סדרות ומנויים

הסדרה הווקאלית

למנויי הסדרה הווקאלית, המתמקדת בנפלאות הקול האנושי ומציגה קשת רחבה של יצירות תזמורתיות שכתבו מלחינים לאורך הדורות בשילוב זמרים סולנים והרכבים ווקאליים, צפויה בעונתנו ה-80 חוויה שמימית של ממש. בין השאר תוכלו להאזין לסימפוניה מס' 9 מאת בטהובן, לאורטוריה הנפלאה משיח מאת הנדל, למגניפיקט של באך ולרקוויאם של פורה וברהמס, לצד קונצרט מיוחד לציון מאה שנים להולדתו של לאונרד ברנשטיין. גם מקומן של אריות אופראיות לא ייפקד – בקונצרט תחת הכותרת 'רומא' ובו אריות מאת ורדי, פוצ'יני ועוד.  גם השנה ישולבו בקונצרטים יצירות חדשות מאת מלחינים ישראליים צעירים, כחלק משאיפתנו לחלוק עמכם, קהל יקר, את מיטב הקולות המוזיקליים החדשים כאן אצלנו.

המנהל האמנותי של התזמורת הסימפונית ירושלים, מאסטרו פרדריק שאזלן, שהוא כמובן ממנצחי האופרה המובילים בעולם, ינצח על ארבעה מתוך שבעת הקונצרטים, וגם המנצחים קרל-היינץ שטפנס  (גרמניה), ניקולס מקגיגן (בריטניה) וירון גוטפריד (ישראל) יתארחו אצלנו.

לצד סולנים נפלאים מישראל ורחבי תבל, נארח במהלך העונה את מקהלת מונטוורדי מהמבורג, בניצוחו של גוטהארט שטיר, המקהלה הקאמרית אורטוריו ירושלים בניצוחה של קייט בלשיי והמקהלה הקאמרית שליד האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים בניצוחו של סטנלי ספרבר.

כל אלו ועוד מבטיחים לכם שנה של התפעמות וקסם, עשירה בקולות יפהפיים ובשלל רגעים של שירה מענגת.

בסדרה 0 קונצרטיםמחיר הנחהמחיר מלאכרטיס יחיד
אולם‫180 ₪‬
יציע‫
 160 ₪‬
לחץ כאן לטופס הזמנת מנוי או חייגו: 1-700-70-4000

איך מזמינים?

מלאו את הטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

לחילופין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-700-70-40

תנאי הזמנה / החלפה

 

  • מקומות הישיבה יישמרו למנויים ותיקים עד לתאריך 10.7.2018
  • אין שמירת מקומות ישיבה למנויי הסדרה למשפחה – כל הקודם זוכה
  • מנויים חדשים ישובצו לאחר 10.7.2018 על בסיס מקום פנוי
  • מנוי תלמיד ומנוי סטודנט/צעיר (תקף עד גיל 30) הם על בסיס מקום פנוי ביום הקונצרט (פרטים בקופה)