הנחה מיוחדת למנויי הסימפונית לקונצרט של מאסטר הסיטאר אוסטאד שאהיד פרבז ו"מלכת המוזיקה הקלאסית ההודית" פרבין סולטאנה (הודו)

נובמבר 5, 2019
הנחה מיוחדת למנויי הסימפונית לקונצרט של מאסטר הסיטאר אוסטאד שאהיד פרבז ו"מלכת המוזיקה הקלאסית ההודית" פרבין סולטאנה (הודו)

30% הנחה למופע של מאסטר הסיטאר אוסטאד שאהיד פרבז ו"מלכת המוזיקה הקלאסית ההודית" פרבין סולטאנה (הודו) שיתקיים ביום חמישי, 28.11.19, באולם הנרי קראון, תיאטרון ירושלים.


קוד ההנחה 4030 מקנה 30% הנחה עבור קהל וחברי התזמורת הסימפונית ירושלים ב'בימות', טלפון 6226*


פסטיבל העוד יציג ערב מיוחד המוקדש למוזיקה ההודית, ובו יופיעו שניים מהמוזיקאים המהוללים ביותר כיום בהודו - בחלקו הראשון של הערב יופיע מאסטר הסיטאר שאהיד פרבז, ובחלקו השני הזמרת פרבין סולטאנה, מי שמכונה "מלכת המוזיקה ההודית הקלאסית".

 

אוסטאד פרבז, שיפתח את חלקו האינסטרומנטלי של הערב, הוא בן לדור השביעי במשפחה של נגני סיטאר, ותלמידו של אביו, אוסטאד עזיז חאן. כיום נחשב פרבז לנגן הסיטאר המשובח ביותר בהודו, מי שהוכתר כ"התגלמות המוזיקה ההודית" ושהופעותיו האגדתיות הלהיבו קהלים רבים ברחבי העולם.

בחלקו השני והווקאלי של הערב תופיע הזמרת פרבין סולטאנה, "הסופראנו העילאית", אף היא בת למשפחת מוזיקאים. סולטאנה מופיעה על במות כבר מגיל 12 ואף השתתפה בסרטי בוליווד רבים. המופע יציג את מנעד קולה הנדיר, וינוע בין מקצבים מדיטטביים ללחנים סוחפים.

 

אוסטאד שאהיד פרבז סיטאר | פרבין סולטאנה שירה | אכרם ח'אן טבלה |

מוקונדראג' דיאו טבלה | שיניבאס אצ'אריה הרמוניום | שאדאב סולטנה ח'אן קולות, טמבורה