׳ מאת ברליוז.

את הסדרה הפופולרית נחתום בקונצרט מיוחד, אשר  יוקדש לחלילן הראשי שלנו, נעם בוכמן. תחת שרביטו של מאסטרו שאזלן נבצע את הקונצ׳רטו בסול מז׳ור לחליל מס׳ 1, ק. 313, ואת הסימפוניה מס׳ 40 מאת מוצרט, את הפתיחה ל׳קוריאולנוס׳ מאת בטהובן, וכן את ׳חליל 3000׳ מאת גרוניך.

בסדרה 9 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם‫840 ₪‬1050 ₪‬‫175 ₪‬
יציע‫750 ₪‬940 ₪‬‫155 ₪‬
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

 

  • מקומות הישיבה יישמרו למנויים ותיקים עד לתאריך 10.7.2018
  • אין שמירת מקומות ישיבה למנויי הסדרה למשפחה – כל הקודם זוכה
  • מנויים חדשים ישובצו לאחר 10.7.2018 על בסיס מקום פנוי
  • מנוי תלמיד ומנוי סטודנט/צעיר (תקף עד גיל 30) הם על בסיס מקום פנוי ביום הקונצרט (פרטים בקופה)
קונצרטים בסדרה
יום רביעי 1 בנובמבר

International Revolution 1 - חלומותיו של שופן

20:00
המנצח חן צימבליסטה מארח את הפסנתרן הנודע אלכסנדר קורסנטיה, בערב נהדר עם יצירות מאת שופן, ברטוק ועמית ויינר.
יום רביעי 20 בדצמבר

מוצרט, בטהובן ועוד - קונצרט הפתיחה של פסטיבל ׳פסנתרים׳

20:00
קונצרט הפתיחה של פסטיבל ׳פסנתרים׳, ביוזמת תיאטרון ירושלים - עם המנצח והסולן דוד גריילסאמר (פסנתר), ובו יצירות מאת מוצרט, בטהובן והמלחין הישראלי יונתן קרן.
יום רביעי 3 בינואר

המנצח והכנר גיא בראונשטיין והחלילנית גילי שוורצמן ביצירות מאת היידן, בטהובן, ברוך, צ׳ייקובסקי ובן-משה

20:00
המנצח והכנר גיא בראונשטיין והחלילנית גילי שוורצמן ביצירות מאת היידן, בטהובן, ברוך, צ׳ייקובסקי ובן-משה
יום חמישי 25 בינואר

International Revolution 2 - הדמעות של ז׳קלין

20:00
הצ׳לן ולנטין רדוציו, המנצח חן צימבליסטה ואורחים נוספים ביצירות מאת צ׳ייקובסקי, מוסורגסקי, גולדה, אופנבך ודקלה בניאל
יום רביעי 14 בפברואר

רומא

20:00
המנצח פרדריק שאזלן מארח את הטנור גאסטון ריברו בקונצרט ובו אריות ופתיחות מאת ורדי, פוצ׳יני וצ׳ילאה, 'מזרקות רומא' מאת רספיגי, אינטרמצו מתוך 'קנאת בן כפר' מאת מסקאני וקטעים מתוך פסקולים לסרטים מאת רוטה
יום רביעי 7 במרץ

ערב מיוחד עם הרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו והמנצח דמיטרי יבלונסקי

20:00
המנצח דמיטרי יבלונסקי והרכב הפסנתרנים מולטיפיאנו ביצירות מאת באך-ויואלדי, שופן, מוצרט, סמטנה ומוסורגסקי/רוול
יום רביעי 9 במאי

השישית של בטהובן, 'תרועה לישראל' מאת בן-חיים, הקונצ'רטו מס' 1 לפסנתר מאת פרוקופייב ו'כל נדרי' מאת ברוך - עם המנצח גיא פדר, הפסנתרנית אלכסנדרה נרודיצקי והצ'לן אורי רון

20:00
המנצח גיא פדר, הפסנתרנית אלכסנדרה נרודיצקי והצ'לן אורי רון ביצירות מאת בטהובן, ברוך, בן-חיים, ופרוקופייב
יום רביעי 17 באוקטובר

ארבעה כנרים ומנצח אחד בערב אוסטרו-גרמני!

20:00
אלינה ינוביצקי, ז'אנה גונטרנקו, יבגני ווסקובויניקוב ואנוש קופלר והמנצח הגרמני ג'ורג' פריטהום בערב נהדר!
יום חמישי 8 בנובמבר

Classical Revolution 1 - התחדשות

20:00
ז'אנה גנדלמן וחן צימבליסטה מזמינים אתכם לערב מיצירות צ'ייקובסקי, מנדלסון ופיאצולה
יום רביעי 28 בנובמבר

קונצרט ברזילאי

20:00
ערב ברזילאי תחת שרביטה של המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו ועם אורחים נוספים, בו נבצע מיצירות וילה-לובוס, גרה-פשי, צירו פררה ורדמס נטאלי.
יום חמישי 29 בנובמבר

קונצרט ברזילאי

20:00
ערב ברזילאי תחת שרביטה של המנצחת הברזילאית ליג'יה אמאדיו ועם אורחים נוספים, בו נבצע מיצירות וילה-לובוס, גרה-פשי, צירו פררה ורדמס נטאלי.
יום רביעי 2 בינואר

המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר ביצירות מאת ברליוז, רחמנינוב ושומאן

20:00
קונצרט עם המנצח פלוריאן מרץ והפסנתרנית סיון סילבר, בו נבצע את הפתיחה לשודד הים מאת ברליוז, רפסודיה על נושא מאת פגניני מאת רחמנינוב ואת הסימפוניה מס' 4 מאת שומאן.
יום רביעי 13 בפברואר

ארבע העונות

20:00
ארבע העונות ביצירות מאת ויוולדי, פיאצולה, רודריגו, איזאיי, וכן הסימפוניה מס' 1 מאת ברהמס - עם מאסטרו שאזלן ואיתמר זורמן
יום חמישי 14 במרץ

Classical Revolution 2 - גיבורים ומיתוסים

20:00
נעמה גולדמן וחן צימבליסטה בקונצרט מיצירות מוצרט, בטהובן, ביזה וליסט
יום חמישי 30 במאי

המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס ביצירות מאת פרנק, צ'ייקובסקי וחצ'טוריאן

20:00
המנצח והפסנתרן האיטלקי פיליפו ארליה והכנר אסי מתתיאס בערב פופולרי נפלא!
יום רביעי 19 ביוני

המנצח ירוחם שרובסקי ונגן כלי-הנשיפה בנס ספסי ביצירות מאת פיאצולה, בורודין, סנטפאלי, וגרגין

20:00
קונצרט מיוחד במינו עם בנס ספסי, נגן כלי הנשיפה ההונגרי, ובניצוחו של ירוחם שרובסקי
יום רביעי 3 ביולי

פרידה מנועם בוכמן

20:00
קונצרט פרידה מנועם בוכמן, ובו יצירות מאת מוצרט, בטהובן וגרוניך, ובניצוחו של מאסטרו שאזלן